Що робити якщо дитина не хоче лікуватися? Як вилікувати сина від наркотиків

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

На сьогоднішній день гостра проблема наркоманії існує в багатьох країнах світу. У неспокійну політичну обстановку цей порок набирає божевільні обороти, що позначається на соціальній сфері населення. Наша країна, займає четверте місце в світі по наркоманії, але цей факт не бентежить представників МОЗ, які стверджують, що хворих на це захворювання не більше півмільйона. За іншими даними цифра заходить за своїми показниками за мільйон. Загалом, десь 4-5% населення нашої країни. Це величезні цифри втрачених для держави людей. Що говорити за сімейне життя, при таких даних. Сім'ї, при таких показниках, не вдаючись до математичних підрахунками, будуть стрімко зменшуватися, а народжуваність падати. У зв'язку з цим фактором, що виникла епідемічна ситуація сильно піднімає попит на лікування цієї недуги.

Види терапії наркоманії

Як сказано вище, понад мільйон наших громадян хворіють цим смертельним захворюванням. І коли в будинок стукає несподівано біда, коли один із близьких людей стає наркоманом, сім'я готова віддати все, що є, тільки б врятувати його від цієї напасті. Шукаючи порятунку від наркоманії в домашніх умовах, використовуються всі методи, примусові, традиційні, народні способи лікування. Але отриманий результат не сильно радує, а іноді вимагає повторної спеціалізованої терапії. Що робити в цій ситуації і як вибрати дієвий спосіб для порятунку дитини від наркотиків?

Сотні різних клінік, тисячі досвідчених лікарів (з великим відсотком шахраїв), обіцяють спеціально розроблений ними спосіб лікування, ставлять в прогнозах планку одужання в 100%. З такими показниками навіть досвідчені спеціалізовані центри реабілітації не можуть позмагатися, але говорити можна все що завгодно, а на ділі відбувається черговий обман втратили надію людей. Адже в своїх методах вони використовують принцип усунення фізіологічної залежності (яка усувається, не створюючи труднощів в лікуванні), забуваючи при цьому психологічну сторону даного питання.

Допомогти залежному наркоману кинути на час вживання наркотиків не складе великих труднощів і в домашніх умовах при незначній підтримці наркологів. Основний момент лікування, зупинити його вживання при наступив момент рецидиву. Він все одно настане свого часу. Що може спровокувати рецидив:

  • конфлікти на навчанні;
  • невдачі в особистих справах;
  • погана домашня атмосфера;
  • втрата інтересу до життя, апатія.

Почавши знову приймати наркотики, наркоман не зможе самостійно приймати виважені рішення, знайшовши вихід за уявної захистом ейфорії. Вона проходить, але залишається розбите стан психіки, байдужість і бажання повторити дозу. Перемогти без професійної підтримки психологічний потяг до зілля неможливо. Є в світі поодинокі випадки таких перемог і залежать вони від сильного емоційного духу людини. Таких людей часто використовують в рекламних цілях багато клінік наркології, які відношення до видів рекламованої терапії не мають взагалі.

Важливо! Пропоновані послуги лікування рекламними компаніями не завжди відповідають дійсності і можуть привести до непередбачуваних наслідків.

Примусове лікування наркоманії

Одне з оманливих думок, яке морально підтримує наркоманів, що він в будь-який момент може сказати зілля, немає. Але проходить час і він розуміє, що вся його життя належить смертельного пороку і вирватися у нього немає сил і можливості. Починаючи сумніватися в собі або переконуючи себе, що цього разу останній, він все далі занурюється в стан повної байдужості. Починаючи примусове лікування наркомана, рідні підписують пакет документів, повністю віддаючи хворого під опіку фахівців, отримуючи натомість словесні гарантії зцілення. Одужання можливо лише при комплексній терапії із застосуванням психологічного впливу на психіку поламаного наркотиками людини.

Гіпноз як один з методів лікування залежності

Гіпноз як один з методів лікування залежностіПри появі в сім'ї наркозалежного родича, все перестають відчувати себе захищеними від пороку людьми. Починаються переживання, сльози, нервові зриви. Залежний починає втрачати людську подобу. Крім зовнішнього вигляду відбувається повна деградація психологічного стану. У пошуках наступної дози, він здатний переступити навіть найріднішої людини, мати. Починають пропадати з дому цінні речі, гроші, техніка.

Починаються пошуки вирішення проблеми, для порятунку рідної людини. У пошуках грошей для лікування по одному або іншому рекламованого методу, потрібно чималі фінансові витрати. Продаються квартири, будинки, автотранспорт, все, що може принести копійку, для лікування близької людини, і дай Бог, щоб терапія вилікувала від недуги.

Використання в лікуванні гіпнозу, дають іноді позитивні ефекти, і повертають залежного в коло сім'ї. Перемагаючи фізичну залежність, він надає на психіку серйозний вплив, ніж знімає другий вид залежності — психологічний.

Метод лікування гіпнозом — це вплив на крихке підсвідомість наркозалежної людини. Небезпека такого впливу в непередбачуваності проведення сеансів. Знайти професіоналів в цій справі не так і просто серед великої кількості шарлатанів і шахраїв, де стоїть одне питання наживи на чужому горі.

Народні засоби як метод терапії наркоманії

Випробувавши всі запропоновані методи лікування наркоманії, багато батьків опускають руки. Не розуміючи, що тепер необхідно робити, згадують методи лікування народною медициною. Всі знають, що іноді при лікуванні серйозних захворювань, коли офіційна терапія не призводить до позитивних результатів, народна медицина рятує важких хворих від смерті. Зрозумілі в такий момент передумови родичів наркомана, адже їх близька людина стоїть на порозі смертельної небезпеки і всі методи хороші, аби допомогли. Відразу хочемо Вас засмутити, лікування народними засобами і методами наркозалежності не існує.

Важливо! Використання народної медицини в лікуванні наркозалежних людей здійснюється тільки для підтримки імунної системи і для відновлення внутрішніх органів людини.

Як вилікувати сина від наркотиків

Коли в наш будинок стукає біда, ми не знаючи як нам бути, і що робити здійснюємо непрощенні помилки, які зіграють з нами злий жарт. Поширені помилки, які можуть завдати шкоди вашій дитині.

Перша помилка. Моя дитина почала вживати наркотики. Цей факт необхідно приховувати від родичів і знайомих.

Наркозалежність, жахливе захворювання людини. Завдання батьків допомогти дитині подолати всі негаразди цієї патології, відкрити всі можливі канали допомоги. Може, буде потрібно попросити допомоги у сусідів, родичів, друзів дитини які мають значення для нього. Це дасть впевненість залежному наркоману, що Ви не будете сидіти, склавши руки, а будете вирішувати його проблему. Своїми діями Ви підкреслює, що почали боротьбу не з ним, а його хворобою.

Поставивши до відома сусідів, родичів, можливо, Ви уникнете захворювання дітей в цих сім'ях. Так само своїм вчинком підкреслюєте, що якщо Ваша дитина попросить грошей у них, вони можуть піти на придбання наркотичного засобу.

Не бійтеся втратити імідж здорової сім'ї, головне здоров'я дитини.

Друга помилка. Ви починаєте себе звинувачувати в те, що трапилося горе.

Проблема даній ситуації не в тому, що б знайти винуватого, а в лікуванні Вашої дитини. Перестаньте жити минулим, займіться справжнім. Починаючи звинувачувати себе в те, що сталося, Ви даєте можливість дитині перекинути всю відповідальність на Вас. Це дасть можливість Вами маніпулювати, а цього робити в даній ситуації не можна.

Третя помилка. Дитина сам став наркоманом, так нехай за це буде покараний.

Не варто судити інших, що б потім не судили Вас. Чи не намагайтеся в одну мить змінити життя дитини. Як би Ви поставилися до того, що Вам починають розповідати, що необхідно робити? Що ми Вам порадимо, так це створити перелік необхідних правил для виконання вашим сином. Він повинен розуміти, що при порушенні, Ви зможете йому гідно відповісти.

Четверта помилка поведінки. Якщо дитина не хоче лікуватися — це катастрофа.

Як же вилікувати свою дитину від шкідливої ​​дії наркотиків? Не варто перебільшувати і називати це катастрофою, його небажання проходити терапію може бути викликано страхом перед іншими людьми, він може відчувати почуття сорому. Що ж робити, якщо після всіх домовленостей, дитина не хоче проходити курс реабілітації, лікуватися? Постарайтеся йому пояснити, чим загрожує для нього відмову. При необхідності ми в своєму центрі реабілітації «Снайпер» зможемо провести йому екскурсію і показати, як проходить лікування, ознайомити з правилами перебування в реабілітаційному наркологічному центрі. Ми впевнені, що після нашої участі у Вашій проблемі, Ви зможете умовити його на примусову терапію, а питання як Вам вилікувати сина або дочку від наркотиків, перестане турбувати розум.

При появі в Вашій родині наркомана введіть необхідні правила, які зобов'язані дотримуватися всі без винятку. Існують і основні правила Вашої поведінки:

  1. Що б не трапилося, які б проблеми не підстерігали Вашу сім'ю, будьте холоднокровним, покажіть оточуючим гідну поведінку.
  2. Не дозволяйте наркозалежному дитині Вас шантажувати.
  3. Завжди робіть, що обіцяєте і про що говорите.
  4. Оточіть свою дитину турботою.
  5. Для себе усвідомите, що з наркотиками бореться Ваша дитина, а не Ви.
  6. Дайте шанс спробувати позбутися наркозалежному чаду від наркотиків своїми силами.

Важливо! Чи не намагайтеся перемогти наркотики своїми силами, зверніться в реабілітаційний наркологічний центр.

Кожен підліток, в пошуках свого місця в житті і свого власного «Я», здатний зробити велику помилку, почавши вживати наркотичні засоби, а Ваше завдання допомогти виплутатися з цього круговороту вад. Ваша допомога не залишиться без відповіді з боку люблячого дитини.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер»

вилікувати сина від наркотиківЯкщо Ви не знаєте, як вилікувати дитину від наркотичної залежності ми допоможемо Вам з цим. Наша клініка «Снайпер» має великий досвід лікування наркозалежних людей, користується гарною репутацією серед колишніх пацієнтів і їх родичів. Тільки за останній 2017 рік наші показники зцілених людей перевищили позначку 79%, що є для нас невеликим прогресом.

Для порятунку дитини від наркотиків ми застосовуємо більш щадний режим. Так як до кінця не сформований психологічний стан має велике відміну від дорослої людини. У нашому центрі при знаходженні на стаціонарному лікуванні, застосовується індивідуальний підхід до підопічного, що дає хороші результати одужання вашої дочки чи сина від залежності.

На території центру є спортивний тренажерний зал, кабінети фізіотерапії, масажу, кімнати відпочинку, де після фізичного комплексу вправ, розробленого нашим інструктором можна відпочити. Відправляючи свою доньку чи сина на реабілітацію, Ви отримуєте після пройдених курсів, психічно стійких нащадків з бажанням жити. Термін реабілітації багато в чому залежить від уживаного наркотичного засобу і тимчасового інтервалу вживання. Завдяки нашим методам ми поступово крок за кроком повертаємо наркоманів з різними етапами залежно в соціальну людське життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.