Центр реабілітації наркозалежних в Україні

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Серйозне становище в сфері охорони здоров'я і нестабільний економічний поле України, породжує серйозну небезпеку — епідемію наркоманії. Як можна з нею боротися, коли Державний бюджет шукає кошти на виплату пенсій та допомог? Тому, усвідомивши всю небезпеку даного стану країни, наші засновники НРЦ «Снайпер», прийняли рішення про створення сітки Наркологічних реабілітаційних центрів допомоги для наркозалежних в Україні «Снайпер».

Реабілітаційні центри для наркозалежних, тільки почавши свою діяльність, протягом шести місяців поставили на ноги не одну сотню потребують допомоги людина. При цьому всі методи лікування мають акредитацію в Міністерстві Охорони здоров'я та показали свою дієздатність.

Центри реабілітації наркоманії «Снайпер» в Україні

Реабілітаційні центри для наркоманів УкраїнаПідопічними Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», стають нездатні самостійно вирішити проблеми залежності від наркотиків, ігроманії, алкоголізму. На допомогу приходять професіонали по психології, наркології, які мають величезний досвід роботи з такими пацієнтами. Всі вони володіють достатніми знаннями, щоб вилікувати хворого від залежностей.

Поступаючи в центр реабілітації наркоманів, підопічний проводить співбесіду з психологами і наркологами. Все це створює картину патології. Зрозумівши, які препарати вживає наркозалежний чоловік і як довго тривати його залежна від них життя, фахівці повністю підбирають курс реабілітації. Такий індивідуальний підхід повністю виключає сильні побічні дії на організм і прискорює подальше одужання пацієнта.

Україна величезна країна, яка завжди завзято стежила за станом проблеми наркоманії. Під розроблені програми лікування, пацієнтів відправляли на стаціонарну терапію від залежностей. Правда, в Державних лікарнях, ставлення до проблеми підопічного хворого вимірювалося загальними поняттями і способами лікування. Це не давало правильного результату від проведеної реабілітації. Наші реабілітаційні центри для наркозалежних людей «Снайпер» в Україні, повністю усунули загальний підхід до теми наркоманів, що принесло збільшена кількість зцілень.

Проблеми наркозалежних в Україні, останнім часом залишаються їхніми проблемами, що створює збільшений розгул злочинності. Адже в стані абстиненції, наркоман повністю перестає контролювати свій психологічний стан, а в цьому стані, він скоює злочин без докорів сумління. Реабілітаційні центри для наркоманів, розташовані по всій країні і в обласних центрах міст, проводять профілактичні заходи серед підлітків, беруть участь в оздоровленні клімату соціального життя.

Доля наркоманів в Україні, з останніми прийнятими рішеннями народних обранців і міністрів, стає спільною проблемою, так як вже йдуть деякі зміни заохочують дану патологію. Не розуміючи, що за цим відбудеться, вони думають, що це діяння зможе обійти їх стороною, так як вони «господарі життя». Повернемо їх на землю — це захворювання вражає всі верстви суспільства і матеріального достатку.

Реабілітаційні центри для наркоманів «Снайпер», надають фінансування і підтримку багатьох дитячих спортивних центрів та інтернатам, що дає можливість направити в потрібне русло молодь і істотно зменшити поширення наркотичних засобів.

Лікування від залежностей в мережі НРЦ «Снайпер»

Центри реабілітації наркозалежних в країні, що належать мережі НРЦ «Снайпер», приймаючи на лікування наркомана, проводять такі заходи:

 • детоксикацію організму;
 • знімають з підопічного синдром відміни (абстиненції);
 • проводять відновлювальні методи лікування психічного стану за допомогою сучасних методів кодування, «12
 • кроків», психологічних програм відмови від вживання наркотичних засобів;
 • адаптаційні заходи для життя в соціальному світі людей.

Реабілітаційний центр для наркоманів, до кожного надійшов застосовує індивідуальний метод лікування і підхід. Це сприяє повного зцілення від недуги залежності. Лікування має послідовність кроків терапії, що дає можливість швидко купірувати фізичну і знизити психічну залежність від наркотичних засобів.

Детоксикація організму

При надходженні на лікування, наркоману призначають діагностичні процедури для виявлення патологічних процесів в організмі. Отримавши відповіді на аналізи і пояснення по УЗД, МРТ, рентгена, опрацьовується щадний висновок з організму підопічного шкідливих токсинів і речовин. Даний захід проходить в карантині, так як при цій процедурі відбувається загострення абстиненції.

На період карантинного лікування, підопічний перебуває під цілодобовим наглядом фахівців. Адже абстинентний синдром приносить в організм залежного наркомана повний розлад, а можливо і смертельну небезпеку. Детоксикація організму проходить:

 • із застосуванням крапельниці;
 • народних засобів відновлення внутрішніх органів;
 • медикаментозної допомоги організму;
 • відновлення імунної системи і ЦНС людини;
 • заспокійливих народних і медикаментозних засобів.

У цей момент в організмі людини починають проявлятися фізична і психічна залежність (абстиненція).

Купірування абстиненції

Зняття напруженості від відмови вживання наркотичних засобів, проводять за допомогою:

 • медикаментів поліпшують стан загального здоров'я організму;
 • прописують заспокійливі медичні препарати;
 • застосовують курси психологічної допомоги, що покращують психічний стан підопічного;
 • проходить вивчення першого кроку по системі «12 кроків»;
 • вчать опиратися бажанню вживати наркотичні засоби;
 • проведена детоксикація, паралельно знімає посилений вплив токсинів наркотичних препаратів на організм людини;
 • застосовують сорбенти і протектори органічного або синтетичного характеру, що істотно знижує час лікування і купірування абстинентного синдрому.

Центри реабілітації наркозалежних людей в Україні НРЦ «Снайпер», піклуються про пацієнтів і проводять деякі заходи з лікування від залежностей за допомогою різних методів.

Стаціонарна терапія в центрі допомоги НРЦ «Снайпер»

Після проходження карантинних заходів, пацієнт переходить на стаціонарне лікування від залежності. Отримавши певні навички в карантинному центрі, підопічний на стаціонарі зміцнює впевненість у своїй силі морального духу і стверджує своє рішення кинути вживати наркотичні препарати.

Перебуваючи на лікуванні, хворому надають:

 • 1-4 місні номери для проживання;
 • комфортні номери проживання з необхідними для лікування предметами;
 • цілодобову медичну допомогу при необхідності;
 • безкоштовне обслуговування швачки, пральні;
 • масажні процедури;
 • фізіопроцедури;
 • аутотренінг розмови з кількома учасниками;
 • повне проходження курсу «12 кроків»;
 • при необхідності за бажанням підопічного проводяться сеанси гіпнозу, кодування.

Проживання

Нашим підопічним на вибір надаються 1-4-х місні номери. Кожен номер обладнаний сучасними м'якими меблями, зручними та комфортними ліжками. У деяких палатах, знаходиться душ, туалет. Комфорт, створює умови психологічного настрою на проходження реабілітаційних заходів.

Цілодобова медична допомога

Перебуваючи на стаціонарному лікуванні, організм підопічного ще намагається впливати на його думку і за допомогою фізичного та психічного впливу, намагається змусити почати вживання. Правда, після купірування абстиненції в карантині, абстиненція знижена істотно. Найголовніше тепер при лікуванні — повністю перемогти психологічну залежність, адже якщо фізичну зняли швидко, то іншу доведеться ще перемогти. Це найскладніший момент у реабілітації після карантину.

Психологічна залежність

Організм людини, швидко перебудовується і відновлює свої функції. Фізіологічна тіло, після процедур відновлення повністю відмовляється від вживання, але психічний стан не може миритися з цим і поступово починає нагнітати психічний тиск на людину. У цей момент в роботу по терапії включається наступний крок — психічна підтримка хворого.

Для зцілення від цієї залежності, створюються умови, при яких в першу чергу людина перестає думати про вживання наркотичних засобів. Для цього, хворого зацікавлюють спортзалом, знаходять нові захоплення, проводять профілактичні заходи, масажні процедури, розслаблюють психічне напруження. Ці заходи повністю відвернуть від бажання почати знову вживати наркотичні препарати. Так виробляється і зміцнюється психологічний щит людини.

Соціальна допомога та адаптація

Закінчивши курси реабілітації, наркозалежний чоловік отримує другий шанс — почати жити по-новому. Повернення в середу, яка колись уже спровокувала появу залежності, це складний захід. Адже потрібно повернувшись сказати немає, звичного життя пороку, а бажаючих нашкодити стає ще більше. Будь-нервовий зрив або проблеми, можуть повернути підопічного в свої ряди наркоманів, тому нами були розроблені методи підтримки в соціальній сфері життя. Все, що ми пропонуємо нашим підопічним, повністю виключить повернення в світ пороку і вбереже від повторних помилок.

Центри реабілітації наркозалежних людей в Україні, Снайпер », надає допомогу наркоманам і людям з різними видами залежності. Ми здатні вилікувати поранену душу людини і направити його на правильний шлях розвитку і не боїмося труднощів супутніх реабілітаційні заходи. Ми завжди прийдемо на допомогу нужденним.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.