Лікування алко та нарко залежності в Полтаві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Беручи наркотичні препарати, людина не думає про наслідки, які сильно змінять його життя і знищать соціальний статус наркомана. На першому місці у таких людей, стає бажання отримати ейфоричний стан будь-яку ціну, а в деяких випадках, дана вартість — життя. Особливу небезпеку такий залежний, створює навколишнього світу і своїм рідним людям, які перебувають з ним під одним дахом. У даній ситуації, зможе допомогти вирішити проблеми з родичем, Наркологічний центр в Полтаві «Снайпер».

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — Полтава

Для того щоб позбутися від наркозалежності в Полтаві, нашими керівниками мережі Наркологічних реабілітаційних центрів «Снайпер», була створена філія. Наркологічний центр в Полтаві, практикує сучасні методи лікування різних залежностей. Особливо привабливі Європейські системи лікування, в які входить:

  • система «12 кроків»;
  • замісна терапія в складних випадках лікування;
  • кодування від залежностей за методами психологічних впливів і медикаментозних препаратів.

Всі ці методи повністю показали себе з хорошого боку і призначаються в індивідуальному порядку.

Крім даних методів і систем зцілення, проводяться комплексні заходи щодо відновлення пошкодженого організму і посилення імунної системи. Для цього передбачені такі заходи:

  • відновна медикаментозна терапія із застосуванням сорбентів і протекторів;
  • спеціально розроблені спортивні програми в розкішному елітному спортивному залі;
  • процедури фізіотерапії, які змушують організм відновлюватися за рахунок внутрішньої енергії;
  • комплексна терапія організму і його точкове лікування, спрямоване на конкретний пошкоджену ділянку тіла.

Комплексне проведення заходів для лікування наркотичної залежності, приносить хороші плоди і збільшує процентне співвідношення зцілених підопічних. За нашими статистичними даними, тільки за 2017 рік, відсоток з 73, піднявся завдяки постійному удосконаленню методів на 80%. Це для загальної кількості досить відчутний підйом і є візитною карткою наркологічного центру «Снайпер» в Полтаві.

Проживання

Для проживання підопічних, були створені комфортні умови, які в деяких випадках, навіть набагато краще, ніж в звичайному житті пацієнта. Все це призводить до психологічного і комфортного стану і сильно зменшує термін лікування. При зарахуванні на реабілітаційні курси в наш центр допомоги наркозалежним, пацієнт після проведеного карантину може вибрати 1-5 місцеву кімнату проживання. Умови відповідають Європейським нормам, що дає можливість підопічному забути про причини знаходження в Наркологічному центрі. Даний метод, сприяє народженню впевненості в своїх силах, і приносить позитивний ефект в лікуванні.

Живлення

Харчування відбувається згідно з графіком і складається з 4-5 прийомів їжі на добу. У складі вживає готової їжі входять необхідні вітамінні компоненти, корисні мікроелементи. Також як і лікування, харчування призначають в індивідуальному форматі, що знімає навантаження з підшлункової залози і шлунково-кишкового тракту. Все це приносить користь для хворого організму і прискорює процес метаболізму.

Процедури і спортивні заходи

Для наших підопічних, які проводять реабілітаційний період в нашій Наркологічної реабілітаційної клініки «Снайпер» в Полтаві, споруджений сучасний спортивний комплекс. Тут, крім обов'язкових процедурних занять, кожен бажаючий може отримати окремо розроблену під нього програму і посилити роботу м'язової тканини, внутрішніх органів. Підхід до даної методики, заснований також на індивідуальності кожного пацієнта, що говорить про правильність даної технології лікування та оздоровлення.

Які послуги надає НРЦ «Снайпер» в Полтаві

Наркологічний центр в ПолтавіОсновна специфіка роботи — викорінення патологічних залежностей від ігроманії, наркотиків та алкогольної продукції. Постійно оновлюючи і удосконалюючи різні методи лікування залежностей, наш Центр реабілітації допомагає навіть безнадійним підопічним, що говорить про професіоналізм співробітників НРЦ «Снайпер».

Цілодобова зв'язок і допомога

НРЦ «Снайпер», з недавнього часу ввів в роботу цілодобові номери екстреного зв'язку для допомоги нужденним. Так як виникнення «ломки» не є постійною патологією і з'являється в будь-який час., Щоб допомогти собі в такій ситуації, Вам необхідно набрати заповітні цифри номери і отримати консультацію фахівця. При серйозних випадках, Вам буде надана екстрена медична допомога.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.