Ломка і симптоми залежності від налбуфина

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Протягом року збільшилися звернення і питання в наш реабілітаційний центр «Снайпер» про наркотичному препараті Налбуфин. Перебуваючи у вільному доступі, даний препарат викликає сильну фізіологічну залежність і завдає величезної шкоди людині. Наркотичний анальгетик, яким він є, служить відмінним засобом для купірування гострих больових симптомів. Крім основного і позитивного фактора зняття болю, існує ще один, він недешевий, тому придбати його не може підростаюче покоління.

Наркотична здатність даного препарату не має великих відмінностей серед інших подібних наркотичних засобів, так що викликана їм залежність вимагає негайного втручання з боку реабілітаційних наркологічних центрів.

Властивості налбуфина

Властивості налбуфинаКупируются больові відчуття наркотичний препарат Налбуфин, по своїй синтетичній формі і природі схожий на наркотичний анальгетик морфін. Вживання даного знеболюючого препарату викликає фізичну та наркотичну залежність і має певні відмінності від інших. Виражені вони в тому, що Налбуфин добре знімає больовий синдром і в меншій мірі викликає ейфоричний стан, ніж після вживання опиоидного морфіну. Основне застосування препарату в медичних цілях:

 • інфаркт;
 • зняття нападів болю.

У медичних цілях у даного препарату існує обмеження в застосуванні. Його дозових вживання не допускається понад 3 днів, що при порушенні даного правила загрожує проявом абстинентного синдрому (симптоми відмови від вживання).

Після застосування понад допустимої кількості днів наркотик Налбуфин викликає абстиненцію і відповідно симптоми:

 • спазматические напади черевної порожнини;
 • рвотний рефлекс;
 • слабкість організму;
 • збільшує температуру тіла до 38 * С;
 • панічний стан;
 • відсутність препарату Налбуфин, супроводжує ломка в суглобах, тілі;
 • загальмованість в рухах.

Налбуфин — залежність

Налбуфин - залежністьШироку популярність даний препарат отримав завдяки своєму опіоїдних впливу на людину і доступності придбання в аптечних центрах. Для його покупки не потрібні рецепти і спеціальні дозвільні папери. Допускається прийом препарату як внутрішньом'язово, так і внутрішньовенно, що приносить істотне зручність для вживання.

При прийому фізична залежність від засобу Налбуфин проявляється дуже швидко, так, що різке «стоп» швидко викличе абстинентний синдром, який зняти в домашніх умовах дуже проблематично. Єдиний спосіб прибрати симптоматику «відмови» в домашніх умовах продовжити вживання на збільшених дозах, так як колишню кількість наркотичного анальгетика для вживань, після виниклого синдрому, перестає діяти.

Дана ситуація змушує залежного наркомана жити від дози до дози, що виливається в брак коштів на придбання зілля. Проявивши стриманість в прийомі налбуфін, виникає знову напад абстиненції і залежний готовий йти на найжорстокіші злочини, щоб зняти страшну ломку, а так само отримати довгоочікувану ейфорію. Через короткий і нетривалий час, вживання препарату перестає приносити довгоочікувані плоди для отримання ейфорійного стану, так як організм виробляє стійкість до наркотику, при цьому синдром абстиненції залишається. З цього моменту починається новий вид вживання і одна мета — вгамувати ломку і біль.

Лікування в наркологічному центрі «Снайпер»

Терапія фізичної залежності проходить легше, ніж від психологічної необхідності прийому наркотику Налбуфин, але несе за собою серйозної поразки внутрішніх органів. Тому в першу чергу проводять повне очищення організму від токсинів і шкідливих речовин. У момент проведення даних процедур пацієнт в нашому реабілітаційному центрі «Снайпер» стикається з виникненням абстинентного синдрому, який з нашою допомогою він подолає. Усі проведені процедури на початковому етапі лікування від залежності проводяться в карантинному секторі нашого центру «Снайпер». Підопічний, перебуваючи під цілодобовим наглядом з перших хвилин відчуває психологічну і моральну підтримку, що надає йому впевненість у правильному виборі.

Карантинні заходи проводяться для зняття залежності і подолання виникає абстиненції. Всі методи такої допомоги нашого реабілітаційного центру «Снайпер» мають офіційний дозвіл і пройшли узгодження з медичним закладом.

Наступною фазою лікування є переклад пацієнта на стаціонарну терапію в загальний оздоровчий центр. Підопічний проходить повторний комплекс діагностики, що дає точну картину уражень внутрішніх органів і призначення індивідуального лікування.

Що входить в призначення індивідуального лікування від наркоманії

Отримавши дані діагностичного обстеження, лікуючий лікар в залежності від ступеня ураження внутрішніх органів і загальної клінічної картини хворого призначає індивідуальне лікування. Що це означає?

Підходячи до проблеми лікування індивідуально, ми зменшуємо час відновлення, так як на загальних умовах терапії даний процес має затяжну форму. У нашому випадку, ми проводимо точковий вплив на уражені ділянки організму, при цьому не зачіпаємо органи, що функціонують в звичайному режимі, а цей підхід не завдає їм додаткової шкоди. Призначаються процедури:

 • проведення психологічного впливу на організм підопічного він повністю змінює свою точку зору і розуміє, що жити без вживання наркотиків можна;
 • пацієнт проходить курси фізіотерапії, що точково відновлює пошкоджені органи людини, при цьому не наноситься побічна дія на інші області людського організму;
 • методом вживання сорбентів і протекторів очищається організм від шкідливих речовин і токсинів, що в комплексі з фізпроцедури дає прискорений результат одужання;
 • проводяться групові заняття психологічної допомоги пацієнтам — це служить зміцнює фактором для психіки хворого;
 • масажні процедури;
 • лікувальний вплив на організм за допомогою спортивних вправ і тренувань.

Всі ці заходи служать серйозним закріпленням досягнутих результатів відмови від вживання наркотику, який створив проблеми зі здоров'ям Налбуфин.

Умови проживання

Багато в чому лікування даної патології залежно має оточення і умови проживання в наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер». Завдяки нашому підходу до терапії, де основним і важливим фактором є психоемоційний стан підопічного, були створені умови проживання комфортного типу.

Пацієнту в залежності від його бажання надаються 2-4 місцеві палати, обладнані сучасними предметами меблів, і мають все необхідне для життя і побутових потреб проживає. На території створена штучна паркова зона зі зручними алеями, лавочками для відпочинку, де після важких медичних процедур пацієнти можуть відпочити, посидівши під навісом зеленних насаджень.

Як ми писали вище, нами створені комфортні умови для проживаючих пацієнтів, а це серйозний крок в лікуванні наркозалежності та повернення пацієнта в середу соціального життя.

Наш персонал центру

Весь персонал нашого центру проходить ретельний відбір при прийомі на роботу і має вищу медичну освіту. Щорічне проходження кваліфікаційних курсів з подальшими іспитами постійно тримає наших співробітників в стані готовності в будь-яку хвилину надати першу медичну та психологічну допомогу постраждалим.

Надаючи співчуття і участь у вирішенні проблем підопічних, викликає бажання якнайшвидшого одужання і повернення в соціальну сферу життя.

Епілог

Шкідливість анальгетика Налбуфин в наркотичних цілях вживання для організму людини, незаперечні, тим більше має синтетичний склад і походження. Вживаючи цей засіб необхідно строго дотримуватися припис у вживанні і діяти вкрай обережно, так як викликана залежність надовго позбавить Вас нормального існування. Аптечні препарати з такими даними як у налбуфін викликає серйозне занепокоєння за слабозащіщенние верстви населення, підлітків. Продаючись легально, він потрапляє в руки «експериментаторам», які почувши казку про нешкідливість даного анальгетика, в пошуках ейфорійного стану здійснюють свій перший крок у прірву наркоманії та залежності.

При виявленні початку вживання налбуфін вашим родичем або близьким людиною, терміново зверніться за професійною допомогою в наркологічний центр, так як згідно нашій практиці лікування, аптечні наркомани згорають в короткі терміни.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.