Вартість лікування наркоманії в Харкові — Центр реабілітації

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Багато, маючи проблему і майорить захворювання наркоманії, не йдуть в центр допомоги, так як, по-перше думають, що це дорого, а по-друге через сором'язливості. Це серйозна помилка, тому що дане захворювання не любить нерішучих людей і з кожним днем ​​завдає серйозної шкоди організму. Тому не варто боятися цих ідей і прийти до нас в НРЦ «Снайпер» і дізнатися вартість здійснення лікування від наркоманії в нашому професійному центрі допомоги в Харкові.

Наші послуги НРЦ «Снайпер»

У нашому великому і розвивається місті, присутня велика кількість спеціалізованих реабілітаційних клінік і центрів. Недосвідченій людині дуже складно відразу визначитися і зрозуміти, хто найбільш професійніше може підійти до даного делікатного справі, і зможе вирвати з наркоманії рідного сім'ї людини. Щоб допомогти зробити правильний вибір, ми надаємо безкоштовні консультації, а при необхідності можемо провести по території центру екскурсію, показати повне коло покрокового зцілення від недуги.

Так само, при зверненні до нас в НРЦ «Снайпер», первинна консультативна бесіда проходить безкоштовно, де хворому, зараженого цим пороком людині, запропонують пройти тестування і діагностичні заходи. Згідно з отриманими даними про стан здоров'я хворого, буде надано індивідуальний метод лікування захворювання. Такий підхід дає суттєві результати і призводить до повного зцілення від недуги і надалі повний супровід в соціальному світі. Так все ж, скільки коштує лікування наркоманії в Харкові в НРЦ «Снайпер»?

Вартість лікування наркоманії в НРЦ «Снайпер»

Скільки коштує лікування наркоманії в ХарковіВідповідаючи на питання про вартість лікування наркоманії в Харкові, відразу обмовимося, що вартість і час тривалості терапії багато в чому залежить від виду наркотичних препаратів, які приймав підопічний і завданих ними шкоди організму. Будь-яке лікування внутрішніх органів вимагають додаткових витрат.

Що стосується вибору методів лікування, вони різноманітні і проводяться з нашою рекомендацією. Ми можемо підібрати стандартні методи, спеціалізовані, але вони несуть різні види фінансових витрат, від цього і різна ціна, але що може бути дорожче людського здоров'я. Адже всі методи однаково ефективні, питання тільки в часі терапевтичних заходів і кількості необхідних діагностичних дій.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» має велику кількість філій по всій Україні, де згідно з даними в прейскуранті, ціни мають несуттєве відмінність. Підходячи до проблеми лікування, наш центр допомоги наркоманам, до кожного нашому підопічному підходить індивідуально, тому може статися, що проблема Вашого родича не глобальне і йому буде потрібно всього лише проведення детоксикації, а так само часткове відновлення організму, ціна в даному випадку буде чисто символічна.

Лікування наркоманії Харків

Скільки коштує лікування наркоманії в Харкові в інших центрах наркотичної реабілітації? Ми не демпінгуємо дані ціни, ми за свої послуги беремо тільки те, що необхідно на оплату діагностичних послуг, індивідуального дієтичного харчування, частково зарплату наших працівників і фахівців, особливого бажання для проживання. У підсумку, при рясному скупченні пацієнтів, дана сума не є величезною, а в деяких випадках місячне лікування може обійтися мінімальною заробітною платою. При проведенні групового лікування і того менше.

У нашому НРЦ «Снайпер», так само можуть підібрати індивідуальне комфортне лікування — це стосується тих, хто звик до умов «люкс». Дані послуги прораховуються від проживання в палаті на одну людину, вишуканою дієтичної і індивідуальної кухні, наявністю всіх необхідних для комфорту умовах. Так само по стандартного пакету послуг терапії, в нашому реабілітаційному центрі, що знаходиться в місті Харків, вартість на лікування наркоманії може істотно зменшитися, в залежності від Ваших можливостей. Як ми писали вище, підсумок лікування один — одужання, але все упирається в час і комфортне обслуговування.

Наркологічний центр «Снайпер» — лікування наркоманії

При лікуванні наркоманії використовується індивідуальний підхід. Такий підхід, як показала практика нашої роботи, є найдієвішим і приносить хворому повне одужання і відновлення пошкодженого організму. У методиці лікування, ми намагаємося піти від медикаментозного лікування, так як для уражених органів, додаткові навантаження неприпустимі. Більшою мірою йде робота над психічним станом пацієнта, адже він після повного курсу реабілітації, повинен сказати своє тверде — ні наркотикам і утриматися від спокуси вживання.

Ми розуміємо, що без підтримки в середовищі соціуму, колишньому наркоману буде дуже несолодко, тому нами розроблено методи допомоги. Як даного методу запущені телефони гарячої лінії, де кожен при збільшенні бажання вжити, щоб залікувати душевну рану або забути проблему, може звернутися і отримати необхідну і потрібну моральну підтримку і психологічну допомогу.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.