Реабілітаційний центр — Лікування наркоманії в Харкові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Харків — великий індустріальний місто, який схильний до розвитку різних важких патологій і впливу різних економічних чинників. Серед всіляких проблем, однією і самої вираженою є — наркоманія. Що це за хвороба, які ознаки розвитку вона має? Як боротися з цим захворюванням в домашніх умовах? Хто зможе врятувати від смертельної небезпеки родича, який отримав наркозалежність? Як проходить лікування наркоманії Харків в спеціалізованому НРЦ «Снайпер»? Це часті питання, які звучать в стінах Державних наркологічних установах Харківської області.

Наркоманія — епідемія сучасного соціального світу

Центр реабілітації наркозалежнихРозвиток наркоманії несе за собою поразку психічного і фізичного здоров'я людини. Багато хто вважає, що дане захворювання не є складним і в будь-який момент після рішення кинути вживати наркотичні засоби проходить. Це серйозна помилка і думка, для багатьох обертається великими проблемами зі здоров'ям і повністю знищує статус в соціальному світі проживання.

В один прекрасний момент, коли в ураженому мозку людини спалахує здорова думка кинути приймати наркотичні засоби — наркоман отримує сильну протидію з боку свого організму і психічного стану. Цей стан в медичному терміні звучить — абстинентний синдром. Що це таке і чому він з'являється у наркомана?

Абстиненція і її розвиток

Беручи наркотичні препарати, людина отримує постійний вплив на психічне і фізіологічне здоров'я. Це призводить до того, що організм починає звикати до наркотичних засобів і вводить їх в свій обмінний цикл. Згодом наркотичні токсини заміщають собою необхідні для нормального розвитку речовини і стають для організму найбільш затребуваними. При повній відмові від прийому наркотиків, дані шкідливі речовини перестають потрапляти в організм і брати участь в метаболізмі, що позначається з негативної сторони на всьому стані здоров'я.

Повна відмова від вживання приносить виникнення синдрому абстиненції «ломки», який має свою симптоматику розвитку:

 • слабкість в тілі і ниючий біль в м'язах;
 • запаморочення з сильними болями в лобовій і потиличної частини голови;
 • озноб;
 • можливі напади нудоти;
 • відмова в роботі внутрішніх органів, що призводить до розвитку серйозних хронічних патологій;
 • пропадає апетит;
 • виникає діарея, яка служить повного зневоднення організму;
 • проявляється агресія, так як зруйноване психоемоційний стан перестає контролюватися головним мозком;
 • розвиваються психічні відхилення.

Це тільки частина перерахованих симптомів розвитку абстинентного синдрому. В такому стані лікування від наркоманії в домашніх умовах не просто протипоказано, але і повністю принесе серйозні наслідки для людини, включаючи смертельний результат. Особливу небезпеку при виникненні «ломки» випробують люди оточують хворої людини, адже в пошуках чергової дози для прийому з подальшим полегшенням свого стану, він здатний переступити свої моральні та психологічні принципи і зробити тяжкий злочин.

Спеціалізоване наркологічне установа НРЦ «Снайпер»

Розвивається епідемія наркоманії, стала причиною створення в Харкові наркологічного центру допомоги НРЦ «Снайпер» для залежних громадян. Тільки за перше півріччя, звернення про допомогу перевищили допустимі значення, що послужило розвитком філій по Харківській області. Це говорить про те, що дана проблема стояла у багатьох людей. НРЦ «Снайпер», зміг забезпечити всіх бажаючих пройти реабілітацію ліжко місцем і продемонструвати свій професіоналізм в лікуванні наркотичної недуги.

Наркотична залежність, це стан зруйнованого психічного здоров'я, яке супроводжується соматичними ознаками впливу на людину. Такий стан вимагає термінового втручання фахівців наркологів, психологів, терапевтів і багатьох інших спеціальностей. Тому в нашому НРЦ «Снайпер», зібрані найкращі лікарі і професіонали своєї справи, що показує найбільші показники зцілення по Україні.

Терапія від наркотичної залежності починається з місця знаходження пацієнта. Для наших підопічних, створені комфортні умови проживання і лікування, що включає в себе:

 • штучний парк відпочинку;
 • спеціальний спортивний зал з самими новітніми тренажерами;
 • басейн;
 • професійні фізіотерапевтичні процедури;
 • масажні заходи, здатні зняти психологічне навантаження з хворої людини;
 • зручні палати для проживання;
 • спеціальні заходи, здатні дати мотивацію на продовження лікування в НРЦ «Снайпер»;
 • спеціальні групові психологічні заняття, які дають можливість розібратися у своєму минулому житті;
 • на території наркологічного центру є своє тепличне господарство, це дає можливість ласувати вирощеними
 • власними руками овочами і фруктами.

НРЦ «Снайпер», при наданні допомоги і лікуванні не прихильник застосовувати замісну терапію, так як вважаємо неправильним дане лікування. Неможливо лікувати наркотичну залежність за допомогою наркотиків з найменшою можливістю викликати ейфоричний стан. Правда, бувають випадки, коли дана терапія просто необхідна через серйозне ускладнення захворювання.

Як проходить лікування від наркотичної залежності в НРЦ «Снайпер»

Лікування наркоманії в УкраїніЛікування від патологічної залежності наркотичних засобів, проходить поетапно і має свої індивідуальні кроки до кожного підопічного людині. Початковий етап — карантин. У карантинному боксі центру, підопічний проходить купірування абстинентного синдрому, для зниження побічних моментів якого, застосовується повна детоксикація організму.

Детоксикація проходить за допомогою спеціальних розчинів, що вводяться в організм потерпілого людини через крапельницю, народними методами і засобами, які викликають прискорений метаболізм і рясне сечовиділення, потовиділення. Це дає можливість знизити кількість наркотичних токсинів в людині і поліпшити загальний стан організму. Сам синдром відміни вживання наркотиків, має два види, де фізичну залежність знімають очищенням організму, а психологічну за допомогою програм психологічного впливу на людину.

Найкращою програмою зняття психологічної залежності, є американська система «12 кроків». Дана система була розроблена в кінці 30-х років 20-го століття, але через свою професійну покрокової системи майже не змінилася, що зайвий раз підтверджує її якість. Так як програма «12 кроків», розрахована під Європейські стандарти життя, нами були проведені доопрацювання під нашу соціальне середовище проживання, що дало збільшення відсотка одужання. Після купірування абстинентного синдрому, підопічний потрапляє в стаціонар НРЦ «Снайпер», де починається покрокова система лікування від наркотичної залежності і вироблення мотивації на повну відмову від прийому наркотичних засобів і препаратів.

Стаціонар центру допомоги

Стаціонар центру допомогиЛікування в стаціонарі проходить під пильною увагою нашого медичного персоналу, що дає можливість контролю розвитку різних фізичних і психічних ускладнень. Всі дані побічні чинники, за допомогою професійного підходу купіруються на ранніх стадіях розвитку, що знімає можливість ризику для здоров'я пацієнта.

Крім системи «12 кроків», нами передбачається фізичні заняття спортом, масажні процедури, групові аутотренінги, додаткові фізіопроцедури, психологічні курси відновлення здоров'я. Розписані правильно дані заходи, створюють покрокове лікування пошкодженого організму, що в сою чергу прискорює процес повної відмови від вживання наркотиків і психотропних засобів. Більш детально, зможуть розповісти наші фахівці при особистому консультуванні в НРЦ «Снайпер» в Харкові.

Додаткові послуги

НРЦ «Снайпер», крім повного лікування від патологій залежності, надає і необхідні послуги, які зможуть допомогти у важкій ситуації:

 1. Інтервенція. Змусити хворої людини почати лікуватися від патологічної залежності власними силами не приносить плоди, тому нами розроблена система «інтервенція», після проведення, якої хворий прийме самостійне рішення на проходження реабілітаційних заходів.
 2. «Нарколог на будинок». Дана послуга добре застосовується при необхідності термінової детоксикації і зняття абстинентного синдрому. Дана послуга не лікує, а дає шанс зрозуміти необхідність повного курсу лікування від пороку і підштовхне людини на правильний шлях життя.

Всі послуги не є дорогими, а при вирішенні пройти реабілітацію в НРЦ «Снайпер» — повністю безкоштовні.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.