Як лікувати алкоголізм і які є методи від алкогольної залежності?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Алкоголізм являє собою захворювання, що характеризується прогресуючим типом розвитку, яке полягає в залежності від етилового спирту. З точки зору соціуму, алкоголізм є згубним потягом до алкогольних і спиртовмісних напоїв, що викликає у людини серйозні порушення в його поведінці і моральне падіння. Це призводить до руйнування сімей, погіршення стану здоров'я та матеріального становища, а також до соціального відторгнення людини. Згідно з офіційною статистикою ВООЗ, алкогольна залежність є третьою за частотою причиною передчасної смерті серед населення планети.

Смерть серед молодих людей часто є наслідком важкого алкогольного отруєння, що виникає через надмірне і неконтрольованого розпивання спиртовмісних напоїв. В таких умовах особливо гостро ставати питання, як вилікувати залежність від алкоголю.

методи від алкогольної залежностіКрім того, регулярне надмірне вживання алкоголю негативно впливає на серцево-судинну систему людини, що призводить до виникнення серйозних патологій судин і серцевого м'яза. В результаті людина вже в ранньому віці може померти від раптового інфаркту або інсульту.

Також варто відзначити той факт, що люди мають алкогольну залежність, куди частіше страждають від різних травм. Одночасно з цим в стані алкогольного сп'яніння вони можуть нашкодити не тільки собі, а й оточуючим.

Пияцтво в десять разів збільшує ризики самогубства. Майже половина всіх самогубців є людьми, страждаючими від алкогольної залежності.

На ранніх стадіях розвитку алкогольної залежності у людини виникають проблеми з судинами і травленням, на більш пізніх стадіях найчастіше спостерігається розвиток цирозу печінки, а також серйозні проблеми з ЦНС і головним мозком. Близько 70 відсотків всіх чоловіків, що зловживають спиртними напоями, вмирають у віці до 50 років.

Існує маса причин, через які людина може перетворитися в алкаша. На думку багатьох дослідників, основна причина полягає в психотропном впливі алкоголю. Етиловий спирт при вживанні викликає у людини ейфорію, а також допомагає йому розслабитися. Серед багатьох категорій громадян існує гостра потреба в подібному стані психіки. Найчастіше від алкоголізму страждають люди, які мають проблеми з соціалізацією, працюють на важких роботах, а також серед тих, хто страждає від невротичних станів.

Величезна роль у розвитку алкогольної залежності відводиться соціальному оточенню людини. Слід розуміти, що в зоні ризику знаходяться люди, котрі виховуються в неповних сім'ях, діти алкоголіків, а також ті, хто в дитинстві страждав від фізичних і моральних катувань. Також серйозним фактором є спадковість, адже багато в чому від неї залежить прояв метаболічних порушень і психологічна стійкість людини до виникнення різного роду залежностей в тому числі і від п'янки.

Стадії алкогольного сп'яніння

Існує ряд факторів, що впливають на рівень сп'яніння:

 • Обсяг вжитих спиртовмісних напоїв;
 • Якість напоїв;
 • Особливості фізіології;
 • Психічний і фізичний стан в момент розпивання алкоголю.

На сьогоднішній день прийнято виділяти три основних ступеня сп'яніння від алкоголю:

 • Легка;
 • Середня;
 • Важка.

Легка ступінь характеризується невеликою кількістю спожитого алкоголю, що підвищує загальний тонус і настрій людини. Людина починає активно спілкуватися з оточуючими і на тлі гарного настрою задоволений всім, що відбувається навколо. У нього проявляються відчуття розслабленості і комфорту. Міміка набуває більш виразний характер при одночасній втраті точності рухів.

При середньому ступені сп'яніння людини може стати більш агресивним і дратівливим. Спостерігається виражене порушення координації і мови. Для людини стає характерним прояв невмотивованих і важкопоясненних вчинків. Він втрачає здатність виразно говорити. У нього помітно знижується чутливість до фізичного болю і температур. Після того як у людини проходять симптоми сп'яніння у нього виникають прояви алкогольної інтоксикації, що супроводжується головним болем, дратівливість, а також спрагою. Найчастіше в момент сп'яніння пам'ять повністю зберігається.

У деяких окремих випадках вже при легкому сп'янінні людина може проявляти виражену агресію по відношенню до оточуючих його людей, у нього може різко прірву настрій, що часто стає причиною виникнення різних побутових конфліктів. Подібне атипове поведінка при легкому сп'янінні найчастіше проявляється у людей, які свого часу перенесли черепно-мозкові травми, а також у осіб, які страждають прихованими порушеннями психіки.

При важкому сп'янінні відзначається відключення свідомості, що проявляється оглушением або навіть комою. У деяких випадках спостерігається поява епілептичних припадків. Також можливе виникнення неконтрольованої дефекації і нетримання сечі. Такий стан найчастіше повністю зникає з пам'яті.

Процес діагностики ступеня сп'яніння проводиться на основі спеціальних аналізів і клінічних проявів. Експерти проводять дослідження вмісту спирту в крові і сечі шляхом використання спеціальних експрес-методів. Крім того, можуть бути використані спеціальні прилади, які допомагають визначити факт розпивання алкогольних напоїв через вивчення видихається людиною повітря.

Чи можливо вилікувати алкоголізм і вивести людину із запою?

Сьогодні проблема алкогольної залежності зачіпає не тільки маргінальні елементи, але і цілком благополучні сім'ї. Крім самого алкоголіка, від такої залежності страждають і навколишні його люди в першу чергу члени його сім'ї. При усвідомленні всієї тяжкості такій ситуації єдиним правильним рішенням буде звернення в наш реабілітаційний центр «Снайпер».

Як можна вилікувати алкоголіка і як вивести його зі стану запою? На сьогоднішній день серед різних верств населення нашої країни ці питання стоять особливо гостро. Виведення людину із запою є складною процедурою, де важливі найдрібніші деталі.

У цьому випадку основним завданням рідних людини буде є оперативність звернення до фахівців нашого центру. Адже лише за допомогою кваліфікованих медиків людини можна швидко і ефективно вивести із запою, повернувши його до нормального стану. Якщо тягнути час, то вилікувати від алкоголізму людини буде все складніше.

Рідним варто пам'ятати, що в нашій країні майже 35 відсотків усіх смертей припадає на людей, що страждали від алкогольної залежності. У зв'язку з цим можна сміливо говорити про те, що примусові заходи лікування в деяких випадках є повністю виправданими заходами.

Комплексна програма лікування алкоголізму центру «Снайпер»

Наш реабілітаційний центр «Снайпер» використовує унікальну комплексну методику лікування алкогольної залежності. З цієї причини якщо Ви не знаєте, як вилікувати алкоголізм, Вам слід звернутися саме до нас. Слід пам'ятати про те, що сам по собі алкоголь є токсичною речовиною, при вживанні якого у людини може виникнути серйозний отруєння.

лікування алкоголізмуЗ цієї причини, перший етап лікування складається з інтоксикації організму. За допомогою комплексного використання спеціальних вправ, а також фармакологічних препаратів, ми допомагаємо організму алкоголіка очиститися від продуктів розпаду спирту, що дет можливість помітно поліпшити його самопочуття і в цілому стан його здоров'я. З цієї причини перш перед тим як лікувати алкоголізм надзвичайно важливо зайнятися очищенням кровоносної системи і стабілізацією стану хворого.

У різних ситуаціях використовуються різні методи детоксикації. В особливо серйозних ситуаціях, коли мова йде про гостру необхідність очищення організм від спирту і його продуктів розпаду, може бути використаний метод гемодіалізу. Дана методика є очищення крові поза нирок за допомогою спеціального високотехнологічного апарату.

Саме лікуючий лікар повинен підібрати медикаментозний, немедикаментозний або ж комбінований метод детоксикації пацієнта.

На другому етапі терапії проводиться соціальна та психологічна адаптація хворого. Даний етап починається відразу ж після нормалізації і стабілізації фізичного стану пацієнта. Він може тривати аж до півроку.

Якщо Ви намагаєтеся дізнатися, чи можна вилікувати алкоголізм таким методом, то Вам слід пам'ятати про те, що для цього в клініці існує спеціальний розпорядок дня, який допомагає відволіктися хворим від своєї згубної залежності і стати на шлях повного одужання.

Даний етап має на три основних завдання:

 • Усвідомлення існуючих проблем, що виникли на тлі алкоголізму, що допоможе знайти відповідь на питання, як вилікується від алкогольної залежності;
 • Формування списку заходів, спрямованих на адаптацію пацієнта і боротьбу з його залежністю;
 • Придбання практичних знань і навичок як можна вилікуватися від алкоголізму.
  На третьому етапі пацієнт буде проходити процедуру ресоціалізації. На цьому завершальному етапі, людина, яка знаходилася біля півроку в стінах реабілітаційного центру, поступово повертається назад в соціум. Завдяки фахівцям і психологам нашого центру «Снайпер» людина після одужання може легко адаптуватися до життя серед людей, без повернення до своєї згубної залежності. Ми працюємо над винятком ймовірності виникнення рецидиву. Нам відомо, чим лікувати алкоголізм і як вилікувати алкаша навіть в самих запущених випадках.

Крім того, ми надаємо психологічну допомогу нашим пацієнтам після виписки з єдиного центру. Після завершення останнього етапу терапії співробітники нашого центру можуть допомогти хворому в його різних життєвих проблемах, наприклад, влаштувати його на роботу. Необхідно розуміти той факт, що при відсутності постійної роботи і міцного фінансового фундаменту людина має всі шанси повернутися до алкогольної залежності.

Примусова схема лікування алкозалежності

Досить часто, родичі і просто близькі люди, намагаються напоумити алкоголіка і переконати його кинути пити. Найчастіше такий метод не приносить ніякого результату, і люди зовсім починають сумніватися в тому чи можна вилікувати алкоголізм. У цій ситуації варто пам'ятати лише про те, що самостійне лікування алкогольної залежності не принесе ніякого результату, адже прості люди не знають, чим лікувати алкоголізм і які для цього використовуються методики. Для лікування алкоголіка підходять лише радикальні способи. Людині з алкогольною залежністю можуть допомогти лише в спеціальному реабілітаційному центрі.

Зверніться до нас, адже наші висококваліфіковані фахівці знають, як лікується алкогольна залежність.

У нашому реабілітаційному центрі людина з алкогольною залежністю, а також його родичі і близькі отримають повну допомогу, яка допоможе вилікувати залежність і повернути алкоголіка назад в соціум як нормального і здорового громадянина. Медики центру «снайпер» проведуть з пацієнтом цілий комплекс оздоровчих заходів, спрямованих як на поліпшення його фізичного стану, так і на коригування його психоемоційного статусу. Ми використовуємо не тільки традиційні медикаментозні методи лікування, але і психологічні групові тренінги, які дозволяють людині усвідомити його проблему і почати боротися всередині себе зі своєю залежністю. Ми неодноразово довели, що знаємо, як вилікувати пияцтво ефективно і надійно.

Усунення залежності людини від алкоголю

На сьогоднішній день було розроблено велику кількість досить ефективних методів, що дозволяють як вилікуватися від п'янки, так і вивести алкозалежної із запою. Результативність лікування буде прямо залежати не тільки від самого методу, але і від старань пацієнта, його оточення.

У нашому центрі використовується інноваційний багатопрофільний метод, який об'єднує різні терапевтичні підходи, що допомагає досягти найбільш надійного і істотного результату. Ми лікуємо не тільки фізичне тіло, а й психіку алкоголіка. Це пов'язано з тим, що алкогольна залежність не тільки впливає на стан здоров'я людини, але і руйнує його психіку. Та й сама по собі алкозалежність має не тільки фізіологічне, але і психологічне походження.

Наші фахівці направляють пацієнтів на шлях істини, показати іншу сторону життя так, щоб вони більше ніколи не замислювалися про необхідність відходу від реальності за допомогою спиртовмісних напоїв. При цьому варто пам'ятати про те, що самостійне лікування, так само як і застосування так званих «народних засобів» не зможуть реально допомогти людині побороти залежність. Виходячи з цього факту, більш надійним методом лікування, який запобігає ймовірність рецидиву захворювання, є терапія в спеціальному реабілітаційному центрі такому як «Снайпер».

Ефективність лікування залежності від алкоголю

У нашому центрі для пацієнтів створюється особливий мікроклімат, що дозволяє забути про залежність, що допомагає очистити організм від продуктів распада спирту і привести думки залежної людини в порядок. Такий комплексний метод демонструє високу ефективність в порівнянні з традиційними фармакологічними або психологічними методиками. Для нас головним завданням є повне позбавлення людини від його недуги, що руйнує як його життя, так і життя його рідних і близьких людей.Псіхологі центру «Снайпер» допомагають пацієнтам визначитися з життєвими цілями і пріоритетами для того, щоб вони в подальшому займалися виключно саморозвитком, а не саморуйнацією через зловживання алкоголем.Кроме того, ми працюємо і з членами сім'ї хворого, пояснюємо їм як потрібно себе вести поряд з залежним людиною і куди звертатися в разі раптового рецидиву. Також наші фахівці пропонують психологічну допомогу близьким алкоголіка, які страждають від його недуга.Для уточнення всіх нюансів і отримання відповідей на Ваші питання звертайтеся до нас, ми обов'язково Вам допоможемо.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.