Лікування від наркоманії в Запоріжжі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркологічний реабілітаційний центр для наркоманів в Запоріжжі «Снайпер», протягом свого існування, врятував не одну тисячу чоловік від різних патологій залежності. До нас звертаються з проханнями врятувати від алкоголізму, наркоманії, ігроманії. Це основні захворювання, які окупують нашу країну і причина цього, низький рівень життя, слабка захищеність усіх верств населення. Цим патологій існують причини виникнення, які для кожної людини індивідуальні.

Лікування від наркоманії в місті Запоріжжя — основна проблема Держави, тому до вирішення даного питання були допущені приватні наркологічні установи, які мають величезний досвід боротьби зі смертельною патологією залежності. Професійний підхід до лікування недуги в НРЦ «Снайпер», створив умови, де для терапії використовуються найсучасніші методи і підходи, а це основний пріоритет серед багатьох центрів допомоги. Що таке наркоманія? Які причини її виникнення? Наркотична залежність і її види? Які методи переконання проводить НРЦ «Снайпер» для проходження реабілітації хворими людьми? Анонімне лікування наркоманії в Запоріжжі, що це означає для хворої людини?

Наркоманія

НаркоманіяСильна тяга до вживання будь-якого виду наркотичних засобів, які викликають появу ейфорійного стану, змінюють реальність і мислення — називають наркоманією. При постійному прийомі психотропних наркотичних препаратів, що виникає толерантність (звикання до певного виду наркотику), приносить постійне збільшення дози вживання, що провокує ряд побічних ефектів на організм, передозування.

Наркотична залежність, створює умови, при яких людський організм перестає виконувати правильно свої функції, що призводить його до повного руйнування, смерті. Поставити правильний діагноз цього стану, можуть тільки фахівці наркологи НРЦ «Снайпер» по протіканню захворювання (анамнезу) або симптоматики хвороби. Основні методи лікування — терапія за допомогою медикаментів, психологічних курсів вироблення мотивації на відмову прийому, створення здорового середовища і зміна захоплень, трудотерапія.

Смертельне захворювання наркоманія, сильно зменшує рівень і термін життя, знищує психоемоційний стан хворого. Наркозалежні виявляють кримінальні здатності, при цьому повністю перестають контролювати свій стан, що призводить до скоєння жорстоких злочинів. Основна мета даних вчинків — пошук коштів, для придбання чергової наркотичної дози.

Отримуючи ейфоричний стан за допомогою ін'єкцій, наркомани в основній своїй масі страждають і поширюють такі патології: СНІД; гепатит В, С ,; інші смертельні патології. Існують основні причини, за якими людина стає на шлях повного свого знищення.

Наркоманія — причини початку вживання

Серед багатьох причин початку прийому наркотиків, існують основні три групи:

 • фізіологічна початкова причина прийому наркотиків;
 • причина психологічного образу;
 • соціальна причина початку вживання.

Фізіологічна причина початку прийому наркотичних засобів

Фізіологічна причина має на увазі порушення метаболізму в головному мозку, що призводить до нервових збоїв, відсутності позитивних емоцій. Почавши приймати наркотики, хворі повністю усувають дані недоліки, отримують ейфоричний стан. В наслідок при бажанні кинути наркотичне зілля, людина стикається з проблемами розвитку психологічної та фізичної залежності. Лікування від наркоманії в стадії таких розвинених залежностей, дуже складний захід і вимагає покрокового лікування.

Психологічна причина початку вживання

Це причина стає основною останнім часом, так як, відчуваючи свою недосконалість, невміння себе подати в суспільстві, невпевненість в собі і своїй зовнішності, призводить до повної втрати контролю над психоемоційним станом. Всі ці недоліки, повністю знімаються прийомом наркотику, тому посилено розвивається психічна залежність. Мозок людини на підсвідомому рівні розуміє, що за допомогою вживання наркотичних засобів він вирішує свої всі проблеми, що є оманливим думкою ураженого токсинами організму і головного мозку.

Соціальна причина початку прийому наркотичних засобів

Часто, для того, щоб вирватися в люди, людина починає вживати наркотики для поліпшення продуктивності праці, отримання моральної підтримки і натхнення. Багато хто вважає, що таким чином вони отримають бажаний результат. Правда, потім вони розуміють, що зробили помилку і самостійно виплутатися вони вже не можуть. Беручи наркотик, наркомани скидають з себе тягар соціальної нерівності і починають поводитися як гламурні і успішні люди, що так само приносить важкі наслідки для людського організму. Соціальна нерівність — цей моральний бар'єр ставлять перед собою люди, які неодноразово терпіли фіаско у всіх своїх починаннях. За допомогою цього бар'єру, невдахи намагаються пояснити собі причину поразки.

Анонімне лікування недуги залежності в НРЦ «Снайпер»

Анонімність наркологаРозглянемо модель поведінки наркозалежної людини. Постійно беручи наркотики, його психоемоційний стан повністю руйнується, при цьому нервові клітини головного мозку при відмирання НЕ регенеруються, що призводить до проблем в розумовій сфері. Пошкоджений мозок і симптоматика наркозалежності з побічними діями, не дає можливості зупинитися і закінчити вживання наркотиків. Залежна людина починає відчувати свою нікчемність і соромитися свого стану. Цей не дає можливості прийняти рішення на проходження реабілітаційних заходів і пройти лікування наркозалежності в НРЦ «Снайпер».

Лікування наркозалежності в місті Запоріжжя, завдяки нашому наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», проходить суто конфіденційно і повністю анонімно. По-перше, даний захід не просто виконує примха наркозалежної людини, а ще сприяє його психоемоційному прискореному відновленню, нормальної адаптації в соціальній сфері проживання після терапії наркотичного пороку.

Нашими фахівцями, все продумано до дрібниць, тому гарантія повного лікування від наркотичної патології постійно наближається до позначки 100%. Існують, щоправда періодичні зриви у наших підопічних, але це відбувається при жорсткому порушенні прописаних нашими фахівцями процедур і заходів. Тому, перед початком лікування, нами проводиться повний інструктаж для родичів підопічних, що приносить свої позитивні плоди.

Як можна змусити хворого пройти лікування

Змусити наркозалежної людини пройти курси реабілітації — неможливо. Навіть якщо це сталося, гарантію, що хворий кине вживати наркотики не дасть ніхто. Тому, НРЦ «Снайпер», розробив психологічні курси по створенню мотивації на лікування. Дана послуга, проводиться на дому у хворого, що дає йому можливість повністю отримувати підтримку у своїх родичів і близьких. У медицині даний вид допомоги має назву — інтервенція.

Послуга проходить анонімно, що навіть сусіди не зможуть дізнатися правду відвідування гостей. Ці заходи можна замовити, пройшовши реєстрацію на офіційному сайті Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер». Після залишеної заявки на інтервенцію, фахівець центру допомоги зв'яжеться з родичами хворого, і проведуть деякий інструктаж поведінки при роботі нарколога і психолога.

Професіонали наркологічного центру, зможуть пояснити хворій людині його проблему і спровокувати бажання наркозалежного пройти повний курс лікування від наркоманії. Дана процедура одноразова, після якої хворий супроводжується в НРЦ «Снайпер». Тільки виробивши чітку і правильну мотивацію, можна розраховувати на високий відсоток одужання наркомана.

Терапія від наркотичної залежності

принудительное лечение наркомании в киевеІснує багато свідчень, коли непрофесійний підхід до лікування призводить до того, що через пару днів, хворий знову починає приймати наркотики. Нами повністю знімається даний варіант, так як покрокове лікування недуги передбачає допомогу і адаптацію після реабілітаційних заходів. Як проходить терапія від пороку наркозалежності?

Лікування починається після проведення діагностичних заходів, що дає можливість правильного призначення процедур і методів програмного зцілення. Тільки після цього, досвідчений нарколог відправляє хворого на детоксикацію і зняття абстиненції (ломки) в карантині НРЦ «Снайпер».

Детоксикація (чистка організму), проходить із застосуванням новітніх розроблених препаратів, психологічних курсів підтримки, за допомогою народної та Східної медицини. Основне завдання в карантинному секторі, спровокувати хворого на бажання боротися з патологічною залежністю і виробити тверду позицію на здорове життя. Проводячи детоксикацію, хворому пом'якшується фізична залежність (абстиненція), підтримується організм, посилюється імунна система. Тільки поборів залежність фізіологічного плану і її побічну симптоматику, хворий переводиться на стаціонарне лікування.

Стаціонар Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», повністю відповідає Європейським стандартам лікування патологій залежності. Для хворого надаються комфортні номери, де він, проживаючи, проходить реабілітаційні заходи. Комфорт і прекрасне відношення з боку співробітників центру, роблять чудеса і підтримують хворого на весь період лікування.

Стаціонар включає в себе:

 • проведення фізіопроцедур і терапії відновлення пошкоджених наркотичними засобами органів;
 • фізичні заняття спортивними видами спорту в сучасному залі, під наглядом досвідченого інструктора;
 • проходження програми «12 кроків», строго в правильній послідовності;
 • створення здорового мислення і мотивації на проходження реабілітаційних заходів;
 • проходження курсів групових автотренінгів, що дає хворому з боку спостерігати, як вирішують проблеми залежності такі ж підопічні, як і він;
 • використання психологічних видів навіювання і вироблення рефлексів на відторгнення наркотичних засобів;
 • проведення сеансів гіпнозу;
 • використання нетрадиційних методів лікування небезпечного і смертельної недуги — наркоманії.

Всі ці заходи, при необхідності можуть бути доповнені новими видами програм і систем лікування. Після повного проходження реабілітаційних програм і методів, хворий відправляється в соціальний світ проживання зовсім іншим і здоровою людиною. Для підтримки хворого в соціальному світі людей, нашими фахівцями розробляється метод індивідуальної підтримки. У це входить:

 • щомісячні психологічні курси, які знімають напругу з нервової системи людини;
 • призначаються додаткові курси діагностування і фізіопроцедур;
 • виділяється цілодобовий зв'язок для екстреної допомоги колишньому підопічному.

Всі ці методи лікування і підтримки підопічного в соціальному світі життя, повністю показали себе з хорошого боку. Професіонали НРЦ «Снайпер», якісним і індивідуальним підходом до кожного страждає наркотичною залежністю — дають другий шанс людині на нормальну без шкідливих звичок життя.

Звертаючись в НРЦ «Снайпер» в Запоріжжі, не варто переживати за свою рідну людину. Всі процедури повністю пройшли перевірку і атестацію в Європейських країнах. Наші співробітники, щорічно проходять курси підвищення кваліфікації на Міжнародних семінарах проводяться відомими в світі наркологами і психологами.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.