Як кинути наркотики?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Виник горе в сім'ї з появою наркозалежного родича, несе великі проблеми в будинок. Бесіди з наркоманом і його обіцянки зав'язати не приносять результатів. Затягування вирішення проблеми погіршує становище, з дому виноситься все найцінніше для отримання чергової дози «кайфу». Почавши вживати наркотичні препарати, людина нерідко замислюється про те, як самому кинути наркотики і почати життя спочатку. Багато хто намагається кинути це згубний потяг, але підійшовши до порогу з'явився абстинентного синдрому, не можуть переступити свою залежність. Починається повторення прийому зілля з новою силою, і істотно збільшеної дозою. Для того щоб розібратися чому так відбувається необхідно розуміти, що означає залежність і абстинентний синдром, чи можливо їх пройти в домашніх умовах.

Наркозалежність

Будь яка існуюча наркотичний препарат при частому вживанні впливає на організм людини і його психічний стан. Надаючи вплив на ЦНС і внутрішні органи людини, наркотик провокує виникнення симптоматики залежності.

Залежність буває психологічна, фізіологічна.

Психологічна наркозалежність

Поведінка людини має наркозалежність:

 • забудькуватість;
 • почуття агресії;
 • стан апатії або навпаки незрозумілою активності;
 • постійна спритність в бесіді;
 • недоглянутий зовнішній вигляд;
 • підозрілість;
 • коло спілкування складається з підозрілих осіб.

Фізіологічна наркозалежність

Фізіологічна симптоматика наркозалежної людини:

 • висип по кожному покрову з гнійними виділеннями;
 • стан блідості шкіри;
 • очі мають звужене стан зіниць;
 • важко зрозуміле розмовне спілкування;
 • різке схуднення;
 • прогресія хронічних захворювань внутрішніх органів;
 • рясне потовиділення;
 • збільшене артеріальний тиск.

Що значить абстинентний синдром

Виникнення синдрому залежності з'являється при різкому відмову від вживання наркотичних засобів. У чому виражається його прояв:

 • різке загострення хронічних захворювань;
 • з'являються галюциногенні бачення знаходять яскраві обриси і провокують на неадекватні вчинки;
 • починається несамовитий зуд тіла з неконтрольованими рухами кінцівок;
 • організм впадає в шоковий стан «ломку»;
 • загострення потреби організму в наркотику, штовхає на серйозні злочини.

Зняти побічна дія синдрому, можна звернувшись в спеціалізований наркологічний центр в найкоротші терміни. Так як при відсутності медикаментозного втручання фахівців, такий прояв залежності ламає психіку людини, відновлення якої в більшості випадків неможливо.

Як самому кинути наркотики в домашніх умовах

Як кинути наркотики?Мати одне бажання залишити згубну звичку недостатньо. Потрібен спеціально розроблений курс терапії із застосуванням психологічного втручання. У домашніх умовах це не представляється можливим. Навіть при приватної домовленості з медичними працівниками, психологами, наркологами, терапія користі не принесе, тому що вимагає стаціонарного лікування і цілодобового спостереження.

На додачу поява синдрому «відмови». Хворому при появі абстинентного синдрому терміново необхідна медична допомога, а в разі її ненадання виникли проблеми зі здоров'ям тягнуть за собою розвиток шизофренії з наступним летальним результатом. Хороших успіхів в терапії від залежності досягли в реабілітаційному центрі «Снайпер».

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер»

Велику соціальну проблему для країни представляє епідемія наркоманії. Тимчасовий економічний спад провокує появу нових залежних людей, які розчарувалися в житті і не знайшли своє призначення. З кожним роком таких людей стає все більше і більше і за своїми масштабами становить восьму частину населення країни.

Терапія в нашому центрі

Що може запропонувати наш Центр реабілітації наркоманії «Снайпер» для лікування наркозалежних людей:

 1. При надходженні в наш центр пацієнта відбувається повна діагностика організму, огляд терапевтом, психологом, наркологом.
 2. Призначається місяць карантину, під цілодобовим наглядом наших фахівців.
 3. Народними і медикаментозними методами лікування із застосуванням фізіопроцедур проходить курс очищення організму від шкідливих речовин і токсинів.
 4. Зняття абстинентного синдрому при його прояві.
 5. Для підтримки емоційного стану пацієнта, призначається індивідуальний курс психотерапії.
 6. Використовуючи новітнє обладнання і розроблений нами психотренінг, змушуємо залежного наркомана повірити в себе, у можливість життя без наркотиків.
 7. Зміцнюємо імунну систему.
 8. Вводимо на стаціонарному лікуванні жорсткий розпорядок дня.
 9. Обмежуємо спілкування з неблагонадійними людьми, які могли стати причинами наркоманії.

У період карантину цілодобове спостереження за пацієнтом дає можливість захистити його від позаштатних ситуацій, зняти появу «ломки». Ми залучаємо до місяця проведення в карантині близьких пацієнтові людей. Так як, що може сильніше позначитися на моральному стані підопічного, як підтримка його рідними людьми.

Спеціальні розроблені методи лікування

Для наркозалежних пацієнтів розроблені індивідуальні методи психологічної, моральної терапії. В основу, якої входить:

 • психологічна підготовка;
 • пробудження до бажання нормального життя без шкідливих звичок.

Ці методи показали себе з найкращого боку і отримали багато позитивних відгуків наших клієнтів. Намагаючись обмежити прийом антибіотиків, ми захищаємо наших підопічних від додаткових і шкідливих впливів на внутрішні органи. Спеціальні групові аутотренінги дають можливість відчути себе потрібним в колективі людиною, а в разі необхідності отримати моральну і психологічну допомогу.

Проживання в Центрі «Снайпер»

Для проживання наших пацієнтів в нашому центрі обладнані 2-х, 3-х, 4-х місні номери. У кожному номері є все необхідне для життя новоприбулих пацієнтів. Залежно від призначення дієтолога нашого центру введено 3-4 разове харчування якісними продуктами. На території реабілітаційного центру є свій обладнаний сучасними тренажерами спортивний зал, кімната відпочинку з настільними іграми, масажними кабінетами. При бажанні кожного пацієнта наші інструктора можуть розробити індивідуальну систему тренувань. У комплекс реабілітації наркоманії входить:

 • поїздки на природу;
 • екскурсії в історичні місця районних міст;
 • відвідування музеїв;
 • участь в спортивних заходах з іншими Центрами реабілітації.

Всі ці методи дають можливість залежній людині, подивитися на життя іншими, «тверезими» очима, що виробляє у нього почуття бажання перемогти свою хворобу.

Чергові номери телефонів для екстреної допомоги

З метою поліпшення обслуговування наших підопічних розроблена програма цілодобової зв'язку. У разі необхідності Вам достатньо набрати наш номер і розповісти про проблему, отримати консультацію чергового фахівця, а при необхідності замовити екстрену медичну допомогу наркозалежним людям в домашніх умовах.

Виникла епідемічна ситуація дала можливість створення філій нашого Центру по обласним містам країни. У наших обласних Центрах наркологічної допомоги є загальна база захворювань клієнтів, а при необхідності існує можливість надання їм допомоги. При наданні послуг розглядається анонімна терапія.

Як ми можемо допомогти людям і які завдання перед собою ставимо

Наркотики залишають незабутню біль у багатьох сім'ях, люди втрачають близьких, діти батьків. Основним завданням для наших філій варто допомогу наркозалежним людям і профілактичні заходи для різних верств населення, проведення відкритих лекцій про шкоду наркоманії в шкільних закладах, ПТУ.

Наш Центр бере участь в державних програмах допомоги наркоманам і їх оточенню. Дуже важко усвідомлювати, що оступилися один раз людина може більше не встати з колін, а знищити своє життя і життя близьких йому людей. Ізгої суспільства — так називають цих людей. Допомагаючи їм, ми зберігаємо сім'ї, покращуємо психологічний стан наших підопічних. Після пройденого курсу в нашому центрі за бажанням вже «колишнього пацієнта» ми надаємо роботу.

Наші двері завжди відкриті, хто потребує допомоги людям.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.