Етапи лікування

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА
ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63

Якщо вам необхідна допомога позбавлення від наркозалежності, алкоголізму або ігроманії, телефонуйте в наш реабілітаційний центр «Снайпер». Зв'язавшись з нами, ви зробите важливий крок назустріч до зцілення. Спеціаліст пояснить вам правильну манеру спілкування і поведінки, з людиною, що знаходиться під дією психотропних засобів, алкоголю або особистістю в агресивно стані через віртуальної гри. Ви отримаєте максимально змістовні і повні відповіді на поставлені питання. Ми підкажемо і Проконсультируйте в найкращій програмі лікування і курсі реабілітації, навіть якщо пацієнт НЕ хоче лікуватися за власним бажанням.

Попередній огляд в реабілітаційному центрі.

При надходженні залежного в наш реабілітаційний центр проводиться ретельний огляд. Під час даної процедури фахівець визначає фізичний і психологічний стан пацієнта.

Формування програми лікування.

Всі фахівці нашого реабілітаційного центру професіонали своєї справи з великим досвідом роботи. Програма лікування для кожного хворого підбирається унікальна, в залежності від діагнозу. Використання унікального лікування будь-якої з залежностей гарантує якнайшвидшу поправку і виписку пацієнта. При складанні плану лікування враховуються сильні і слабкі сторони організму. Звичайно, Важливим фактором є ще і Приватне бажання пацієнта вилікуватися.

Усунення причин залежності.

Позбутися залежності можливо тільки тоді, коли встановлені і повністю усунені її причини. Основною метою нашого центру реабілітації є показати пацієнтові, що життя без наркотичних засобів, алкогольних напоїв і віртуальних ігор може бути прекрасною і повноцінною. Індивідуальна програма лікування полягає Не тільки в коригуванні психології людини, а ще й в правильно підібраних лікуванні безпосередньо для кожного, і в подальшій допомоги до повернення повноцінного життя в суспільстві.

Заключний етап позбавлення від згубних звичок.

Після курсу реабілітації наш центр тривалої час підтримує контакти з людьми, позбутися від залежності. Ми прекрасно розуміємо, як важко звикнути до нормального життя. Часом виникають різні стресові ситуації, в вашому житті знову з'являються залежні люди з минулого. Це може привести до повторного початку вживання і поверненню вашої залежності. Тому завжди пам'ятайте, що в складній життєвій ситуації ви можете звернутися до нас за допомогою. Реабілітаційний центр «Снайпер» обов'язково вам її надасть.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА
ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63