Лікування наркоманії в Полтаві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Справитися з залежністю самостійно практично неможливо, ось чому ми рекомендуємо пройти лікування наркоманії в Полтаві в клініці Снайпер. Ми давно допомагаємо людям повернутися до здорового способу життя, відновити втрачене фізичне і психологічне здоров'я. При цьому здійснюється підтримка не тільки в міру проходження процедур в стаціонарі, але і після одужання. Це дуже важливий фактор, так як доведено, що після зняття так званої «ломки» нерідкі рецидиви і в результаті пацієнт знову починає приймати наркотики.

Ми працюємо і в тих випадках, коли хворий відмовляється лікуватися в стаціонарі. Якщо раптом ви запідозрили, що близька людина приймає наркотики — негайно телефонуйте, в будь-який час доби в клініку Снайпер. Ми направимо за адресою досвідченого лікаря і психолога, оцінимо стан пацієнта, проведемо психологічну бесіду. У 90% випадків після роботи нашого персоналу пацієнт погоджується лягти в стаціонар клініки і отримати лікування наркоманії в Полтаві. Для більшості людей, новина про те, що родич залежимо від наркотиків, є шоком. Тож не дивно, що робляться спроби допомогти самостійно. Цього робити ні в якому разі не можна! Наркоманія — серйозна недуга, а поки йдуть вмовляння і безплідні спроби зцілення, дорогоцінний час вже може бути втрачено ...

Увага! Якщо ви впевнені, що хтось із ваших близьких вживає наркотики, не намагайтеся застосовувати жорсткі методи: заборони, маніпуляції, позбавлення телефону або права на пересування. Все це призводить лише до одного — посилення залежності і повної відмови від лікування. Викликайте бригаду досвідчених лікарів, які проконсультують вас в питаннях поводження з залежним.

Лікування наркоманії в Полтаві у підлітків

Наркоманія прогресує і серед підлітків, незалежно від статі, соціального статусу та виховання. Хтось каже, що причина в спадковості і генах. Якщо дитина має батьків з шкідливими звичками, то він і отримує до них схильність. Хтось впевнений, що наркоманія, алкоголізм і тютюнопаління — питання нестачі виховання. Деякі лікарі впевнені, що бажання спробувати щось нове, заборонене припадати на пік гормонального розвитку. Підлітки психічно уразливі і залежні від думки оточуючих, тому схилити їх до вживання наркотиків вкрай легко. Є кілька причин по яких це відбувається, але в будь-якому випадку потрібно коректне ставлення до пацієнта та індивідуальний підхід.

Варто відзначити і вплив ззовні на зростання підліткової наркоманії. Інтернет, серіали, шоу та фільми активно пропагують шкідливі звички. Багато підлітків підсіли на наркотики через бажання бути схожим на улюбленого героя, бажання висловити протест проти суспільства. Умовити підлітка лікуватися від наркозалежності непросто. Як і в випадку з дорослими, лікарі клініки Снайпер рекомендують звернутися за допомогою до лікаря-психолога, щоб допомогти підлітку якомога швидше і призначити лікування наркоманії в Полтаві.

Як визначити, що людина хвора на наркоманію?

Переважна більшість наркоманів «зі стажем» вживає героїн. Однак, наркобізнес не стоїть на місці, синтезуються нові речовини, які можуть викликати різні реакції організму. Самостійно визначити, яка речовина вживав наркоман неможливо, з таким завданням може впоратися лише досвідчений лікар. У будь-якому випадку, не буває «легких» і «важких» наркотиків. Героїн та ЛСД завдають однаковий удар по здоров'ю і нервовій системі. Єдина відмінність — «легкі» наркотики не викликають фізичної залежності, а значить, позбутися від них куди легше. Однак, відвідати наркологічний центр Снайпер і пройти лікування наркоманії в Полтаві все ж варто. Які ознаки того, що людина регулярно вживає наркотики?

  • підвищений тиск і аритмія;
  • зайва пітливість;
  • відсутність апетиту;
  • різкі перепади настрою (від депресії до істерики);
  • галюцинації різної природи;
  • суїцидальні думки і бажання;
  • поява різних фобій.

Якщо хоч один з цих ознак проявляється систематично — не варто зволікати! Відразу ж звертайтеся до професіоналів з клініки Снайпер і приступайте до лікування.

Вибираємо надійну клініку Снайпер

Якщо ви прийняли остаточне рішення позбавити від залежності близької вам людини, або позбутися від неї самому — звертайтеся тільки в перевірену клініку. На жаль, зараз не рідкість, коли за купою підроблених відгуків і сертифікатів, за красивою вивіскою ховаються звичайні шарлатани, далекі від медицини, психології і психіатрії. Таке «лікування» не тільки не допоможе, але і посилить ситуацію, а то і зовсім погубить пацієнта. Ми можемо гарантувати позитивний результат, цілодобове спостереження за пацієнтами та їхніми охорону. Наші лікарі використовують тільки передові технології і препарати, що є запорукою успішного лікування наркоманії.

Якщо ви прийняли остаточне рішення позбавити від залежності близької вам людини, або позбутися від неї самому — звертайтеся тільки в перевірену клініку. На жаль, зараз не рідкість, коли за купою підроблених відгуків і сертифікатів, за красивою вивіскою ховаються звичайні шарлатани, далекі від медицини, психології і психіатрії. Таке «лікування» не тільки не допоможе, але і посилить ситуацію, а то і зовсім погубить пацієнта. Ми можемо гарантувати позитивний результат, цілодобове спостереження за пацієнтами та їхніми охорону. Наші лікарі використовують тільки передові технології і препарати, що є запорукою успішного лікування наркоманії.

Ми постійно намагаємося бути в курсі всіх методик позбавлення від наркотичної залежності. Наші лікарі пропонують комплексне лікування, роботу у всіх сферах, що впливають на стан пацієнта і тягу до вживання речовин. Ще зовсім недавно клініки пропонували лише медикаментозне лікування наркоманії в Полтаві, так як вважалося, що ця недуга має лише фізичну природу. Сьогодні ми готові проконсультувати пацієнта і його родичів не тільки з питань ефективного лікування, але і питань першої допомоги пацієнту. Також розглядається можливість швидкої і безболісної адаптації пацієнта до соціуму, його реабілітації.

Розробка схеми лікування проводиться індивідуально, з урахуванням соціальних і психологічних чинників. Наші фахівці відповідально підходять до питань лікування і гарантують анонімність.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.