Реабілітаційний центр для наркоманів Кривий Ріг

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркотична залежність — страшна і смертельна патологія. Це не просте захворювання, так як воно вражає психіку і знищує фізичний стан хворого. Лікування наркоманів, проводять в Державних і приватних реабілітаційних центрах допомоги наркоманам. Процес терапії відновлення наркоманів — дуже складне покрокове захід і без професійного втручання в даній ситуації не обійтися.

Лікування наркоманії в Кривому Розі, проведене наркологічних реабілітаційних центром «Снайпер», дає хороший шанс почати нове і здорове життя. Правда, саме проведення лікування повинен захотіти хворий, що за статистикою відбувається дуже рідко через ураження психоемоційного стану хворого. У ситуації повної залежності від наркотиків, людина не в змозі прийняти правильне рішення і почати курси реабілітаційних заходів. Часто цьому служить страх витоку інформації за межі наркологічних центрів.

Анонімне лікування наркоманії Кривий Ріг в НРЦ «Снайпер», повністю знімає ризики поширення інформації. Тому всі звернення до нас повністю мають конфіденційну основу надання допомоги наркозалежним людям. Як створити умови для отримання згоди на проходження реабілітації від наркоманії? Як надає допомогу реабілітаційний центр для наркоманів? Які методи терапії застосовуються для оздоровлення організму від патологічної залежності?

НРЦ «Снайпер» — гарантія анонімного лікування

лікування від наркотичної залежностіПроведення анонімного лікування, це не просто примха хворої людини, а один з методів психологічної підтримки. Використовуючи анонімне лікування, хворий прагнути швидше пройти курс терапії від пороку, при цьому отримує впевненість в тому, що про його проблеми не знатимуть люди з його оточення, сусіди, колеги по роботі.

НРЦ «Снайпер», передбачив анонімне звернення через офіційний сайт Наркологічної реабілітаційної служби, що повністю виключає відвідування центру і довге стояння в чергах для отримання інформації. Все, що необхідно, пройти реєстрацію і залишити заявку на надання допомоги. Протягом короткого часу, з Вами зв'яжеться співробітник НРЦ «Снайпер» і проведе попередню консультативну роботу.

Дана послуга анонімного лікування від НРЦ «Снайпер», вже показала себе як необхідність збереження соціального статусу хворого наркоманією людини і спокійного повернення в соціальне середовище проживання, що є важливим фактором при адаптаційних заходах. Терапія від пороку залежності, повністю відповідає Міжнародним нормам зцілення, що підтверджується отриманими грантами від наших Зарубіжних партнерів.

Які послуги надає НРЦ «Снайпер» в Кривому Розі

Наркологічний реабілітаційний центр допомоги «Снайпер», надає допомогу не тільки від наркотичного ураження організму, а й надає професійну допомогу в лікуванні таких вад:

 • шкідливе пристрасть до сигарет;
 • терапія від психологічної тяги до ігор (ігроманія);
 • лікування алкогольного пристрасті;
 • повне лікування від наркотичної залежності.
 • психологічне і фізичне відновлення після перенесених серйозних операцій.

Всі підходи до підопічних, є строго індивідуальними, що не можна сказати за Державні служби наркологічної допомоги, де не будуть з кожним пацієнтом возитися окремо. Такий підхід конфіденційного лікування, повністю приносить позитивний ефект для хворого в фізичної, так і в психологічній формі і прискорює процес одужання.

Проводячи лікування від пороків залежності, Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», застосовує сучасні програми психоемоційного відновлення, курси традиційної та нетрадиційної терапії, фізіопроцедури на сучасному обладнанні, аутотерапію зі Східними методами відновлення здоров'я хворої людини. Багато з нових методів, взяті в Західних країнах, які були вивчені на Міжнародних семінарах про проблеми наркотичної та алкогольної залежності. Використання просунутих методів лікування, показує хороший результат, про що свідчить статистика видужань.

Отримання згоди на терапію від залежності

Змусити наркомана або залежного від інших патологій людини — неможливо. Тому, нами передбачена допомога і послуга по створенню мотивації на реабілітацію. Дана процедура в медичних позначеннях зветься «інтервенція». Дана послуга дає можливість усвідомити хворому жалюгідне існування і подивитися на себе з боку оточуючих його людей.

Як показує практика, ще жодного разу, дану послугу не замовляв залежна людина. Всі замовлення походять від родичів хворого, так як вони тверезим поглядом розуміють, чим закінчиться такий стан хворого, адже зволікання не лише принесе шкоду наркозалежному, але і створює загрозу життю для оточуючих його людей.

Замовивши анонімну послугу «інтервенція», родичам хворої людини необхідно підготується:

 • з'ясувати час, коли підопічний перебуває вдома (це зробити не важко, так як вживання наркотиків відбувається на перших порах за розкладом);
 • на момент проходження даної послуги, створити умови, при яких сторонні не зможуть поміщати процесу переконання на лікування;
 • приготувати для родича страждає наркотичною або алкогольною залежністю, речі для проживання і лікування в НРЦ «Снайпер»;
 • після проведення послуги, доставити хворого в наркологічний центр допомоги.

Після проведення «інтервенції», необхідна термінова госпіталізація, що не дасть часу хворому почати приймати наркотики або алкоголь, так як це зніме психологічну програму і установку на проходження лікування.

Терапія в НРЦ «Снайпер» — Кривий Ріг

ДетоксикаціяТерапія від наркозалежності і алкогольного пристрасті проходить суто на анонімній основі. При зарахуванні на лікування не потрібно підтверджують особу документів, можна скористатися вигаданими іменами і прізвищами. Інформація про хворого не передається в Державні органи контролю, що дає можливість відновитися і повернутися в нормальну соціальну середу життя без наслідків.

При надходженні, хворий, проходить на території НРЦ «Снайпер», необхідну діагностику, що дасть можливість виявити патологію хронічних захворювань і уражені наркотиками внутрішні органи людини. Це допомагає правильно підібрати методи лікування, які не зможуть завдати додаткової шкоди організму хворої людини. Після чого, хворого направляють в карантинний сектор, де починається його перший етап лікування.

Карантин — перший етап лікування вад

Карантин — найскладніший період терапії від пороків залежності. У ньому хворий проходить повну детоксикацію організму від шкідливих речовин, знімає з допомогою наших фахівців фізичну залежність від прийому наркотичного засобу.

Залежно від того, який наркотик брав наркозалежний, він отримує певну абстиненцію на свій організм. Даний стан провокує сильну фізичну і психічну залежність від вживання наркотичних препаратів. При цьому починають відмовляти в роботі внутрішніх органів, відбуваються психічні відхилення, розвиваються сильні і яскраві галюциногенні бачення. Всі ці симптоми, за допомогою наших фахівців повністю вдається пройти без серйозних ускладнень для підопічного людини. Тільки пройшовши карантин, хворий відправляється на стаціонарне лікування наркотичної залежності.

Стаціонар — другий етап лікування

На стаціонар надходить хворий після карантину, де він пройшов повну детоксикацію організму і купірування абстиненції. На цьому етапі хворому проводять психологічні курси відновлення психоемоційного стану, проводять програми повної відмови від вживання наркотиків «12 кроків», виробляють міцну мотивацію на здорове життя без шкідливих звичок.

Для цього, нами розроблені спеціальні покрокові методи лікування пороку:

 • щоденний обхід лікарів;
 • проведення спеціальних фізіопроцедур;
 • масажів для зняття нервової напруги;
 • заспокійливих заходів ароматерапії;
 • проведення групових занять з підтримки мотивації на здоровий спосіб життя;
 • проводяться заняття в сучасному спортивному залі для відновлення фізичної форми;
 • проходить повне вивчення програми «12 кроків».

Пройшовши повний курс відновлення, хворий повертається в соціальний світ свого проживання, тому дуже важливо підготувати його до нового життя. Для цього нами проводяться програми адаптації.

Адаптація — третій етап лікування пороку

Повернувшись після лікування, необхідно розуміти, що хворий схильний на зрив на вживання. Тому НРЦ «Снайпер» пропонує своїм підопічним щомісячні курси підтримки психоемоційного стану, повторні курси і програми «12 кроків», цілодобову допомогу по зняттю нервової напруги. Тільки професійно проведені заходи здатні уберегти хвору людину від повторного початку вживання наркотичних засобів.

Профілактика та наркологічна допомога

Наркоманія — небезпечне захворювання, тому правильно проведені реабілітаційні заходи здатні зупинити розвиток і повтор даного захворювання. Наші методи здатні повністю викорінити бажання приймати наркотичні засоби і дати людині шанс нормального розвитку. Звертаючись в НРЦ «Снайпер», Ви отримуєте гарантію повної відмови від прийому наркотиків, за умови дотримання всіх прописаних заходів профілактичних і підтримуючих програм.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.