Центр лікування від алкоголізму в Харкові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Однією з найактуальніших проблем сучасного суспільства, є зловживанням спиртним. Саме тому, якщо людина зловживає спиртними напоями, йому може дуже сильно знадобитися якісне лікування алкоголізму в Харкові, в одному з кращих реабілітаційних центрів Снайпер.

Алкоголізм є проблемою для багатьох країн світу, про що свідчить сумна статистика смертності від алкоголю. Слід зазначити, що алкоголь приносить дуже великої шкоди як людям, які їм зловживає так і всьому суспільству. Яскравим прикладом цього можна назвати велику кількість нещасних випадків, які відбуваються практично щодня, основною причиною яких стало алкогольне сп'яніння одне з учасників.

Чому люди п'ють?

Питання, чому люди п'ють? Є дуже важливим і актуальним в наші дні. На перший погляд, кожен прекрасно знає, що алкоголь приносить дуже великої шкоди людському організму, але при цьому продовжують його вживати. У чому ж тут причина? Насправді у цього явища існує велика кількість причин, найбільш значущі з яких:

Питні традиції

У дуже багатьох країнах і суспільствах є свої питні традиції, які беруть свій початок ще з давніх-давен. Багато хто вважає, що пити на свята і в особливих випадках просто необхідно, і ніяк інакше просто не можна. Звичайно ж, це помилка, так як, наприклад, пити за здоров'я це принаймні просто не логічно. Але незважаючи на це в суспільстві питні традиції як і раніше дуже міцні і на багато свят можна побачити величезну кількість п'яних людей, що в кінцевому рахунку дуже негативно позначається на загальній ситуації пов'язаної із зловживанням алкоголю.

Спроба позбутися від проблем

Багато людей за допомогою вживання спиртних напоїв намагаються піти від власних проблем. Дійсно, в житті багатьох з нас періодично виникають проблеми, наприклад, в сім'ї або на роботі. Однак, вживання алкоголю це явно не вихід з них, це насправді шлях до нових проблем. Саме тому, багатьом людям, які вживають велику кількість спиртного просто необхідно якісне лікування алкоголізму в Харкові.

Спроба здаватися дорослішими

Ця причина в більшій мірі стосується підлітків і багатьох молодих людей. Існує думка, що людина вживає алкоголь виглядає дорослішим своїх однолітків, що це нібито додає йому крутості і брутальності. Однак, це треба помітити повна дурість, так як дорослішими людини роблять тільки його вчинки, відповідальність і багато інших речей, серед яких точно немає вживання алкоголю.

Генетична схильність

Вченими доведено, що до алкоголю існує певна генетична схильність. Тобто є чимала ймовірність, що у зловживають алкоголем батьків народяться зловживають алкоголем діти. Однак, це зовсім не може як виправданням, так і причиною того, щоб почати пити. Адже у людини існує сила волі, яка повинна допомогти йому вийти з цього зачарованого кола. А якщо це не виходить зробити самостійно, тоді лікування алкоголізму в Харкові може стати дуже розумним і правильним рішенням.

Небезпека алкоголю

Алкоголь має цілу низку негативних впливів на організм людини, його можна сміливо назвати повільним отрутою, який виснажує людину потроху і в кінцевому рахунку здатний вбити. Ось основні небезпеки для організму людини, які несе йому алкоголь:

 • Руйнування мозкових клітин. Одним із наслідків вживання алкоголю є зниження інтелекту. Це абсолютно доведена річ і причина її полягає в тому, що алкоголь здатен руйнувати мозкові клітини. Навіть невеликий ковток спиртного здатний знищити кілька десятків тисяч нейронів, що, без сумніву, дуже небезпечно.
 • Деградація людини. Людина, яка зловживає спиртним починає деградувати у всіх сенсах. Він втрачає інтерес до чогось, всі його думки концентруються тільки на одному бажанні, яке полягає в тому, щоб якомога швидше знайти можливість випити. Також людина руйнується в фізіологічному сенсі, він починає більше хворіти, погіршується його імунітет. Лише своєчасне лікування алкоголізму в Харкові може допомогти впоратися з цією проблемою.
 • Хронічні хвороби. Алкоголь діє на людський організм як отрута, що здатне привести до розвитку цілого ряду небезпечних хронічних захворювань, серед яких: панкреатит, рак шлунка, цироз печінки і багато інших.
 • Відсутність контролю за власними вчинками. Перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння людина здатна на самі різні дурниці. Нерідко такі дурниці можуть привести до найнебезпечнішим і непередбачених ситуацій. Багато нещасних випадків виникали з тієї причини, що люди беруть участь в них були в стані алкогольного сп'яніння. Таким чином, п'яний чоловік зашкодь не тільки собі але і всім оточуючим, що робить проблему алкоголізму проблемою всього суспільства.

Шкода для серця

 • Алкоголь вкрай негативно позначається на серцево-судинній системі. Після його вживання на серце залишаються всілякі рубці і невеликі мікрорани, який при подальшому зловживанні можуть стати значно більше і навіть привести до летального результату. Щоб не допустити цього слід пройти якісне лікування алкоголізму в Харкові в реабілітаційному центрі Снайпер.
 • Хворе потомство. Люди, які занадто часто вживають спиртні напої, зазвичай мають хворе потомство. Ризик поява у алкоголіків хворих дітей дуже високий, так як спиртне здатне порушувати структуру ДНК.
 • Проблема для сімейного бюджету. Алкоголь можна купити тільки за гроші і досить часто алкогольні напої коштують досить великих грошей. Саме тому дуже часте вживання алкоголю призводить до дірки в сімейному бюджеті. Крім того, людина страждає алкоголізмом може почати виносити з дому речі з метою їх продажу і придбання алкоголю на виручені гроші.

Це далеко не всі небезпеки, якими володіє алкоголь, але навіть одного цього цілком зрозуміло, що алкоголь несе людському організму дуже великий і серйозний шкоду.

Лікування алкоголізму в Харкові

Як же бути в тому випадку, якщо ви або близькі вам люди зіткнулися з такою проблемою як алкоголізм? Іноді, людям вдається самостійно впоратися з цією проблемою, після чого повернутися до нормального життя. Однак, слід зазначити, що такі приклади це скоріше виключення з правил, більшість алкоголіків не здатні самостійно впоратися зі своєю проблемою. Саме тому, їм потрібна допомога справжніх фахівців в цьому питанні.

Якщо вас цікавить дійсно якісне і комплексне лікування алкоголізму в Харкові, тоді вам слід звернути увагу на реабілітаційний центр Снайпер, який може допомогти впоратися з проблемою алкоголізму практично на будь-якій стадії.

Реабілітаційний центр Снайпер

Працює вже далеко не перший рік і за час свого існування, йому вдалося повернути до нормального життя тисячі людей, деякі з яких перебували на межі смерті від алкоголізму.

Даний центр має цілу низку переваг, які роблять його одним з найкращих рішень в своєму роді. Серед його головних достоїнств, слід зазначити:

 • Висока кваліфікація персоналу. У цьому реабілітаційному центрі працюють лікарі володіють дуже високою кваліфікацією, що дозволяє їм справлятися з вкрай важкими випадками.
 • Ефективність лікування. Найкраще щодо ефективності цієї установи кажуть реальні цифри, приблизно 80% всіх надійшли на лікування змогли впоратися зі своєю проблемою і повернутися до нормального життя.
 • Відмінне і сучасне обладнання. Якісне лікування алкоголізму в Харкові вимагає комплексного і всеосяжного підходу. Саме тому в даному закладі використовуються найпередовіші і найбільш просунуті технічні засоби, які дозволяють вивести лікування алкогольної залежності на абсолютно новий технологічний рівень.
 • Гарні умови. Даний центр може надати всім своїм пацієнтам якісні та комфортні умови утримання.

Саме тому, в разі виникнення проблем, вам слід звернутися саме сюди.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.