Лікування алкоголізму в Черкасах, ефективно і доступно

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Лікування алкоголізму в Черкасах і чому ви повинні звернутися саме до нас? Ми лікуємо залежних людей на різних стадіях захворювання. Якщо ви звернулися, до нас ви отримаєте гарантоване одужання, а досвідчені психологи допоможуть вам зрозуміти, як можна жити без алкоголю. У нас лікування алкоголізму в Черкасах проходить за сучасною методикою і без фінансових затрат. І тільки у нас безкоштовна консультація і лікувальний процес.

Яку підготовку треба пройти, щоб лікування алкоголізму було гарантовано.

 • До приїзду до нас не можна вживати спиртні напої протягом семи днів.
 • Якщо у вас був інсульт, який ви перенесли протягом одного року, то вам краще відкласти поїздку до нас до повного одужання.
 • Якщо у вас були черепно-мозкові травми, які ви отримали протягом одного року, то вам коштувати почекати з поїздкою до нас до повного одужання. Вам потрібно буд
 • обстежитися у лікаря.
 • Ми працюємо з людьми, у яких вік перейшов за вісімнадцять і ви не страждаєте на психічні захворювання.
 • У нас ви можете пройти і подвійне лікування, яке буде проходити в два етапи.
 • Ми працюємо індивідуально з кожним або в групах.

Ми працюємо з людьми тільки за попереднім записом, дату свого прийому можна подивитися в контактах.

Яку допомогу ми надаємо!

Гостра алкогольна залежність лікувати тільки у нас і тільки в умовах лікувального наркологічного центру. Особливу увагу ми приділяємо молодим людям, якщо у них стало погіршуватися здоров'я, пішло порушення діяльності органів, які виконують життєво важливі функції, а саме серцева і дихальна система. У таких випадках лікування алкоголізму в Черкасах переходить в інтенсивне лікування, включно зі штучною вентиляцією легенів і промивання шлунка.

Увага!!! Якщо ви перебуваєте в гострої алкогольної залежності не зволікайте! Ми чекаємо, всіх хто потребує нашої допомоги. Наша адреса ви можете знайти на сайтах або ви можете нам зателефонувати.

Як проходить лікування алкоголізму в Черкасах

Досвідчений психолог об'єднує людей по групам і починає розпізнавати ступінь залежності, для того щоб зрозуміти яке потрібне лікування хворому. Ми успішно працюємо на протязі десяти років і використовуємо ефективний метод в боротьбі з алкоголем.

Наша мета в лікуванні алкоголізму в Черкасах

Ми даємо зрозуміти, що позбудеться від фізичного та психологічного потягу до алкоголізму це ще не все. Ми допомагаємо, колишнім алкоголікам вчиться заново сприймати оточення з вживання спиртного. Лікування алкоголізму в Черкасах проходить в комплексній терапії, яка допомагає людині, навчиться жити без алкоголю і стати корисним для суспільства. Ми даємо людині можливість пробувати, самому протистояти впливу до алкоголю.

Лікування алкоголізму базується за принципом саме переконання і усвідомленого вчинку до здорового повноцінного життя. Методика по результатам роботи, дає людині можливість познач свої звички, поведінку, для того щоб він міг відкрити для себе щось нове і зрозуміти свій внутрішній світ. Лікування буде проходити під наглядом досвідчених лікарів і психолога, який дасть вам консультацію і суміші життя.

Лікування в реабілітаційному центрі міста Черкаси

У нашому реабілітаційному центрі є все необхідне для того щоб ви відчули затишок і комфорт. За весь час, що ви будите, перебувати у нас в реабілітаційному центрі ви будите відчувати себе як вдома. У нас для цього є всі, просторі кімнати для відпочинку, сучасний басейн, тенісний корт і прогулянки по свіжому повітрю.

 • Принцип реабілітаційного центру.
 • Прийти до нас добровільно.
 • Ми даємо право на усвідомлений вами вибір.
 • Ми допомагаємо людині знайти роботу, відновлюємо зв'язку в соціальних колах.
 • Лікування проходить строго анонімно.

Яку небезпеку надає вживання алкоголю

Алкоголь спричиняє токсичного впливу на організм і в той же час формує психічну і фізичну залежність від нього. Алкогольне отруєння проявляється в різному ступені: від легкого алкогольного сп'яніння до стану важкої алкогольної коми з повною втрать свідомості і порушенням діяльності всіх двох систем організму.

Кількість алкоголю, яке може привести до стану гострого алкогольного отруєння, неоднакове для різних людей. У молодих людей після вживання спиртного навіть в незначній кількості може викликати гостре алкогольне отруєння така передозування спиртного може призвести до загрози життю.

При легкому ступені сп'яніння у людини спостерігається легке збудження, підвищується рухова активність. Підпилий людина починає багато говорити і нахвалювати себе. Йому здається, що він вільний, дотепний, бадьорий, сильний, сміливий і рішучий, добрим і щедрим для оточуючих його людей. Як ніби виростає у власних очах, починає жартувати, безпричинно заливається істеричним сміхом. Починає зникати, сором'язливість, і з'являється хоробрість. Таким чином, людина поступово втрачає над собою контроль і керівництво над своїми вчинками. Починає притуплятися, реакція на чутливість і пам'ять починає притуплятися.

Середній ступінь алкоголю

При середньому ступені алкоголю спостерігається сильне психічне збудження, порушується координація рухів і починається стадія потьмарення в свідомість. При цій стадії і глибокої формі сп'яніння зростає зміна в психіці, п'яний чоловік починає думати, що він в такому стані гори може перевернути, хоча сам ледь тримається на ногах, починає думати, що він найрозумніший, і з хорошим почуттям гумору, хоча починає гикати , заїкатися і не перестають нести всяку нісенітницю.

Порушується мислення і це стає причиною п'яних бійок, крадіжок і спроб самогубства. Попри все хто випив і думає, що він знаходиться, в хорошій формі з хорошим самопочуттям це ні так, зменшується здатність тверезо оцінювати ситуацію. В стадії алкогольного сп'яніння зачіпаються всі органи до чутливості, у п'яної людини з'являється ілюзія і галюцинації.

Важка ступінь сп'яніння можна охарактеризувати з появою симптомів глибокого отруєння алкоголем настає непритомний стан, яке може передувати запаморочення нудоти блювоти і порушується координація руху.

Несвідомий стан це — алкогольна стадія, який призводить до смерті. Ознаки при великій кількості прийнятого алкоголю, людина не реагує на поклик, дотики і на больові роздратування. Сильно напідпитку людина може заснути на вулиці в холодну пору року і замерзнути, може захлинутися блювотної масою, згоріти від пожежі, що не погашеного недопалка.

Єдиним правильним рішенням для вас перебуваючи в реабілітаційному центрі це добровільно відмовитися від алкоголю, адже алкоголь руйнує ваше життя. Саме ви можете вирішити свою долю, а ми в свою чергу не кинемо вас і допоможемо, вам позбавиться від шкідливої ​​звички. За той період, часу який ви проведете, у нас ви отримаєте професійне лікування психологічну допомогу в реабілітації та допомога назавжди вилікується від залежності.

Згадайте, перш ніж у вас з'явиться бажання випити, до яких наслідків можуть у вас виникнути.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.