Лікування наркоманії

Наркоманія в сучасному світі — це величезна проблема, яка з кожним роком набуває все більш глобальні масштаби. Якщо багато хвороб можна вилікувати самостійно, то побороти наркотичну залежність без допомоги фахівців неможливо. Якщо ви або хтось із ваших близьких зіткнувся із згубною залежністю, то лікування необхідно почати негайно. Вживаючи наркотики, людина не тільки руйнує свій організм, але і з кожною новою дозою зміцнює залежність організму від психоактивних речовин.

Лікування наркоманії — це дуже складний і тривалий процес, який вимагає багато сил і терпіння, як від самого хворого, так і від його родичів і друзів. У реабілітаційному центрі «Снайпер» працюють досвідчені лікарі найвищої кваліфікації: наркологи, психологи, неврологи, невропатологи і ін. Всі наші співробітники мають багаторічний досвід роботи з наркозалежними і в своїй роботі застосовують новітні вітчизняні та зарубіжні методи лікування наркоманії.

Перш ніж приступити до лікування наркоманії, фахівці ретельно вивчають всю інформацію про фізичний і психологічний здоров'я пацієнта. Це допомагає не тільки виявити фізичні особливості організму хворого, але і зрозуміти психологічні причини, що викликали наркотичну залежність. Для кожного хворого ми підбираємо індивідуальну комплексну програму, яка гарантує максимальну ефективність і безпеку проведеної терапії.

Важливу роль в лікуванні хворого відіграють його рідні та близькі. У реабілітаційному центрі «Снайпер» ми регулярно проводимо спеціальні психотерапевтичні заняття з друзями і родичами хворого, так як дуже важливо, щоб вони теж навчилися правильно спілкуватися з наркозалежним людиною. Всім своїм клієнтам ми гарантуємо індивідуальний підхід, бездоганний сервіс і високу якість медичних послуг.

Як змусити наркомана лікується?

Існує думка, що наркоманів дуже складно змусити лікуватися. Як правило, наркомани відмовляються визнавати свою залежність, і в більшості випадків близькі тільки погіршують ситуацію, коли примушують їх до лікування. Науково доведено, що у наркоманів дуже сильно порушено реальне сприйняття світу, тому вони не розуміють свою залежність і бувають надзвичайно агресивні навіть до найближчих людей.

Якщо ви довгий час безрезультатно намагаєтеся змусити наркомана лікуватися, то ви тільки відштовхуєте його від себе і викликаєте ще більшу недовіру і агресію. В даному випадку краще довіритися досвідченому психологу, який за допомогою спеціальних психологічних прийомів допоможе переконати хворого почати лікування в спеціалізованій клініці. Лікування наркоманії в спеціалізованому центрі «Снайпер» — це єдина можливість позбавити людину від смертельно небезпечної залежності, і подарувати йому можливість жити повноцінним життям без наркотиків.

Сучасний методи лікування наркоманії в центрі «Снайпер»

У нашій практиці ми застосовуємо різні лікувальні програми, але основний упор робимо не на медикаментозне лікування, а на психологічну роботу з пацієнтом. Спочатку дуже важливо зрозуміти психологічні причини, що спровокували звикання до психоактивних речовин. Потім ми блокуємо ці причини і починаємо формувати в свідомості хворого нову систему життєвих цінностей. Ми не просто позбавляємо наших пацієнтів від фізичної залежності, але і вчимо їх жити цікавим життям без наркотиків.

Це дозволяє повністю викорінити тягу до наркотиків в майбутньому. Відразу після надходження в реабілітаційний центр і до виписки з хворим працює його особистий психолог, який протягом усього періоду реабілітації надає професійну психологічну допомогу, як самому хворому, так і його близьким.

Вам потрібна допомога?

Наші фахівці проконсультують Вас, абсолютно безкоштовно. Натисніть на кнопку нижче.

Галерея
КОНСУЛЬТАЦІЯ
+38 (050) 530-46-49
+38 (068) 030-83-63