Наркологічний центр — Харків

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

НРЦ «Снайпер», повністю спеціалізується на допомозі постраждалим від наркоманії та алкоголізму людям. Почавши працювати, наркологічний центр в Харкові «Снайпер», швидко створив сильну інфраструктуру, що дає можливість одночасного обслуговування до 120 осіб. Правильно підібраний персонал, здатний повністю забезпечити повний комплекс обслуговування при реабілітації наркозалежності та лікуванні алкоголізму. Наркологічний центр Харків, на сьогоднішній день вже провів і вилікував від залежності 1357 чоловік. Як проходить робота по створенню здорового і міцного суспільства, за допомогою нашого Наркологічного Центру допомоги «Снайпер»?

Супровід на реабілітацію — інтервенція

Позначення психологічного терміна «інтервенція» позначає — інтенсивне психічний втручання в особисте життя людини з метою мотивування його на позитивну сторону існування. Що це означає в роботі Наркологічного Центру «Снайпер»? Це виїзд, професійно навченого медичного персоналу, за адресою проживання наркозалежної людини, для бесіди з застосуванням психологічного впливу і пробудження бажання лікування від залежності. Після надання цієї послуги, наркоман або алкоголік, бажає пройти повний курс реабілітації від захворювання і знищує його вади. Багато хто плутає ці заходи з «Примусовим лікуванням», це не так. Після спілкування, хворий приймає власне рішення на відправку в Наркологічний центр.

Може, варто відвести на лікування без його попиту? Це робити не можна, так як лікування добровільне, а застосовувати насильство і змушувати проходити реабілітацію, протизаконно. Тим більше, при насильницьких діях, лікування не принесе очікуваного результату.

З чого починається дана послуга інтервенції? Перед початком процедури, фахівці опитують близьких людей залежного наркомана і збирають повну інформацію про нього і його поведінці, звичках. Після бесіди, разом з родичами хворого розробляють план послуги.

При наданні допомоги інтервенції, при спілкуванні з залежним людиною, бажано відсутність рідних людей, так як хворий всю відповідальність звалить на них і проігнорує дане спілкування. Правда, в деяких випадках, все ж вони можуть знадобитися. Важливо, щоб при позитивній відповіді і злагоді на лікування, хворого відразу відправити на реабілітацію, бо зволікання спровокує надалі його відмова.

Наркологіческаій реабілітаційний центр «Снайпер» в Харкові

наркологічний центер СнайперОстаннім часом, проблема з виникненням різних форм залежностей, сильно псує загальну картину процвітання Держави, тим більше в великому індустріальному, студентському місті Харків. Намагаючись боротися з даною проблемою на Державному рівні, створюються соціальні центри допомоги, проводяться різні профілактичні заходи. Правда, існує серйозна проблема — фінансування, що зводить нанівець всі зусилля цих заходів. Рішення приходить з появою приватних наркологічних центрів реабілітації.

Наркоцентр в місті Харків, проводить реабілітаційні заходи від усіх видів залежності. Весь персонал має вищу медичну освіту, має досвід роботи з залежними підопічними, проводить щорічні курси піднімають кваліфікацію і досвід співробітника. Широко застосовуючи практику індивідуального підходу в лікуванні, наш наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», відмінно справляється з поставленим завданням. Після лікування і реабілітації, пацієнт повертається в рідні пенати іншою людиною, з бажанням жити правильної без вад життям. За зовнішніми ознаками, наш наркологічний центр більше нагадує пансіон для відпочинку і комфортного проживання.

Карантин — купірування абстиненції

Поступаючи на лікування, пацієнт повністю оточують турботою і цілодобовим увагою з боку медичного персоналу. На початковому етапі, проводиться повна детоксикація організму і купірується абстинентний синдром. Всі ці заходи проводять в карантині, де досвідчені наркологи та психологи ведуть свою роботу з підопічним. Не будемо обманювати і розповідати, що хворий пройде даний етап легко. Якщо Вам це говорять, значить, Вас обманюють. Зняття абстиненції, це основний і найважчий етап лікування від залежностей.

На даному етапі, хворий повністю перестане вживати наркотики, а наші фахівці його підтримають в лікуванні і знімуть побічні дії відмови з організму підопічного. Залежно від чого відбувається лікування, залежить час проходження карантину. Тільки перемігши залежність і знявши з пацієнта залишкові явища, він переводиться на стаціонарне лікування.

Стаціонарне відновлення

На стаціонарі, підопічний закріпить отримані навички та результати, що дасть можливість повністю відмовитися від шкідливих звичок, які спричинили появу в нашому Центрі наркологічної допомоги. Які методи ми використовуємо при стаціонарі залежної людини?

Всі наші методи мають сертифікацію і пройшли тестові випробування. При проходженні їх, здоров'ю пацієнта нічого не загрожує, а тільки приносить відчутну користь для оздоровлення від недуги. Серед методів стаціонарного лікування присутні:

 • точкова фізіотерапія на пошкоджені органи від вживання шкідливих речовин;
 • масажні процедури, що включає в себе Східні масажі;
 • медитації по системам давньокитайські ченців;
 • вправи для відновлення фізичної форми, узгоджені з лікарями Центру;
 • басейн;
 • психологічні курси «12 кроків»;
 • медикаментозне підтримання організму від наслідків відмови прийому шкідливих речовин;
 • групові заняття з психологічним методам терапії.

Всі методи, це індивідуально призначаються процедури, так як ми підходимо до кожного підопічного по-різному.

При стаціонарі, існує одна велика проблема — рецидив (зрив) на вживання. Тому основним завданням Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», допомогти хворому подолати дані напади, з чим справляємося ми на відмінно.

Крім цього, ми повністю беремо на себе відповідальність за пацієнта в соціальному середовищі проживання, і проводить адаптацію до нових виробленим поняттям життя.

Соціальна реабілітація

Даний вид допомоги включає допомогу випробування отриманих результатів після лікування, в соціальному середовищі життя. Постійний зв'язок з нашим фахівцем, дає можливість уникнути зриву. Двічі на тиждень, колишній підопічний має відбуватися психологічну допомогу у психологів і наркологів нашого центру. При позитивних ефектах, такі прийоми зменшуються і залишаються на планці один раз на місяць, що говорить про гарний протіканні соціальної реабілітації.

Vip-реабілітація

Наркоцентр «Снайпер» в Харкові, застосовує і люксові послуги для заможних підопічних. Для них передбачені посилені умови комфорту. Що має на увазі:

 • люксові умови проживання;
 • наявність телевізора;
 • патронажні послуги;
 • комп'ютер з виходом в інтернет;
 • періодичне використання телефону;
 • індивідуальна дієта з екзотичними продуктами, суворо дотримуючись необхідний режим харчування;
 • приватні заняття з психологом і наркологом;
 • індивідуальні заходи психологічних відновлюють курсів;
 • окремий інструктор в басейн, спортивний зал;
 • можливість проведення сімейних зустрічей.

Причини по яким Вам слід звернутися до нас

 1. Ми використовуємо індивідуальне лікування при купировании залежності.
 2. Широко застосовуємо методи психологічного відновлення без замісної терапії, що не наводимо пацієнта до більш сумних наслідків стану.
 3. Практикуємо американську систему «12 кроків», що повністю відновлює психоемоційний стан підопічного.
 4. При стаціонарі застосовуємо методи дієтичного лікування, з чіткими розрахунками необхідних калорій до вживання.
 5. Фізіопроцедури проводяться на сучасному імпортному обладнанні.
 6. Застосовуємо методи народної та Східної медицини.
 7. Невисокі ціни на послуги.
 8. Проведення акцій і знижок при груповому лікуванні.

Про персоналі

Весь персонал проходить щорічне тестування на предмет професійної придатності до даної роботи. За підсумками річної роботи, вибирається найбільш підготовлений співробітник і відправляється в Європейські центри для обміну досвідом лікування. Всі співробітники дорожать своїми робочими місцями, що дає можливість якісного обслуговування пацієнтів.

Проведення профілактичних програм в Харківській області

Вся наша діяльність принесла суттєві плоди в боротьбі з поширенням всіх видів залежностей. Величезна кількість вдячних підопічних, яких ми повернули до нормального життя, поставило наш Реабілітаційний центр «Снайпер», в ранг професіоналів своєї справи.

Ми беремо участь у Державних програмах по боротьбі із залежністю, проводимо семінари, виступаємо перед учнями шкіл, технікумів, і розповідаємо про шкідливість вживання наркотиків та алкогольної продукції. Вся наша діяльність була освітлена інформаційними джерелами і відзначена Державними нагородами та почесними грамотами.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.