Лікування і профілактика наркоманії

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Залежність від наркотиків — серйозна проблема обласних центрів і потужних виробничих міст. У період нестабільності економічної ситуації в країні, багато батьків зайняті пошуком роботи, хороших заробітків, що відкидає дітей на другий план. Надані самі собі, багато хто з них роблять серйозну помилку — стають наркозалежними. Як правильно провести лікування і профілактичні заходи, щоб зупинити цю епідемію поширення наркотичної чуми — основне питання хвилює суспільство. Сам по собі це питання вирішуватися не буде. Вихід один залучати фахівців в даній сфері, мають колосальний досвід і зможуть провести лікування і профілактичні заходи від цієї вади.

Що штовхає підлітків на стезю наркоманії і пороку?

Лікування і профілактика наркоманії в ХарковіСама по собі наркоманія, це проблема морально непідготовленого молодого покоління, вираженого в протесті проти стандартних правил поведінки і дає привід стати головним (виділитися) в середовищі спілкування. Основні причини початку вживання наркотиків:

 • пошук нових відчуттів;
 • стати найбільш дорослим перед своїми друзями і подругами;
 • неблагополучний коло спілкування, де вживання відбувається «за кампанію»;
 • стресові ситуації, а наркотик як заспокоєння;
 • антиморальними і антисоціальна поведінка індивідуума;
 • використання наркотичного препарату як анальгетика;
 • отримати здатність сильного еректильної дії;
 • повна відсутність здатності до самоствердження в колі свого спілкування.

З усього перерахованого, можна побачити, що наркозалежними стають заради отримання, як здається наркоманам, визнання в суспільстві і самоствердженні в середовищі соціуму. Шкода, що тільки про наслідки ніхто не думає.

Профілактика та заходи для боротьби з наркозалежністю в Харкові

Профілактика наркоманії в Харкові проходить не один рік, і всі методи поступово себе зживають і вимагають модернізації. Адже згідно зі статистикою, кількість наркоманів не зменшується, а навпаки сильно збільшується з кожним роком. Поліція з напливом злочинності на грунті наркозалежності, погано справляється і важко. Тому існує правильне рішення — звернутися в наш наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», де можуть в яскравих фарбах розповісти про шкоду наркотиків, а в разі необхідності продемонструвати документальні фільми з реальними ситуаціями з життя наркоманів.

У чому небезпека залежності від наркотиків

Після вживань, психіка наркомана дуже стрімко деградує. Якщо Ви спочатку бачили перед собою нормальну людину, то через перший тиждень стабільного вживання, даної людини Ви вже дізнаєтеся з працею. Що змінюється в ньому:

 • прояв агресії до оточуючих;
 • втрачений вид;
 • напівсонний стан;
 • перепади настрою;
 • слабкість і різке зменшення у вазі;
 • хворобливість;
 • скачки артеріального тиску супроводжуються можливими порушеннями рухів тіла;
 • плутана мова;
 • різка зміна теми спілкування на іншу і назад.

Також стан може бути і більш жалюгідним, в залежності від виду вживаних наркотичних засобів. Якщо фізіологічні зміни виявити відразу дуже важко, то психологічні, які вище перераховані в очі кидаються відразу.

Якщо Ви раптом побачили ці симптоми, терміново звертайтеся в НРЦ «Снайпер» за допомогою. Адже на ранніх етапах розвитку захворювання, лікування пройде з найменшими наслідками для хворого. Адже якщо відкласти цю проблему на потім, виявляється згодом абстинентний синдром, який лікується набагато складніше і може додатково принести за собою серйозні психічні та фізіологічні зміни.

Тому просто необхідно для запобігання даного захворювання проводити періодичні профілактичні заходи. Адже легше не допустити, ніж потім усувати проблеми і симптоми наркоманії, включаючи повне зцілення.

Чому ми радимо НРЦ «Снайпер»?

Величезна мережа філій НРЦ «Снайпер» в Харківській області, надає істотну допомогу в профілактичних заходах і лікуванні наркоманії. Маючи величезний досвід і хорошу статистику видужань серед вступників пацієнтів, робить наш центр «Снайпер», основним центром допомоги в Харкові. Тільки ми, використовуючи найсучасніші методи лікування наркотичної залежності, можемо дати гарантію одужання від згубного пороку.

Кроки та етапи лікування

У своїй практиці, ми дотримуємося Європейських стандартів лікування:

 • використовуємо сучасні методи психологічного впливу на пацієнта;
 • медикаментозного купірування абстиненції;
 • повного та індивідуального підходу до терапії пацієнта під цілодобовим наглядом наших фахівців.

Терапія має покроковий підхід до зцілення і включає в себе:

 1. Карантин. На цьому етапі наркозалежний пацієнт проходить абстиненцію, що є першим і важливим фактором до одужання.
 2. Реабілітаційний період лікування. На цьому кроці, після зняття залежності, пацієнт проходить курси відновлення внутрішніх органів, психологічну допомогу і вчиться здатності жити без наркотичних засобів, підсилює імунну систему організму, знаходить нових однодумців для нового життя без наркотиків.
 3. Закріплення отриманих результатів.

Такий підхід до лікування має свої сильні сторони, що дає кожному індивідууму можливість почати нове життя без шкідливих звичок, налагодити стосунки в родині, переглянути своє минуле життя і зробити правильні висновки. Тому виявивши дані проблеми з родичем, не затягуйте вирішення питання і телефонуйте нам на гарячу лінію. Ми не боїмося труднощів і проведемо курси відновлення на належному рівні.

Профілактична робота

До даного виду діяльності необхідний правильно розрахований курс, тому профілактика наркоманії в Харкові має істотне значення в соціальних програмах міста. Адже завдяки повному висвітленню проблеми наркоманії, багато підлітків починають замислюватися, що дає їм упевненість у відмові від вживання наркотиків.

У кожному районі області, місцева влада, проводять роботу з пропаганди здорового способу життя. Привертають ЗМІ, медиків. Всі ці види робіт мають свої результати. Також, наш НРЦ «Снайпер» теж бере участь в цих програмах, де перед присутніми на бесіду підлітками, виступають колишні наші пацієнти. Адже хто може краще розповісти про проблему наркоманії та наслідки, ніж сам колишній наркозалежний підопічний нашого центру допомоги.

Відчутну роль в профілактичних заходах відіграє залучення викладачів шкіл і вузів. Адже вони безпосередньо контактують з підростаючої молоддю. Спілкуючись з ними і виставляючи на їх судження наркозалежність і можливі наслідки даної патології, вони беруть безпосередню участь у формуванні їх психоемоційної стійкості до наркотичного зілля.

Які принципи ведення профілактичних заходів

Принципи ведення профілактичної виховання про шкоду наркотиків, мають свої етапи роботи і включають в себе:

 1. Педагогічна підтримка. На даному етапі у підлітків формується внутрішнє протиріччя до вживання наркотичного зілля. Розуміючи які наслідки від вживання наркотиків виникають, багато підлітків ставлять на них «табу», так що в житті вони зможуть сказати немає, при пропозиції спробувати. У багатьох випадках, вже були приклади, коли морально стійка молодь змінювала навіть своє коло спілкування.
 2. Соціальна підтримка. Тут основну роль відіграє широке поширення інформації про шкоду наркоманії та жалюгідних результатів вживання наркотичних препаратів. Робота в початкових навчальних закладах, показ документальних фільмів про шкоду наркоманії. Адже виростаючи і пам'ятаючи з фільмів, що відбувається з наркоманами в період ломки, багато самі приймають рішення, що наркоманія це шкода.
 3. Правова підтримка органів поліції, адміністрацій районів, місцевих дільничних у виявленні та закритті «шалманів» поширення зілля.

Даних заходів для профілактичних заходів величезна кількість, тому наш НРЦ «Снайпер», виходячи на рівень адміністрації області, сам пропонує напрямки, за якими зможе допомогти в здійсненні допомоги в боротьбі з наркотичними проявами і поширення.

Наркологічний центр допомоги залежним «Снайпер»

За свою досить довгу роботу в сфері допомоги наркозалежним, наш центр має вже не одну тисячу вдячних пацієнтів і їх родичів, батьків. Допомагаючи, ми самі вигострюємо свою майстерність, що позначається на загальному відсотку зцілених людей від недуги.

Труднощі виникають тільки при виявленні нового виду наркотичних препаратів, так як наркоділки постійно вигадують все нові і нові види. Так як наркоманія в більшій мірі це психологічна проблема організму, відповідно ми більшою мірою застосовуємо психічний вплив на пацієнта. Це дає можливість, використовуючи систему «12 кроків» повністю зняти психологічну залежне стан підопічного.

В інших випадках, методами фізіотерапії, Східними народними засобами, медичними травами, ми повністю відновлює фізичне тіло підопічного. Також посилено застосовується дієтичне індивідуальне харчування, що дає можливість зняти навантаження з внутрішніх органів потерпілого людини. Лікування і профілактика від розвитку наркоманії в Харкові і області, грає істотну роль в житті здорового суспільства.

Ми сподіваємося, що патологія наркотичної залежності з Вашою допомогою і нашим професіоналізмом, зупинить свій прогресивний зростання і повністю буде переможена.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.