Статистика по вживанню наркотиків в світі — Як розпізнати наркомана?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія в світі — це основний осередок деградації людей. Сьогодні популяція наркоманів зростає з кожним днем, що призводить людство на щабель вимирання. Світ щодня веде війну з цією проблемою, але тільки спеціалізовані клініки можуть допомогти. Однією з таких клінік є і наркологічний центр «Снайпер».

Існує величезна кількість наркотиків в світі, тому люди і мають можливість користуватися ними, погіршуючи своє здоров'я. Навіть найбідніший наркоман завжди знайде черговий препарат для втамування спраги. Це є величезною проблемою. Хоч і багато аптек випускають наркосодержащие препарати строго за рецептом, хитруни все одно примудряються обійти закон. Адже майже кожен препарат має маленький відсоток наркотиків в складі.

На жаль, залежність з'являється ще у молодих людей. Це значно зменшує народжуваність в усіх країнах. Найгірше, якщо у наркомана народжується дитина з різними захворюваннями. Цього не уникнути, якщо приймати наркотики під час вагітності. Вживання різних наркотиків в світі молодими людьми просто лякає. Тому з цим треба боротися. Щорічно країни виділяють величезні суми на розвиток клінік по боротьбі з цією залежністю. Наш центр спеціалізується на найрізноманітніші випадки захворювання.

Статистика наркоманії в світі

На жаль, статистика наркоманії в світі не радує. Кількість наркоманів в світі зростає. Кожен двадцятий чоловік — наркоман. І щодня це число зростає. З чим це пов'язано? Головна проблема — це економічне становище людини. Хоч наркотичні препарати багато коштують, але саме відсутність грошей і роботи приводить людину до таких дій. Хтось «лікується» і алкоголем. Але це не так страшно і вилікувати це легше. Вживання наркотиків стає засобом від всіх бід і це сумно. Лідируючими країнами за рівнем наркоманії є Ісландія і США.

Достаток наркотиків в світі величезна кількість. Починаючи з легкої марихуани, люди все вище піднімаються сходами лякають здорових людей препаратів. У будь-якому місті діють групи людей, які з легкістю і безкарно продає заборонені речовини. Звичайно, держава веде боротьбу з ними. Затримують лише малий відсоток збувачів наркотиків, що ніяк не пом'якшує ситуацію. Тому наркоманія в світі розвивається.

Серед вживаних наркотичних речовин лідирують марихуана, опіум і героїн. Число їх поширеності часто зростає і падає, але, в основному, від 10 до 100 млн осіб їх пробували.

Як розпізнати, що близька людина — наркоман

як розпізнати наркоманаНаркомани частіше за всіх потребують уваги і допомоги від своїх близьких людей. Якщо вчасно не діагностувати залежність, то результат може стати фатальним. Тому варто звертати увагу на дивацтва в поведінці рідного людини.

В першу чергу наркомани відрізняються своєю дратівливістю і надмірною агресією. Це викликано браком наркотиків або їх надлишком. Особливо слід звертати увагу на підлітків. Їх важко розпізнати, адже всю їхню агресію списують на рахунок важкого періоду. Саме в цьому віці люди потрапляють під вплив поганої компанії і хочуть спробувати чогось нового. Величезним фактором схильності людини до наркотиків є виховання. Батька з дитинства повинні закласти в голові дитини неприязнь і протиріччя до наркотиків на прикладі постраждалих людей. Згідно зі статистикою, в благополучних сім'ях наркоманів менше. Звідси і висновок всім батькам.

Є ще кілька ознак наркоманії, які допоможуть визначити ступінь залежності. До них відносяться:

  • гіперактивність;
  • Зміна голосу і мови;
  • безсоння;
  • Проблеми з апетитом;
  • Постійна блювота.

Саме блювота — це перший фронт. Організм набагато розумніші людини, тому намагається боротися з наркотиком, відкидаючи його за допомогою блювоти. Тому слід приділити увагу і з'ясувати, чому людину постійно вириває.

Також, вживання наркотичних засобів неодмінно призводить до значного зниження ваги. Відбувається це через те, що наркотики заважають організму синтезувати з їжі корисні речовини і «сушать» все жирові і м'язові тканини. Згодом відбувається втрата сили і працездатності.

Найлегше можна встежити вплив героїну на людину. Після вживання героїну людина починає повторювати фрази, плутати слова і дуже повільно говорити. Також починаються проблеми з пам'яттю і з'являються напади галюцинацій.

Як побороти наркоманію

Наркоманія дуже відрізняється від інших хвороб. Причиною цього може бути те, що людина може самостійно їх подолати. Шкода, що не у випадку з залежністю. Роботу по боротьбі слід довірити тільки спеціалізованим клінікам. Наша клініка успішно поборола тисячі випадків залежності. А ось ті, хто відчував силу волі, на жаль, до сих пір — наркоман.

Найперше, що необхідно зробити — це звернутися до фахівця. Але не все так просто. Наркоман ніколи не визнає свою залежність. Рідні завжди намагаються змусити його піти до лікарні, але все марно. Так робити однозначно не можна, адже такими діями можна викликати тільки конфлікт. Залежна людина починає сприймати того, хто намагається допомогти, як ворога. Довіра, відповідно, падає.

В такому випадку допомогти може тільки психолог. У психології існує багато способів і хитрощів, здатні змусити людину піти на боротьбу з залежністю. Основний метод — це виявити любов до життя і направити її в потрібне русло. Тому головним завданням нашого центру є відмова клієнта від всіх наркотиків в світі і перехід до нормального життя.

Вплив близьких людей на одужання

Згідно вищепереліченим пунктам стає явним вплив близьких людей на наркомана. Сім'я — це єдине, що відділяє людину від повної залежності. Тому головне не втратити цю тонку нитку.

Часто наркотики починають пробувати через стреси. Тому слід захистити дитину від усіх негативних впливів і створити сприятливі умови для життя. Звичайно, обмежувати свободу не варто, але завжди потрібно залишатися на чеку.

Підтримка завжди є величезною допомогою людини. Неважливо хто він, який спосіб життя веде. Перш за все, він — людина, яка, як і всі, хоче любові і тепла. Необхідно спробувати зрозуміти всі проблеми всупереч усьому.

Якщо відвернуться від наркомана, то це буде пусковим механізмом до повної залежності. Всі колишні наркомани в один голос говорять, що якби не рідні і близькі люди, то ситуація була б плачевною. Ось чому відносини між сім'єю і наркоманом відіграють велику роль. Як би люди не опиралися способу життя наркомана, його необхідно зрозуміти.

Методи лікування від наркоманії в центрі «Снайпер»

Наша клініка відрізняється від інших багато в чому. Багато в чому успіх досягається завдяки революційному підходу до пацієнта. Багато центри націлені на медикаменти, як інструменти в боротьбі із залежністю. Але в «Снайпер» знають, що найголовніше — це психологічна допомога пацієнту.

Завдяки позитивізму багато хто приходить до нормального життя. Як це працює? В першу чергу фахівець виявляє захоплення і симпатії людини. Далі ці фактори розвивають і перетворюють на інструмент перемоги. Чому це так ефективно? Абсолютно будь-яка людина, який когось або щось любить, буде завжди боротися. Людський фактор завжди перемагає над згубним впливом. Варто тільки створити правильні умови.

Навколо пацієнта створюється сприятлива «аура», яка не дозволяє людині відчувати негативні емоції. Дуже розвинені різні гуртки, де людей захоплюють спортом, активним відпочинком або культурним заходам. Завдяки цьому пацієнту повертається любов до життя.

Як говорилося раніше, без допомоги близьких людей також не обійтися. Пацієнт стане здоровий тільки тоді, коли буде знати, що комусь потрібен. Саме тому в центрі добре розвинена система відвідувань і телефонних дзвінків.

Найголовніше, що залежній людині не варто боятися, що в клініці «Снайпер» його будуть обколювати і годувати препаратами. Можна бути впевненим, що ліками стане повернення любові до життя і якісна психологічна допомога з різними методами.

Завдяки центру багато, вже здорові, пацієнти домоглися великих успіхів, завдяки розвитку його хобі в межах центрів. Люди стали позитивніше, завели власну сім'ю і живуть із задоволенням. Щастя поруч, завдяки «Снайпер».

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.