Де якісно лікують від вживання наркотиків?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Почавши вживати психотропні наркотичні препарати, людина не замислюється про наслідки, які його очікують найближчим часом. Отримуючи чергову дозу ейфорії для організму, він відчуває стан задоволення від отриманого задоволення. У цей момент він готовий забути про проблеми в родині, роботі, рідних по крові людей. Він отримав все те, про що мріяв у найближчі години, і ось воно здійснилося. Таке ейфоричний стан буде тримати його в залежності від спожитого їм наркотичного засобу. Все, кайф пройшов, все починається спочатку, пошук чергової дози або коштів на придбання наркотику. Ось коротко життя наркозалежної людини, його не хвилює, що він приносить біль оточуючим його близьким людям. В результаті наркоман стає ізгоєм в навколишньому його суспільстві. Тепер вирватися з порочного кола йому може допомогти тільки спеціалізований центр реабілітації, де лікують від наркотичної залежності.

Центр «Снайпер» — де якісно лікують від вживання наркотиків

Як позбутися від наркотиків Вам допоможе наш центр, який був створений на базі відомих Європейських клінік. Ми використовуємо для лікування наркозалежних людей, найновітніші розробки в сфері психології та медикаментозного лікування з використанням народної медицини східних народів.

Наші можливості для терапії залежних людей, показують хороші результати, що позначається на відсотку одужання після лікування в нашій клініці і становить за минулий 2017 рік 79% пацієнтів. Такими показниками одужання, може похвалитися не кожен центр для реабілітації наркозалежних. Ми не зупиняємося на досягнутих результатах і намагаємося їх збільшити. Тому наші фахівці проходять додаткові професійні курси в Європейських країнах, Америці.

Маючи прагнення допомогти нужденним в лікуванні пацієнтів, було створено ціле комплексне обслуговування залежних від наркотичних засобів людей, для якнайшвидшого їх відновлення і повернення в життєву струмінь суспільства. Прийом пацієнтів починається з кімнати відпочинку, де є від 2-х до 4-х спальних місць. У кожній кімнаті є все найнеобхідніше для знаходження і проживання в нашому центрі «Снайпер». Використовуючи методи зарубіжних психотерапевтів, створення умов для інтенсивної терапії не повинні нагадувати людині про його пристрасть до наркотиків. Такий підхід морально підштовхує залежного до дотримання внутрішнього розпорядку дня і пробуджує в ньому бажання до життя.

При знаходженні на стаціонарному лікуванні в розпорядження пацієнта надходить спортивний зал з сучасними тренажерами, де наш професійний інструктор на прохання наших підопічних, розробляє індивідуальний метод тренувань узгоджений з лікарями центру. Фізичний розвиток своїми підходами до терапії грає істотну роль в лікуванні і прискоренні відновлювальних функцій організму.

Для розслаблення після фізичних вправ в спортивному залі, передбачені кабінети масажу, де масажисти допоможуть розслабити всі м'язи тіла і отримати задоволення від спортивного тренування. Згідно процедурних призначень, після масажних процедур, передбачено ароматерапія в фінській сауні, що повністю розслаблює психічний стан хворого.

Персонал клініки «Снайпер» своїм ставленням до хворого демонструє свою підтримку, що дає йому віру в себе і свої можливості перемогти недугу, повернутися до правильного способу життя. Досвідчений дієтолог створить правильну дієту, для поліпшення самопочуття наших пацієнтів. У харчування будуть включені найнеобхідніші продукти, без наявності в них ГМО.

Беручи участь в держпрограмі з профілактики поширення наркоманії, наша клініка проводить навчання волонтерів, розповідає про шкоду наркоманії в дитячих освітніх школах, будинках притулку, ПТУ. Для цих заходів ми використовуємо за бажанням наших пацієнтів.

За допомогою цих методів морального зміцнення духу хворого, ми допомагаємо йому повірити в свої сили і підняти загублену планку самооцінки.

Наші послуги лікування видів залежності

Постійно оновлюючи і покращуючи програми психологічного та фізичного впливу на пацієнтів, відбувається поліпшення лікування наших підопічних. Впливаючи на свідомість хворого і залежного пацієнта з застосовуваними народними засобами, медикаментозними препаратами, відбувається комплексна атака на хворобу, що приносить свої позитивні плоди. Наші можливості лікувань залежності:

 • алкогольна;
 • наркотична залежність;
 • ігроманія.

Всі основні види патологічних залежностей зцілює центр «Снайпер». Обслуговують наших пацієнтів професійні лікарі, що мають Європейські сертифікати навчання, вищу освіту.

Важливо! При необхідності для пацієнта передбачено анонімна терапія.

Терапія при різних формах залежності людини

При зверненні в клініку «Снайпер», наркозалежні проходять комплекс обстежень, і отримує індивідуальне призначення на лікування. Такий підхід гарантує якісне лікування і прискорене одужання.

Терапія наркозалежності в нашому реабілітаційному центрі

терапія наркозалежностіЗалежність від наркотичних препаратів несе в сім'ї розбрат, нервові стресові ситуації. Вихід з даної проблеми існує. Необхідна екстрена допомога в наркологічному центрі для порятунку хворої людини. У домашніх умовах цей смертельну недугу вилікувати не вийде, так як виникає абстинентний сидром зведе нанівець всі зусилля, і погіршить становище залежного людини. Як визначити, що рідна людина приймає наркотичні препарати? Існують певні ознаки:

 • швидке схуднення людини;
 • безсоння хворого;
 • агресивна поведінка;
 • стан ейфорійного виду;
 • галюцинації, спілкування з неіснуючими людьми;
 • поява слідів від ін'єкцій.

Такі ознаки говорять про те, що необхідно терміново втрутитися в долю дорогого Вам людини. Існуюча небезпеку проживання під одним дахом з наркозалежним людиною, при ігноруванні цієї проблеми, принесе великі неприємності. У своєму лікуванні центр «Снайпер» застосовує:

 • проведення повного очищення організму хворого від токсинів і шкідливих наркотичних речовин;
 • використання східних методів зняття психологічної напруги;
 • проведення фізіотерапії в комплекті з сорбентами і протекторами, для відновлення внутрішніх органів, пошкоджених наркотиками;
 • використання курсу психологічної терапії і при необхідності медикаментозного лікування при абстинентному синдромі, для зняття больового стану;
 • поліпшення імунної системи за допомогою нетрадиційної медицини і за допомогою вітамінного комплексу;
 • обмеження шкідливого впливу оточуючих, можливо причетних до захворювання;
 • жорсткий розпорядок знаходження на території центру допомоги.

Всі наші пацієнти перебувають під цілодобовим наглядом, що перешкоджає зовнішнім спробам перешкодити терапії і дає можливість миттєво реагувати на поганий стан хворого. Як ми говорили вище, відсоток одужання постійно збільшується, що створює нам хорошу рекламу, а так само позитивні відгуки колишніх пацієнтів.

Терапія алкогольної залежності

терапія алкогольної залежностіПроблема алкоголізму ненабагато відстає від наркоманії і теж здатна створити негативний настрій в сім'ї. Дане захворювання існує дуже давно, ще в радянські часи для боротьби з цією недугою був прийнятий «Сухий закон» у далекому 1985 році. Який і спровокував зростання наркоманії. Її викликає залежність має свої симптоми, але відсоток одужання в нашому центрі відповідає кількості пацієнтів 100%. Для лікування цього захворювання ми використовуємо:

 • народну медицину, східні методи, серед яких особливою перевагою користується голковколювання;
 • кодування методом психологічного впливу;
 • очищення організму від впливу токсинів;
 • посилення імунної системи.

Кодування від ігроманії

Дане захворювання з'явилося з просуванням в світі азартних ігор. Саме по собі захворювання не несе шкоди організму, не рахуючи порушення психічного стану залежного пацієнта. Основний вид лікування полягає в психоемоційної допомоги для відмови від азартних ігор. Так само останнім часом з'явилися нові методи лікування цієї неприємної хвороби, які з величезним успіхом ми практикуємо на наших пацієнтів. Гарантія лікування від цього виду залежності 100%.

Цілодобова чергова зв'язок надання допомоги

У нашому центрі «Снайпер» є чергові телефони зв'язку, які працюють цілодобово для екстреної допомоги нужденним громадянам. Вам просто необхідно набрати потрібний номер і розповісти про свою проблему. Наш черговий фахівець відповість на всі Ваші питання, а при необхідності забезпечить екстрену медичну допомогу нашими співробітниками.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.