Реабілітаційний центр для наркоманів — Миколаїв

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Епідемія наркоманії поширюється по всіх містах України. Не виняток і місто Миколаїв, в якому велика кількість навчальних закладів дає можливість розповсюджувачам дурману підсаджувати на психотропні засоби підлітків і молодь. Які роботи профілактичного характеру не проводять місцева влада, вони змогли домогтися тільки зниження швидкості розвитку цієї епідемії. Що робити, якщо людина почала вживати наркотичні засоби? Куди можна звернутися для лікування цієї вади наркозалежності? Що пропонує реабілітаційний центр для наркоманів НРЦ «Снайпер», для оздоровлення патологічно хворої людини? Які види послуг можна отримати з високим відсотком гарантії повного зцілення від патологічних захоплень?

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — Миколаїв

лікування наркоманіїЛікування наркоманії в Миколаєві, надає спеціалізовану установу НРЦ «Снайпер». Дивлячись від стану здоров'я підопічного і його форм патології захворювання, фахівці центру допомоги від психотропної залежності, застосовують індивідуальні методи терапії. Основне, що необхідно мати хворому, так це його тверде бажання — пройти реабілітацію від пороку залежності. Це важке запитання, тому, що змусити хворого наркозалежністю людини почати лікуватися не легке заняття. Що робити в ситуації, що склалася?

При такому розвитку подій, на допомогу приходить НРЦ «Снайпер». Маючи колосальний досвід роботи з такими підопічними, були розроблені психологічні методи формування мотивації на проходження лікування від смертельної і небезпечної недуги — наркоманії. Ця послуга, не є дорогою, а при продовженні терапевтичних заходів в НРЦ «Снайпер» — безкоштовна. Що таке «інтервенція» і як її замовити?

Мотивація на лікування — «інтервенція»

Дана послуга замовляється за умови відмови від проходження лікування та реабілітації від наркотичної залежності хворою людиною. Для замовлення необхідно залишити заявку на офіційному сайті НРЦ «Снайпер» або під'їхати особисто для консультування з виниклої проблеми і проведення заходів.

Основне правило для заявника послуги «інтервенція»:

  • з'ясувати постійне час перебування хворого в розташуванні будинку;
  • визначити час прийому психотропних засобів, так як робота по мотивації на лікування не повинна проходити під кайфом хворого залежністю людини;
  • визначитися з місцем проведення реабілітації (в даному випадку, це НРЦ «Снайпер»);
  • приготувати необхідні речі для проживання хворого в умовах стаціонару;
  • по прибуттю наших фахівців, створити умови для спілкування з підопічним наркоманом.

Це основні вимоги для проведення програми мотивації на реабілітацію від наркотичної пороку захворювання. Дана послуга сприяє правильному вирішенню хворого на лікування в 99%, що є хорошим показником серед інших наркологічних клінік і центрів.

Лікування недуги наркотичної залежності

Наркоманія, дуже складне захворювання, яке має дві форми своєї залежності у хворої людини:

  • фізична патологія прийому;
  • психологічна необхідність вживання наркотиків.

Кожна з даних вад патології, є окремим захворюванням і вимагає індивідуального підходу до терапевтичних заходів. Як проходить терапія від наркотичних вад і смертельних недуг?

Лікування фізичної залежності

При надходженні на реабілітацію в НРЦ «Снайпер», терапія починається з карантину, але тільки після проведення діагностики стану здоров'я. Цей основою правильний підхід дасть можливість призначити індивідуальне лікування, який не створить негативні побічні дії на організм людини.

У карантинному секторі, хворий знаходиться під постійним цілодобовим наглядом. Так як синдром відмови від вживання наркотиків має свої побічні дії на організм, можуть відбутися сильні ускладнення, які усувають наші медичні працівники центру реабілітації наркозалежних.

За період карантину, пацієнт пройде повну детоксикацію організму і зможе перемогти абстинентний синдром. Це дасть можливість перейти на стаціонарне обслуговування і наступного етапу оздоровлення організму.

Лікування психологічної залежності від вживання

принудительное лечение наркомании в киевеПерейшовши на стаціонар, хворий починає складну процедуру усунення психологічної залежності від наркотичних препаратів. Для цього, відбувається повторне діагностування для виявлення основних осередків ураження внутрішніх органів. Після цього, призначається медикаментозна точкова терапія на вогнища ураження, проводяться фізіопроцедури для прискореного виведення з організму шкідливих токсичних речовин, що прискорює процес відновлення здоров'я підопічного.

Спільно з даними заходами проводяться спеціальні курси психоемоційного оздоровлення організму, аутотерапія, групові заняття зняття психологічної напруги, запускається програма «12 кроків». Ці методи дають можливість створити чітку картину мотивації на відмову від вживання наркотиків, що дуже важливо при реабілітаційних заходах.

Додатковими кроками терапії недуги психологічної залежності, є заняття спортом в сучасному спортивному залі, пошук нових захоплень, спілкування з родичами підтримують правильність вибору підопічного. Пройшовши повний курс реабілітаційних заходів, підопічний повністю готовий сказати вживання заборонених психотропних засобів — немає.

Наші фахівці розуміють, що пройшовши стаціонарне лікування від недуги, які б методи не застосовувалися для лікування, повернення в середу соціального патологічно небезпечного проживання дасть зворотний ефект і спровокує зрив на вживання. Для цього, нами розроблені профілактичні заходи і програми адаптації в соціумі.

Заходи з адаптації

Повернувшись у рідні пенати, підопічний стикається з проблемами психологічного характеру. Якщо в даний момент не допомогти йому перебудуватися на здоровий лад життя, він знову почнемо приймати наркотичні препарати. Тому, нами проводяться індивідуальні заняття зі зміцнення психоемоційного стану, підтримки мотивації на відмову від прийому наркотиків, надання роботи в центрі допомоги наркоманом. Все це дає позитивні плоди, і повністю знімає ризик повернення до смертельних захопленням наркотичними засобами.

Звертаючись до нас за допомогою, Ви отримуєте якісне обслуговування і професійне зцілення недуги наркотичної залежності.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.