Дія амфетаміну на жіночий організм

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Амфетамін — препарат створений на основі ефедрину для стимуляції ЦНС. Даний засіб відноситься до наркотичних препаратів, його рясне вживання викликає стійку залежність, позбавитися від якої самостійно не представляється можливим. Рясний викид в ЦНС нейромедіаторів, прискорює передачу імпульсів по нервовій системі людини, що призводить до збільшення розумової і фізичної активності. При постійному вживанні несе за собою величезні наслідки для психічного здоров'я людини завдяки його побічних ефектів.

Історія появи в соціальному середовищі

Дане наркотичний засіб було розроблено у військових цілях, як стимулюючий психоемоційний тонус солдат, зняття втоми, швидких ухвалення рішень, підняття фізичних можливостей. Після серії кровопролитних воєн, потрапив в громадянську середу і набув широкого поширення завдяки викликається ним психологічної залежності. Згодом застосовувався в медичних цілях для зняття напруги в психоемоційному поле людини і підняття його життєвого тонусу.

Даний препарат, потрапляючи в організм людини, прискорює процес вироблення адреналіну, дофаміну, які відповідають за психічний і фізичний стан людини. Був заборонений у вільному продажі з 2010 року з випадками передозування і збільшенням кількості летальних випадків.

Дія амфетаміну на організм

Дія амфетаміну на організмПрепарат як пояснювалося вище, є сильним стимулятором гормонів і в медичних цілях роблять позитивний вплив на психічний стан людини. Але завдяки своїм побічним діям і наркотичним властивостями, при збільшенні допустимої норми вживання викликає розвиток фізіологічної і психічної залежності.

За статистикою наркологічних центрів кількість наркозалежних від вживання Фена, з кожним роком збільшується. В основній масі це чоловіки від 23 до 37 років. Вживання препарату серед чоловіків до появи залежності обумовлено сильним фізичним та емоційним напруженням у трудовій діяльності, у жінок так само спостерігається збільшення споживачів, в зв'язку з використанням препарату для швидкого схуднення і позбавлення від зайвої ваги. Це пов'язано з повною або частковою втратою апетиту, внаслідок побічних дій Фена.

Дія амфетаміну на жіночий і чоловічий організм має істотну різницю. Це відбувається тому, що вироблення гормону дофіна і адреналіну після вживання наркотичного засобу Фен відбувається по-різному. Вживши однакову дозу у слабкої статі, гормони виробляються слабше, ніж у чоловіків. Тому для однакового впливу на організм жінкам доводиться вживати збільшену дозу.

Так само варто відзначити вплив даного препарату на сексуальну сторону жіночого організму. У жінок після прийому амфетаміну збільшується потяг, сексуальна чутливість, пропадає почуття сорому, пропадають комплекси, знімається фізичне і психічне напруження. Тому отримавши психологічну залежність, багато хто з них починають його вживати як додатковий стимулятор сексуальних ігор і повного розкріпачення. Продовжуючи вживати Фен, жертви не здогадуються, що стають наркозалежними від психотропної речовини, що призводить до незворотних наслідків дітородних функцій жіночого організму.

Побічні дії від фена

Побічні дії від фенаПостійне вживання амфетаміну справляє негативний вплив на жінок. Дана речовина, маючи синтетичне походження, швидко всмоктується в кровотік жінки, що згодом створює труднощі в його виведення, так як в організмі створюються «мішки накопичення». Дані накопичувачі зберігаються по життєво важливих органів людини, що при подальшому вживанні відбувається його перенасичення і можлива передозування препаратом.

Дія препарату на організм відбувається блискавично і збільшує час фізичної активності, а так само сексуальності до 12-14 годин, що створює видимість такого собі живчика. Основне місце його поширення дискотеки, нічні клуби. Вживання відбувається у вигляді таблеток, внутрішньовенних ін'єкцій, додають в курильні суміші, коктейлі. Так само при втраті контролю над дозою спостерігаються такі побічні дії:

 • втома організму набуває хронічної форми;
 • проявляється почуття голоду;
 • стан слабкості;
 • з'являється бажання постійного сну;
 • сильно виражені головні болі;
 • поява депресії;
 • розвиваються хронічні захворювання;
 • тахікардія;
 • передінфарктний стан;
 • з організму при частому вживанні виводиться кальцій та інші корисні мікроелементи;
 • внутрішні органи людини дають збій своїх функцій;
 • відбувається блокування і знищення імунної системи людини;
 • психоемоційний колапс ЦНС.

Систематичне вживання несе за собою втрату чутливості до постійної дозі, що служить поштовхом для збільшення кількості і обсягу наркотику. Вживаючи підвищену дозу, залежний наркоман отримує стан ейфорії і втрату почуття реальної небезпеки, що призводить до спроб суїциду і нанесення собі і оточуючим шкоди.

У стані депресії здатний вчинити злочин. Чим довше відбувається вживання, тим складніше вирватися з виру пороку.

Чи можна перемогти залежність своїми силами

Своїми силами зняти залежність від Фена не вийде, так як психічна та фізична залежність має сильний вплив на організм людини. Для цих цілей проводять комплексні заходи з залученням психологів, наркологів. Всі спроби приречені на провал і принесуть величезної шкоди організму, внутрішнім органам, викличе шизофренію. При бажанні залишити даний порок, необхідно звернутися в наркологічний центр реабілітації. Здійснення лікування в домашніх умовах можливо тільки при початковому етапі вживання наркотичного засобу амфетамін.

Передоз феном

Передозування феном відбувається при збільшенні дози вживання або повторна спроба продовжити стан ейфорії з допомогою «добавки» наркотику. Внаслідок чого відбувається збільшена стимуляція ЦНС, підвищення артеріального тиску, що стає причиною інфаркту, токсичного отруєння, інсультного стану. У даній ситуації необхідно знати послідовність надання першої медичної допомоги і супроводжуючі передозування симптоми, до приїзду швидкої. Симптоми передозування:

 • невиразна мовна форма спілкування;
 • яскраві галюциногенні бачення;
 • підвищена температура тіла людини;
 • судомні здригання тіла;
 • сильне потовиділення;
 • блідість шкірного покриву;
 • синюшність кінцівок;
 • спазм серцевого м'яза;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • тахікардія.

При сильних отруєннях токсинами наркотичного засобу можливо втрата свідомості, неадекватну поведінку. У такій ситуації залежна людина не в силах дати собі раду, так як втрачає контроль над своїми діями і ЦНС. Для надання першої допомоги потрібно провести певні заходи:

 • викликати швидку невідкладну допомогу потерпілому;
 • постійно вести бесіду з потерпілим, не давати йому відключатися;
 • звільнити верхню частину тіла від одягу, для полегшеного дихання;
 • так як Фен швидкодіючий наркотичний препарат, процес очищення шлунку користі не принесе, тому необхідно потерпілого отпаивать теплою водою, відваром ромашки;
 • в даній ситуації наркоман починає піддаватися панічному настрою, заспокойте його, попросіть почати дихати спокійно, роблячи глибокі вдихи і видихи;
 • по можливості допоможіть наркоману прийняти контрастний душ;
 • дати випити таблетку корвалолу, для зняття частоти серцебиття;
 • у разі виникнення непритомності, покласти потерпілого наркозалежного на бік, що дасть йому можливість не захлинутися блювотними масами.

Амфетамінновая залежність — терапія в центрі «Снайпер»

Амфетамінновая залежністьВідразу скажемо, що врятувати залежного від передозування феном не принесе позитивні плоди в майбутньому, так як в наступний раз наслідки можуть бути набагато сумніше. Тому необхідно провести комплексне лікування залежності. У нашому центрі «Снайпер» з даною проблемою Амфетаміну знайомі не з чуток. Кожен п'ятий з пацієнтів, які звернулися в наш центр реабілітації мав схоже захворювання.

Що ми можемо запропонувати

При початку лікування в нашому центрі проходить процедура огляду, де наш професійний співробітник з'ясує причину початку вживання і терміни даної патології, що зіграє істотну роль в процесі зцілення.

Пацієнт зобов'язаний пройти діагностичні заходи, можна їх пройти прямо в нашому центрі. Після заповнень певної документації, пацієнт направляється в карантинний сектор, де перебуваючи під цілодобовим наглядом, з нашою допомогою пройде «синдром відмови».

В період перебування в карантині, пацієнт навчиться говорити «ні» бажанням вжити наркотик, повірити в свої сили, повернутися на шлях виправлення. Дані патології знімаються за допомогою системи «12 кроків», повного курсу психотренінгу, народною медициною, спеціальними медичними препаратами. Наступний крок полягає в перекладі підопічного на стаціонарне лікування, де він пройде повторне діагностування та призначення індивідуального лікування від недуги.

Вся територія реабілітаційного центру обгороджена, безпеку наших підопічних охороняється спеціалізованим охоронним агентством. На території центру діє суворий пропускний режим.

Весь курс терапії від залежності займає не більше 90 днів, після закінчення яких за бажанням вже нашого колишнього пацієнта ми може його працевлаштувати. Надалі підопічний раз на півроку зобов'язаний буде проходити консультації в нашому центрі «Снайпер» на предмет можливого зриву.

Ми можемо вирішити Вашу проблему і повернути до життя рідного Вам людини.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.