Лікування від алкоголізму в Кривому Розі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Алкоголізм це найактуальніша проблема нашого часу. Люди страждають алкогольною залежністю, завдають великої шкоди як самим собі, так і оточуючим. Саме тому, в разі виникнення подібних проблем, дуже важливо якомога швидше звернутися до професіоналів, які зможуть позбавити людину від цього небезпечного пристрасті. Тому лікування алкоголізму в Кривому Розі в центрі реабілітації Снайпер може стати дуже правильним і грамотним рішенням.

Чому люди стають алкоголіками?

Здавалося б, шкода алкоголю це загальновідомий факт, але, незважаючи на це багато людей, їм зловживають, в чому ж причина такого стану справ? Головними причинами алкоголізму є:

  • Фізіологічні

До фізіологічних причин алкоголізму можна віднести, особливість організму людини. Одним з яскравих прикладів фізіологічних причин алкоголізму є генетична схильність. У наш час її існування вже офіційно доведено. Крім того, перенесені хвороби та навіть особливості внутрішньоутробного розвитку людини можуть також дуже сильно вплинути на пристрасть людини в дорослому віці до алкоголю.

  • Соціальні

Соціальні причини алкоголізму полягають в першу чергу в громадських питних традиціях, які так популярні в нашому суспільстві. Саме відношення суспільства до алкоголю багато в чому сприяють розвитку алкоголізму у багатьох індивідів. Наприклад, існує така думка, що в житті все треба спробувати, яке, незважаючи на те, що є повністю помилковим, може бути виправданням для алкоголіка.

  • Психологічні

Психологічні проблеми здатні викликати пристрасть до алкоголю. Завдяки специфічній дії спиртного на організм, він здатний додавати хоробрості і впевненості в своїх силах на дуже короткий проміжок часу. Крім того, алкоголь здатний викликати ейфорію, що також дуже сильно подобається багатьом любителям спиртного.

Слід завжди пам'ятати, що ейфорія і підвищена впевненість в собі тривати дуже малий часовий проміжок і в кінці кінців змінюється депресією і цілим рядом інших проблем.

Як бачите, існує цілий ряд причин, які можуть привести людину до алкоголізму. Можна сміливо сказати, що люди в сучасному суспільстві не захищені від цього небезпечного впливу, що і може привести їх до алкогольної залежності.

Слід також зазначити, що алкоголізм нерідко призводить до смерті. З цієї причини своєчасне і правильне лікування алкоголізму в Кривому Розі центрі реабілітації Снайпер може стати дуже правильним і грамотним рішенням, яке допоможе людині позбутися залежності від спиртного і повернутися до нормального життя.

Чим небезпечний алкоголь? Чому його не варто вживати?

Чим же такий небезпечний алкоголь? Як він впливає на наш організм? Існує цілий ряд причин, через які спиртні напої краще не вживати:

Руйнування мозкових клітин

Уже давно науково доведено, що алкоголь здатен руйнувати мозкові клітини. Навіть кілька ковтків спиртного може знищити десятки тисяч нейронів, які, як відомо, не відновлюються. Цей факт, пояснює чому при зловживанні алкоголем падає інтелект і можуть виникати різні проблеми зі свідомістю.

Розвиток хронічних захворювань

Вживання алкоголю сприяє розвитку цілого ряду хронічних хвороб. Не дарма багато медиків називають алкоголь повільним отрутою, який поступово знищує наш організм. Ті люди, які часто вживають алкоголь зазвичай починають відчувати нездужання, також для них характерна апатія і багато інших психологічні та фізіологічні проблеми. Дуже часто алкоголь здатний привести до розвитку цілого ряду хронічних захворювань, таких як панкреатит, цироз печінки, рак підшлункової залози і багато інших.

Удар по серцю

Алкоголь особливо небезпечний для тих у людей, у кого слабке серце. З тієї причини що кожне вживання алкоголю досить сильно б'є по серцево-судинній системі, змушуючи тимчасово збільшуватися серце, а також сприяє появі на ньому різних рубців та інших ран. Лікування алкоголізму в Кривому Розі, дозволить не допустити розвитку цієї проблеми.

Дурне поведінка

Одним з найвідоміших наслідків вживання алкоголю, є непристойну поведінку, за яке потім зазвичай соромно. Іноді, алкогольне сп'яніння здатне привести до вкрай серйозних проблем, так як людина в такому стані абсолютно не дає звіт своїм діям. У підсумку, він несе загрозу як самому собі, так і оточуючим. Багато автомобільні аварії та інші нещасні випадки, дуже часто виникають через перебування в стані алкогольного сп'яніння.

Проблеми з грошима

Як відомо, алкоголь коштує грошей, і дуже часто досить чималих грошей. У підсумку, людина яка часто вживає алкоголь, витрачає велику кількість фінансів на його придбання. Алкоголь здатний пробити помітну дірку в сімейному бюджеті. Крім того, якщо людина алкоголік, то заради чергової дози спиртного він може не зупинитися ні перед чим. Наприклад, якщо у нього закінчуються гроші, він починає виносити все з дому і продавати, або навіть здатний піти на крадіжку.

Погана спадковість

Ще одним негативним фактором вживання алкоголю, є зміни вносяться алкоголем в структуру ДНК. Дійсно, приблизно 90% дітей з числа страждаючих розумовою відсталістю, з'явилися на світ від людей зловживають алкоголем. Таким чином, алкоголіки змушують мучитися не тільки себе, але і своїх дітей.

Лікування алкоголізму в Кривому Розі

Алкоголізм це дуже небезпечна і серйозна проблема, яку просто необхідно лікувати. Лікування алкоголізму в Кривому Розі може стати дуже правильним рішенням для тих, хто бажає якомога швидше позбутися від цієї залежності.

Однак, дуже часто алкоголіки не усвідомлюють всієї небезпеки свого стану, тому можуть дуже сильно опиратися лікуванню. В цьому випадку дуже сильно допомогти можуть їх родичі та друзі, які просто змусять їх стати на правильний шлях і пройти необхідне їм лікування.

Центр реабілітації Снайпер

Центр реабілітації Снайпер це сучасні медичний центр, який надає якісні послуги лучения алкоголізму і наркозалежності. Лікування алкоголізму в Кривому Розі в цьому центрі має велику кількість переваг, так в цьому закладі:

  • Кваліфікований персонал. Тут працюють лікарі найвищої кваліфікації володіють усіма необхідними навичками і великим досвідом лікування алко- залежних.
  • Найсучасніше обладнання. Лікування алкоголізму складний процес, що вимагає як комплексного підходу, так і просунутої матеріально-технічної бази. Реабілітаційний центр Снайпер, має сучасне обладнання, яке дозволяє зробити як діагностику, так і саме лікування значно якісніше і ефективніше.
  • Відмінні умови. В даному центрі, створені всі необхідні умови для пацієнтів, що дозволяють їм відчувати себе в затишку і спокої.
  • Передові підходи до лікування. У центрі використовуються найпередовіші і найбільш просунуті методики лікування алкоголізму, які дозволяють домогтися необхідного результату, навіть в дуже важких і запущених випадках.
  • Колосальний досвід лікарів. За роки свого існування реабілітаційний центр Снайпер, вилікував від алкогольної залежності величезна кількість людей. В результаті лікарі працюють в ньому накопичили величезний досвід боротьби з алкогольною залежністю.
  • Висока ефективність. Як показує статистика, приблизно 80% людей вибрали для себе лікування алкоголізму в Кривому Розі в центрі реабілітації Снайпер, через деякий час позбавляються своїх проблем можуть повертатися до життя нормально людини, назавжди забувши про алкоголь.

Як бачите Снайпер володіє дуже великою кількістю переваг і сильних сторін, що робить лікування в ньому від алкоголізму дуже правильним і розумним рішенням.

Ніколи не варто впадати у відчай, навіть якщо людина знаходиться в дуже важкій ситуації, він завжди може почати своє життя заново і позбутися від усіх своїх проблем. Особливо в тому випадку якщо йому допоможуть висококваліфіковані фахівці реабілітаційного центру Снайпер, які за свою лікарську практику змогли повернути до нормального життя величезна кількість людей, залежних від алкоголю і наркотиків.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.