Центр лікування від алкоголізму в Павлограді

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Лікування алкоголізму в Павлограді можливо, завдяки сучасному реабілітаційному центру «Снайпер». Який, завдяки сучасним підходам і новітнім методикам, завоювала собі популярність і визнання
Алкоголізм дуже серйозна і поширена проблема в сучасному світі. Це захворювання не тільки фізичного тіла людини, але і його душі. При алкогольної залежності катастрофічно погіршується не тільки стан здоров'я людини, але і його психологічний, емоційний фон. Тому дана проблема вимагає комплексного підходу. І без висококваліфікованих фахівців тут не обійтися.

Лікування алкоголізму в Павлограді успішно здійснює команда професіоналів наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер». Успіх і популярність якого зумовлена ​​високим професіоналізмом і злагодженістю в роботі. У медичному закладі працюють тільки лікарі вищої категорії. Свою популярність центр завоював також завдяки унікальному індивідуальному підходу до кожного пацієнта.
У своїй практиці доктора успішно застосовують тільки нові сучасні методи лікування. Чим забезпечують повне одужання своїх клієнтів.

Для повного лікування залежної людини необхідно не тільки безпосередньо медикаментозне лікування, але і повна реабілітація, ізоляція від несприятливого оточення. Тому в медичній установі крім лікарів працюють професійні психологи.

Проблема алкоголізму посилюється тим, що часто люди пристрасть до спиртного не усвідомлюють всього трагізму ситуації і не хочуть звертатися за допомогою. А тим часом, в організмі відбуваються незворотні процеси. Чим раніше розпочато лікування, тим швидше і безболісніше відбувається одужання пацієнта.

Як же зрозуміти, що Вам чи Вашим близьким потрібна допомога фахівців?

До найпоширеніших ознаками алкозалежності відносяться:

  • Зміни в поведінці людини. З'являється необгрунтована агресія, або ж, навпаки, зайве спокій, байдужість. Часті зміни настрою, спалахи гніву. Настрій змінюється в залежності від кількості випитого спиртного. Люди відчувають себе скуто, затиснуте в тверезому стані. І повністю розслабляються тільки після вживання алкогольних напоїв.
  • З'являються зовнішні ознаки захворювання. Особа стає опухлим, набуває або червоний, або синюшного відтінку З'являються судинні зірочки на обличчі, шиї. Спостерігається яскраво виражений тремор в руках. Голос стає хрипким, приглушеним. Очі стають припухлими. Нігтьові пластини і очні яблука набувають жовтуватий відтінок.

Лікування алкоголізму в Павлограді успішно здійснюється на всіх стадіях захворювання. Дана залежність розвивається поетапно:

Предалкогольний період. В цей час ще немає зовнішніх ознак хвороби. Відсутні яскраво виражені перепади настрою. Єдине, що повинно насторожувати це пожвавлення, радість при згадці алкоголю і безпосередньо перед вживанням. Свята, урочистості для такої людини асоціюються тільки з вживанням спиртного. Будь-які безалкогольні заходи втрачають сенс.

Продромальний період, або ж нульова стадія алкоголізму. Характеризується даний період все більшим і більшим вживанням алкоголю. При кожному застілля доза прийнятого спиртного збільшується. Все частіше з'являються «приводи» для випивки.

  • Стадія алкоголізму. На цьому етапі постійна випивка стає системою. Будь-яка, навіть найменша неприємність це обов'язковий привід випити, так само і приємні події немислимі без вживання спиртного. З'являються перші ознаки агресії, особливо після застілля, «на похмілля». Втрачається почуття міри і людина вже починає напиватися до безпам'ятному стан. Відбуваються провали в пам'яті.
  • Стадія. Остаточно втрачається почуття міри. Кількість і частота вживання зростає. З'являються «запої». Після п'яного застілля є гостра необхідність «похмелитися». Життєві пріоритети стрімко змінюються, так само як і коло спілкування. Людина стає зовсім неперебірливого у виборі спиртного і компанії. Відмовляється від їжі. Потрібно лише регулярна випивка.
  • Стадія. Хронічна залежність. Останній, найважчий етап хвороби. У цей період людині вже не треба багато спиртного, сп'яніння відбувається навіть при вживанні малих доз алкоголю. Прийом спиртного починається з самого ранку, триває протягом усього дня, і навіть вночі. Людина стає асоціальною. Втрачає абсолютно сенс життя, інтерес до навколишнього світу, рідним і близьким людям. Психіка не витримує, прийом алкоголю часто супроводжується «білою гарячкою». Єдиною самоціллю є випивка. На обличчя всі зовнішні ознаки алкозалежності. Тривалість життя в цей період-5-10 років.

Лікування алкоголізму в Павлограді в клініці «Снайпер» здійснюється не залежно від стадій захворювання. Комплексний підхід до даної проблеми в медустанові полягає не тільки в безпосередньому лікуванні алкогольної залежності. Але і у відновленні органів і систем, які постраждали від цієї хвороби.

Прі не контрольованому прийомі спиртних напоїв, уражається безліч органів і систем організму.

Страждає центральна нервова система, серцево-судинна система: з'являється артеріальна гіпертензія, різні кардіоміопатії. Згубні процеси відбуваються в дихальній системі: хронічні бронхіти. Шлунок реагує на прийом алкоголю таким захворюванням, як хронічний гастрит. Дає збій підшлункова залоза. Необоротні процеси відбуваються в печінці.

Тому лікування алкоголізму в Павлограді здійснюють безліч фахівців: кардіологи, пульмонологи, гепатологи, гастроентерологи. Реабілітацію пацієнтів забезпечують професійні психологи.

Успіх лікування забезпечує повна ізоляція пацієнтів від колишніх поганих компаній. Адже головне завдання, щоб після одужання людина не повернувся знову на шлях пияцтва, в колишню компанію алкоголіків. Психологи докладають усіх зусиль, щоб кардинально змінити світогляд людини. Всілякі психологічні вправи, тренінги, позбавляють пацієнта від необхідності знову зустрічатися з колишніми друзями. Завдяки сучасним методикам повністю змінюється світогляд людини. І колишній алкоголік, вже не уявляє себе в попередній компанії «товаришів по чарці».

Про високий професіоналізм співробітників центру свідчать численні відгуки колишніх клієнтів і їх родичів. З якими Ви самі можете ознайомитися на нашому сайті.

Алкоголізм величезна проблема, яку не можна ігнорувати. Чим раніше Ви звернетеся за допомогою, тим швидше і ефективніше буде лікування. Адже здоров'я людини — це найбільша цінність, за яку люди готові віддати все багатства світу, але яку, не купиш ні за які гроші. Бережіть себе і своїх близьких, і нехай світ навколо буде наповнений тільки позитивними емоціями і яскравими фарбами.

Лікування алкоголізму в Павлограді успішно забезпечують висококваліфіковані фахівці реабілітаційного центру «Снайпер»

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.