Лікування наркоманії в Україні — Примусове в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Примусове лікування наркоманії в Наркологічному Реабілітаційному Центрі «Снайпер» — це ціла копітка робота і система послідовних заходів. Ці дії формують мотив на лікування від наркоманії і бажання повністю виключити з життя шкідливе вживання наркотичних засобів.

Дане лікування, за останній час показало хороший результат, і повністю позбавляє залежної людини від наркотичної пороку. У нашому НРЦ «Снайпер», працюють кращі фахівці в області наркології і психіатрії, тому позитивний результат забезпечений на 99,9%. Їм під силу підштовхнути залежної людини до вирішення почати лікування і реабілітацію, побудувати з хворим відносини на довірі.

Примусове лікування наркоманії

У даній ситуації, від нашого сприйняття проблеми, залежить рішення, чи буде людина жити нормальним життям або загине в пороці залежності. Адже в його залежною життя від наркотичного засобу, здоровий і відповідальний крок він не зможе зробити, так як повністю уражено психічний стан. Він живе від дози до дози, що робить це — сенсом наркоманской життя. Бездіяльність з боку родичів, принесе непоправні наслідки не тільки для наркомана, а й оточення.

Залежність і лікування від наркотиків

Залежність і лікування від наркотиківНаркозалежність — складне захворювання. Складність його через психічної і фізичної залежності, яка проявилася через вживання наркотичних засобів. Токсини наркотичних препаратів стають основним елементом для функціонування внутрішніх органів, мозкової активності. При відсутності даного засобу для організму, він починає вимагати відразу з психологічної та фізичної сторони. Важкий стан для залежного від наркотиків людини. Адже при цьому психіка може повністю перестати контролювати свій стан, а фізичне тіло додає проблеми і погіршення здоров'я.

Це все стан приносить абстиненція — повна відмова від вживання наркотичних препаратів. З таким станом неможливо впоратися в домашніх умовах, як показують у фільмах. З таким поворотом стану здоров'я, допоможе тільки дослідне втручання фахівців наркологічних і реабілітаційних центрів.

Лікування наркоманії в Києві, може здійснити наш спеціалізований НРЦ «Снайпер». Правда, для цього необхідно мати згоду самого винуватця хвороби — наркомана. Така згода він в більшості випадків не дає. Тому, тут існує два варіанти вирішення проблеми, тому що не добровільне лікування наркоманії в Україні можливе тільки за рішенням суду «про примусове проходження реабілітації від наркоманії», що у багатьох випадку приносить великі проблеми його здоров'ю. Так як на нашій практиці, ще не було таких випадків, щоб насильно змогли когось вилікувати від даної патології. Вийшовши на свободу, людина знову починає вживати з новою силою і новими посиленими дозами. Тому, таке рішення і надана допомога, носить короткочасний характер.

Провести «інтервенцію». Найправильніший і дієвий спосіб. Провівши правильно дану послугу, примусове лікування не знадобиться, так як наркоман сам виявить бажання почати лікування і реабілітацію. Дана послуга може бути замовлена ​​в нашому центрі реабілітації наркоманії Київ НРЦ «Снайпер».

Лікування наркоманії в Києві, що проводиться нашим центром допомоги «Снайпер», вже показало свої результати. Багато хто після спілкування з нашими фахівцями відмовляються застосовувати проти свого непутящого родича примус до лікування, а просто замовляють послугу «інтервенція». Що ж це за послуга «інтервенція»?

Інтервенція

Не може бути секретом, що наркомани в основній масі не хочуть лікуватися. Правда це рішення вони приймають під станом наркотичного ефекту, при якому їм не здається, що вони хворі. Тому психологами було розроблено систему покрокового переконання на проходження лікування. Якщо до цього не вдатися, то наркоман просто пропаде в своїй наркотичної життя.

НРЦ «Снайпер», пропонує послугу переконання наркомана пройти лікування. Для цього буде потрібно лише один приїзд, і Ваш родич, що страждає наркозалежністю прийме правильне рішення почати терапію від наркоманії.

Як проходить інтервенція

Згідно із законом України, примусове лікування і реабілітація наркоманії в Україні, заборонена, так як це буде виглядати як позбавлення прав і свободи, і карається тюремним строком. Але ніхто не заборонив пояснювати залежному від наркотичного зілля наркоману, що такий стан призведе його до смерті в серйозних муках. Ось такі завдання ставить перед собою послуга «інтервенція». Говорячи простою мовою, це допомога в консультуванні з питань психології, наркології, з наркотичних залежностей.

Іноді при виконанні даної послуги беруть участь колишні наркозалежні пацієнти нашої клініки, що є живим доказом дієвих методів лікування. Складний і важкий процес, який проводять фахівці, має покрокове переконання пройти лікування в НРЦ «Снайпер». Неправильно поставлені питання або порушення покрокової методики, призведе до повної відмови в спілкуванні з фахівцем. Тому, дану послугу виконує професійний співробітник нашого Центру допомоги наркоманам, залежним від зілля.

Примусове лікування наркоманії і проходження реабілітації від наркотиків в Україні, в наших центрах НРЦ «Снайпер», проходить після інтервенції на вільній згоді, що створює позитивний фактор в терапії.

Як проходить лікування НРЦ «Снайпер» в Києві

принудительное лечение наркомании в киевеТільки отримавши повну згоду хворого на проходження реабілітації, наш Наркологічний Реабілітаційний Центр «Снайпер», приступить до лікування залежності від наркотиків. На першому етапі проходження лікування, варто головне питання про купировании абстиненції. Це складний момент лікування, тому він проводиться в карантинній частини центру допомоги наркозалежним підопічним. У цей період хворому доведеться зрозуміти, що відмовитися від вживання можливо, але над цим доведеться попрацювати.

Для поліпшення стану, проводиться детоксикація організму від шкідливих наркотичних речовин. Ця процедура проводиться із застосуванням сорбентів і протекторів. Останнім часом НРЦ «Снайпер», став широко застосовувати при детоксикації народні методи і розроблені комплексні програми зняття абстинентного синдрому, що прискорює процес відновлення і завдає найменшої шкоди організму.

У комплексі з детоксикацією, в карантині, проходить психологічна робота з підготовки психіки пацієнта до повної відмови від вживання наркотичних засобів. Для цього йде ознайомлення з системою «12 кроків», проводяться курси відновлення психічного здоров'я.

Залежно від стану підопічного, нашими фахівцями приймається рішення про спосіб лікування залежності. Все лікування проходить суто індивідуально, що допомагає швидше вилікувати підопічного. Постійне цілодобове спостереження при купировании абстинентного синдрому, присікає побічні і негативні впливи наркотиків на внутрішні органи і психіку людини.

Після карантинного сектору, хворий переводиться на стаціонарне лікування. Тут особливе значення має психологічне виховання психічного здоров'я, відновлення фізичних здібностей.

Лікування в НРЦ «Снайпер», повністю відновлює не тільки фізичну сторону людини з його внутрішніми органами, але лікує душу і зміцнює психіку хворого.

Після повного одужання, пацієнту надається допомога при адаптації в соціальному середовищі життя. Це так само має своє пояснення, так як, вийшовши на вулицю після лікування, багато без підтримки починають вживати повторно.

Наш НРЦ «Снайпер», повністю супроводжує наших колишніх пацієнтів в соціальному середовищі життя і повністю запобігає зрив на повторне вживання наркотичного зілля.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.