Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі Снайпер — Чернігів

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Алкоголізм має дуже серйозні наслідки для людини і його здоров'я. Багато хто хоче вилікуватися від цієї залежності, але не знають, як це зробити. У даній статті ви знайдете відповідь на дане питання і дізнаєтеся, як можуть допомогти в боротьбі з цією проблемою.

Що таке алкоголізм

Алкоголізм — одна з найсерйозніших проблем останніх десятиліть. Причиною тому є відносна доступність алкогольних напоїв, так і традиції. Жодне свято чи застілля не обходиться без спиртного. Більш того, деякі люди з недовірою дивляться на непитущого людини, що спонукає останнього до вживання алкоголю.

Іноді людина стає тих, хто п'є через проблеми в житті, будь то звільнення з роботи, розлад у родині, важке соціальне становище. В результаті алкоголізм стає хронічним і серйозним чином змінює життя людини. Йому стає важко контролювати себе і можна дійти до летального результату.

Якщо ви відчуваєте, що людина придбала хронічну залежність від алкоголю і ситуація близька до критичного становища, то слід негайно звернутися за допомогою. Особливо ефективно воно буде в реабілітаційному центрі «Снайпер» і далі стане зрозуміло, чому це так.

З чого починати лікування

Лікування алкоголізму в Чернігові, як і в будь-якому місті, починається з усвідомлення людиною даної проблеми. Саме це мотивує людину почати лікування. Ні в якому разі не всі готові взяти себе в руки і відмовитися від залежності.

Далі необхідна підтримка близьких і рідних. Дуже важливо прибрати тих людей, які закликають до продовження вживання. Адже поки вони знаходяться в оточенні людини, шанси на виправлення дуже малі. А щоб лікування перейшло в практичну площину, необхідно відправитися в реабілітаційний центр. Саме тут лікування буде найефективнішим і якісним, що дасть необхідний результат з гарантією.

Лікування в реабілітаційному центрі

Реабілітаційний центр в Чернігові «Снайпер» вже багато років працює з людьми, які потрапили під вплив алкоголю і не можуть вирватися з неї. Лікування від алкоголізму в Чернігові в даному центрі відбувається під контролем досвідчених фахівців. Люди думають, що захищаючи людини від колишнього оточення, наш центр позбавляє того волі і пригнічує його. Але це не так, адже пацієнт перебуває під контролем наших фахівців, і він отримує шанс почати нове життя.

Наші співробітники мають багаторічний досвід боротьби з різними видами залежності, в тому числі алкогольної. Ми застосовуємо сучасні методики лікування, а також грамотну психотерапію, все це разом дає високий результат. Для кожного пацієнта складається індивідуальний графік лікування. Всі побажання клієнта будуть враховані і надана відповідна підтримка кожного пацієнта.

Успішність лікування

лікування від алкоголізмуЛікування в реабілітаційному центрі буде успішним в тому випадку, якщо знайдений першоджерело проблеми. Саме його виявляють в ході проведення психотерапії. Пройшовши процедуру під контролем досвідчених фахівців, людині на сто відсотків гарантується вирішення проблеми.

Суть психотерапії полягає в тому, що людина потрапляє в правильну середу. Опинившись серед тих, хто підтримує його в прагненні до лікування, він і сам отримує мотивацію. Групова терапія буде максимально результативною, якщо в її ході пацієнт повністю відкриється і оголить свої внутрішні проблеми.

Психотерапія та сучасні методики лікування в комплексі дають відчутний результат. Людина повертається до нормального життя, отримує гарантію від рецидиву і грамотні консультацію щодо подальшого лікування. Саме від цих чинників залежить успішність лікування. Крім того, в нашому центрі цілодобово працює наркологічна допомога, щодня допомагає доставляти алкозалежних, в тому числі примусово. Працює стаціонар, де під наглядом лікарів пацієнтові надається уся необхідна допомога, як медична, так і психологічна. Проводиться лікування від абстинентного синдрому і детоксикації, а також інших захворювань, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю.

Висновок

Алкоголізм є важкою залежністю, наслідки якої дуже важкі як для пацієнта, так і для його близьких. Реабілітаційний центр в Чернігові «Снайпер» вже багато років ефективно лікує своїх пацієнтів за рахунок спільного застосування сучасних методик і групової терапії. Наш центр допомагає людям знову стати повноцінними членами суспільства. Пам'ятайте, що для успішного лікування людина повинна максимально відкритися. Це дозволить відшукати першопричину його залежності і підібрати оптимальний метод лікування. Намагайтеся не потрапляти в залежність від алкоголю, але якщо це сталося, то ми чекаємо вас або ваших родичів в реабілітаційному центрі, де вам нададуть підтримку і турботу.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.