Етапи лікування

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Якщо вам необхідна допомога позбавлення від наркозалежності, алкоголізму або ігроманії, телефонуйте в наш реабілітаційний центр «Снайпер». Зв'язавшись з нами, ви зробите важливий крок назустріч до зцілення. Спеціаліст пояснить вам правильну манеру спілкування і поведінки, з людиною, що знаходиться під дією психотропних засобів, алкоголю або особистістю в агресивно стані через віртуальної гри. Ви отримаєте максимально змістовні і повні відповіді на поставлені питання. Ми підкажемо і Проконсультируйте в найкращій програмі лікування і курсі реабілітації, навіть якщо пацієнт НЕ хоче лікуватися за власним бажанням.

Попередній огляд в реабілітаційному центрі.

При надходженні залежного в наш реабілітаційний центр проводиться ретельний огляд. Під час даної процедури фахівець визначає фізичний і психологічний стан пацієнта.

Формування програми лікування.

Всі фахівці нашого реабілітаційного центру професіонали своєї справи з великим досвідом роботи. Програма лікування для кожного хворого підбирається унікальна, в залежності від діагнозу. Використання унікального лікування будь-якої з залежностей гарантує якнайшвидшу поправку і виписку пацієнта. При складанні плану лікування враховуються сильні і слабкі сторони організму. Звичайно, Важливим фактором є ще і Приватне бажання пацієнта вилікуватися.

Усунення причин залежності.

Позбутися залежності можливо тільки тоді, коли встановлені і повністю усунені її причини. Основною метою нашого центру реабілітації є показати пацієнтові, що життя без наркотичних засобів, алкогольних напоїв і віртуальних ігор може бути прекрасною і повноцінною. Індивідуальна програма лікування полягає Не тільки в коригуванні психології людини, а ще й в правильно підібраних лікуванні безпосередньо для кожного, і в подальшій допомоги до повернення повноцінного життя в суспільстві.

Заключний етап позбавлення від згубних звичок.

Після курсу реабілітації наш центр тривалої час підтримує контакти з людьми, позбутися від залежності. Ми прекрасно розуміємо, як важко звикнути до нормального життя. Часом виникають різні стресові ситуації, в вашому житті знову з'являються залежні люди з минулого. Це може привести до повторного початку вживання і поверненню вашої залежності. Тому завжди пам'ятайте, що в складній життєвій ситуації ви можете звернутися до нас за допомогою. Реабілітаційний центр «Снайпер» обов'язково вам її надасть.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.