Лікування наркоманії в Кам'янець-Подільському

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркозалежність серйозна проблема 21-го століття. Багато, потрапивши під неї, закінчують життя суїцидом або втрачають психічне здоров'я. Створений в Хмельницькій області Наркологічний центр «Снайпер», здатний повернути до нормального життя наркозалежної людини, при цьому використовувати найбільш просунуті методи відновлення. Як проводить лікування НЦ «Снайпер» в Кам'янець-Подільському? Які види терапії практикують в Наркологічному центрі «Снайпер»?

Зцілення від наркотичного пороку — Кам'янець-Подільський

Лікування від наркоманії в Кам'янець-Подільському Хмельницької області, відповідає Міжнародним нормам і програмами одужання. Постійні тренінги та перевірка знань персоналу Наркологічного центру «Снайпер», приносить хороший результат і покращує відсоток видужань.

Програми лікування від наркотичної недуги

Лікування наркоманії в Кам'янець-ПодільськомуЛікування наркоманії в НЦ «Снайпер» Кам'янець-Подільському Хмельницької області, проходить по сучасним методам відновлення психічного і фізичного стану. Щорічні виїзні семінари, вивчення новітніх програм психологічного лікування недуги, розробка новаторських систем оздоровлнія — все це говорить про професійний підхід до терапії наркоманії.

Високими показниками одужання при лікуванні наркоманії в НЦ «Снайпер», володіє програма «12 кроків». Дана система оздоровлення була розроблена американськими вченими і доопрацьована фахівцями НЦ «Снайпер», під сьогоднішню дійсність в Україні.

Додатково до програми «12 кроків», застосовуються системи медикаментозної знаменної терапії, курси психоемоційного відновлення, робота з підсвідомістю хворої людини, програми соціального розвитку «табору оздоровлення», народна і Східна терапія.

Які захворювання виліковує НЦ «Снайпер» в Кам'янець-Подільському

Спеціалізований наркологічний центр «Снайпер» практикує лікування таких захворювань:

  • зняття наркотичної залежності (абстиненції);
  • викорінення наркоманії;
  • терапія ігроманії;
  • лікування алкоголізму з різними наслідками;
  • зняття тяги тютюнопаління.

Залежно від захворювань, застосовуються строго індивідуальні методи лікування, що прискорює процес одужання і повернення до нормального життя. Відновлення проводиться поетапно.

Етапи відновлення організму від пороків

лікування від наркотичної залежностіЯк і будь-яке лікування, терапія вад вимагає послідовності. Тому оздоровлення організму відбувається поетапно.

  • Початковий етап — детоксикація. У цей період підопічний поміщається в карантинну зону, де за допомогою програм і систем відновлення знімається абстиненція, очищається організм від шкідливих речовин. При цьому досвідчені наркологи та психологи, допомагають хворому розвинути бажання жити правильної і здоровим життям.
  • Другий етап — психологічна мотивація. Зняття фізичної залежності від наркотиків та інших шкідливих речовин, це не все. Залишається психологічна тяга до вживання наркотиків, алкоголю, тютюну. Другий етап здатний змінити мислення, відновити фізичне і психічне здоров'я. Зміцнити з'явилася на першому етапі лікування мотивацію на здорове життя.
  • Третій етап — адаптація. Часто даний етап лікування ігнорується багатьма наркологічні центрами і кліками, що призводить до повторення вживання. Фахівці НЦ «Снайпер» проведуть адаптацію до світу проживання, допоможуть у пошуку роботи, зміні місця проживання. Додатково до етапу адаптації призначаються курси реабілітації і підтримки психоемоційного стану.

НЦ «Снайпер» — мережа професійних наркологічних центрів по Україні, які за час своєї роботи врятували не одну тисячу людських життів, повернули в сім'ї втратили надію на зцілення людей. Звертаючись за допомогою, можете розраховувати на якісне обслуговування і позитивний результат.

Лікування проходить строго конфіденційно з повною анонімністю, що дає можливість безболісного повернення в здорове середовище соціуму.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.