Центр реабілітації по лікуванню наркоманії в Білій Церкві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Ми надаємо лікування наркоманії в Білій Церкві, в нашому наркологічному центрі працюють тільки висококваліфіковані фахівці. Зверніть увагу на поведінку і зовнішній вигляд людини — ознаки прийому наркотичних засобів помітні відразу.

Є кілька явних зовнішніх ознак, за якими досить легко побачити в що стоїть біля вас людині персону, що вживає наркотики. Залишається тільки запитати себе: «Як я ставлюся до наркоманії і чи важливий для мене особисто той факт, що цей громадянин вбиває себе сам. Як визначити наркомана по очах, щоб точно не помилитися і не образити».

Чи не бути байдужим вимагає від вас совість, допомогти — якщо є можливість, повернути на землю з того пекла, куди він потрапив випадково чи несвідомо. Шукати причини будемо пізніше, а поки все ж придивимося — як змінився знайомий вам людина і як розпізнати наркомана. Уважно почитайте і запам'ятайте всі ці ознаки, хоча нехай вам ніколи не доведеться розпізнавати наркоманів і брати участь в судовому слідстві зрозумілим — видовище тяжкий і дуже сумне.

 • Байдужість до всього оточуючого. Неначе світ перестав існувати і існує поза увагою наркомана. Такі ознаки поведінки є і психічно хворих, так що стверджувати відразу, що перед вами наркохворих рано, хоча від наркоманії також порушується психіка.
 • Тотальне роздратування на все, що відбувається навколо. Людина намагається жити стримуючись, але причина криється набагато глибше, ніж її видно зовні — це вимога чергової дози, збудження і навіть агресія. Ковтуни і сплутався волосся — теж явна ознака отруєння наркотиками.
 • Загальмованість в діях, погана реакція, трясуться руки, невпевненість в рухах. Ознаки дуже схожі з хворими на алкоголізм. Та ж нервозність, незручність і тремтячі руки — так визначається залежність від наркотиків.
 • Сильно розширені або навпаки дуже звужені зіниці очей, вони ніяк не реагують на зміну освітленості розпізнати їх можна легко.
 • Шкіра з синюшним відтінком, дуже бліда.
 • Людина, що вживає канабіоди, починає проявляти «звірячий апетит»
 • Мова сповільнюється, слова тягнуться і стають мало розбірливими.
 • З носа з'являється сильне відділення слизу.
 • Волосся тьмяніють і стають ламкими.
 • З'являються регулярні болі в шлунку і серце.
 • Порушується сон, в результаті — почервонілі очі, зовнішня втома, явні ознаки хронічного браку сну.

Це неповний список визначають наркозалежної людини, але вже по ньому можна виявити схильність підлітка, молодої людини до наркотиків і встигнути його повернути в цей світ. Пора звертатися до фахівців. Пропоноване лікування наркоманії в Білій Церкві — найрозумніший і правильний вихід.

Як виглядає наркоман

Зовні колись акуратний і вмів добре себе вести себе на людях людина змінюється. Одночасно з байдужістю до всього світу приходить і байдужість до свого зовнішнього вигляду. Брудний одяг з плямами і дірками, відірвані ґудзики, давно нечищена взуття, — це теж зміни в зовнішності, по ним можна визначити перші ознаки захворювання наркоманією. Зверніть увагу на те, як зовні наркоман намагається заховати від зайвих очей свої зап'ястя і згин ліктя. Найчастіше ще вкрай не опуститься людина носить темні окуляри, вони стали зовнішнім атрибутом — потрібно заховати від людей очі, які можуть розповісти про згубну звичку.

Самостійно впоратися з таким наркохворих людиною вам абсолютно точно не вдасться, потрібно постаратися відвести його в клініку, де можна швидко поставити аналіз і визначити по сечі зміст, якість і природу наркотику в організмі. Це дуже складне завдання хоча б тому, що одним тільки недовірою і сумнівом ви можете образити людину, але коли мова йде про близьку вам одному, дитині, то доводиться відкидати сумніви і судити за зовнішніми проявами. У наркоманів кожна хвилина існування — це ризик, балансування на грані смерті.

Брудна голка, небезпечний препарат, випадкове передозування — це кінець, причому виявляється, що ви пройшли повз, хоча могли зупинити, утримати, допомогти. Поспішайте, вам можуть допомогти професійні лікарі, тактовний і спокійний медперсонал, лікування наркоманії в Білій Церкві завжди успішно і допомагає навіть в найскладніших випадках.
Наркоман — істота, що стало млявим і досить керованим. У ваших руках його життя, його майбутнє, так постарайтеся допомогти зараз, бо завтра ваша присутність і участь вже може і не знадобитися. Хвороба прогресує дуже швидко, життя наркомана таке коротке, що слово «завтра» в їхньому лексиконі відсутнє.

Кордон життя і смерті

Не будемо зараз шукати ту першопричину, чому вперше був узятий в руки шприц або розчинені у воді отруйні таблетки. Тепер це вже зовсім не має значення, тому що руйнування мозку почалося. У кожного організму своя здатність чинити опір отруті. Найбільше схильні до наркоманії молоді люди — вони можуть стати наркозалежними вже після прийняття першої дози. І тоді починається падіння, ви будете лаяти себе, що вчасно не задали собі питання як виявити наркомана, не пройти повз і як дізнатися, що людина вже спробував отруйні речовини, чи є зміни в волоссі і шкірі.

Пошук щоденної дози скоро стане для наркомана завданням номер один наркомани йдуть на все, щоб роздобути необхідні препарати. Так і розквітає спочатку домашнє злодійство, потім — рецидиви. А ви і не знаєте, що людина вже майже що на краю прірви, але так живуть тисячі — замкнуто і самотньо. І поки він не підучить свою певну дозу — він не повернеться на короткий час в цей світ.

Допоможіть сьогодні, пропонується лікування наркоманії в Білій Церкві

Центр реабілітації по лікуванню наркоманіїКожен з нас може залишатися байдужим або бити на сполох. Ми можемо надати допомогу людині або пройти байдуже повз, — нехай трясовина затягує тих, хто виявився нездатним боротися. Але чи винен парубок сам або його штовхнули на перший помилковий крок випадкові знайомі — відповісти на це питання зможе лише він сам якщо йому встигнути допомогти. А раз в ваших руках чиєсь життя, то варто все-таки зупинитися і придивитися — зробіть це сьогодні.

Хіба ви не відчуєте, що саме від вас залежить життя цієї людини, що стала не невірний шлях? Якщо поруч з вами відбувається така трагедія, якщо молодий хлопець чи дівчина не змогли знайти спільної мови з батьками і потрапили під вплив уявних друзів, то ви просто зобов'язані прийти на допомогу.

Ми живемо в дуже складний час, не знаючи імен своїх сусідів. І коли в сусідній квартирі вмирає від голоду або недоглянутості старий, то просто розводимо руками, підтверджуючи своє безсилля. А хто винен в тому, що ми стали такими безсердечними і неуважними один до одного? Чому ж гине від наркотиків молодик, а ви і не намагаєтеся з ним поговорити і протягнути руку допомоги? Ви не впевнені в тому, що він захоче вас вислухати? А хіба з вашого боку була хоч одна спроба? Ви вже поспілкувалися і зрозуміли, що вас не слухають і не чують або просто самоусунулися?

Причина все-таки в нас — не потрібно проходити повз чужого горя, вам напевно допоможе гарне лікування наркоманії в Білій Церкві. Чужої біди не буває, і вас теж може торкнутися це нещастя, тоді і ви можете опинитися на самоті. Без допомоги і добрих рук.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.