Лікуванню алкоголізму Миколаєв

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Проблема алкогольної залежності і її рішення — ми здійснюємо якісне лікування алкоголізму в Миколаєві. Реабілітаційний центр «Снайпер» працює давно, в його штаті дипломовані фахівці в області наркології, наркології, психології. Для лікування хворих нами використовуються різні методи.

Проблема алкогольної залежності зараз стоїть надзвичайно гостро. Але наші співробітники намагаються зробити все можливе, щоб врятувати людей, у яких через згубної залежності псується здоров'я, руйнуються сім'ї, вони втрачають старих друзів, роботу. Так, трапляється так, що людина впадає у відчай, шукає виходу, але все марно. Ніхто не готовий простягнути руку допомоги, а буває, що страждалець потрапляє в руки шахраїв, в псевдореабілітаціонний центр, де т. Н. «Співробітники» цього закладу просто-напросто використовують його в якості безкоштовної робочої сили, називаючи це гучним словом «трудотерапія». А буває і так, що самому хворому все байдуже, і він просто котиться вниз по похилій.

В цьому випадку дуже часто б'ють на сполох його родичі. Але вмовляння не допомагають, нічого не змінюється на краще. І людям боляче від того, що вони нічим не можуть допомогти, і на їх очах спивається і починає деградувати близький їм людина.

Але безвихідних ситуацій не буває. Якщо пройти лікування в нашому наркологічному реабілітаційному центрі, можна за короткий час позбутися від залежності і повернутися до колишнього життя, відновити свої соціальні зв'язки, влаштуватися на цікаву, добре оплачувану роботу.

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Лікування у нас в центрі повністю анонімно, так що можна не переживати, що про нього хтось дізнається. Ми не розголошуємо про проходження лікування у нас ні в диспансер, ні за місцем роботи хворого, ні в правоохоронні органи. Лікування включає в себе дві складові: застосування лікарської терапії і реабілітація, що передбачає психотерапію та ресоціалізацію людини. При цьому до всіх своїм пацієнтам ми застосовуємо індивідуальний підхід. Можливе проведення кодування або використання інших методів, які дозволять усунути алкозалежність.

Спочатку, при зверненні пацієнтів, якщо вони знаходяться в нетверезому стані, проводиться детоксикація організму, щоб вивести звідти залишки алкоголю і зняти абстинентний синдром. Потім призначаються ті чи інші препарати, що допомагають впоратися з згубною пристрастю і, якщо це необхідно, загальнозміцнюючі засоби для відновлення діяльності організму. Після цього починається робота психологів, спрямована на відновлення особистості і колишнього статусу людини. Пацієнту надається психологічна підтримка, вирішуються наявні у нього психологічні проблеми, які могли виявитися однією з причин появи залежності. В результаті людина знову повертається до свого звичайного життя.

Звичайно, лікування алкоголізму в Миколаєві, а особливо реабілітація, займуть певний час і зажадають додатки волі і сил в тому числі і самого пацієнта, але якщо нічого не робити, то і результатів в результаті добитися не вдасться. Наші фахівці постараються зробити все від них залежне для того, щоб людина відчула себе впевненіше і відчув, що він не самотній у своїй біді.

Лікування співзалежності

Родичі хворих нерідко є співзалежних. В такому випадку з цим потрібно постаратися впоратися. Співзалежних іноді зовні показують свої сильні переживання у зв'язку з хворобою людини, з його пристрастю до алкоголю, але при цьому підсвідомо прагнуть нічого не змінювати, і як би підштовхують всією своєю поведінкою людини до того, щоб він пив ще більше. При цьому на свідомому рівні близькі залежних цього не розуміють.

Іноді родичі занадто багато часу приділяють хворим, розмов з ними, умовлянням не пити. При цьому вони не розвиваються самі, не будують кар'єру, у них звужується коло інтересів. Межі особистості таких людей часто бувають вельми розмитими. Так що лікування алкоголізму в Миколаєві і роботу з родичами потрібно починати вчасно.

Пускати все на самоплив — це все одно, що підписувати собі вирок. Родичі так і будуть вважати хворого хворим, а цього допускати не можна. Алкозалежних повинен обов'язково звільнитися від негативного самосвідомості і неправильної оцінки його можливостей оточуючими. Якщо усунути проблеми у взаєминах, все будуть жити своїм власним життям, і у кожного буде менше проблем. Звичайно, підтримку залежному родичі повинні надавати, але до цієї справи дуже важливо підходити грамотно. Цьому якраз і вчать психологи нашого наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер».

В результаті досягнутий наркологом результат буде закріплений ще й сімейною психотерапією і позбавленням від співзалежності. Погодьтеся, навряд чи зможе допомогти іншому та людина, яка для себе мало намагається щось робити.

Що дають лікування і реабілітація?

Люди приходять до нас в одному стані, а йдуть вони від нас вже зовсім іншими, змінився на краще, впевненими в собі, бадьорими, готовими до звершень і щоденним маленьким перемогам над собою. І все це завдяки допомозі з боку наших наркологів, неврологів і психологів. Лікування алкоголізму в Миколаєві — саме те, що потрібно для залежного, якщо він хоче повернутися до колишньої благополучного життя.

лікування і реабілітаціяІноді люди, що люблять випити, і втратили через це друзів, роботу, гроші на прожиття, думають: та нічого страшного, з ким не буває, ось ще трохи — і вийду з запою, знайду нову роботу, що стоять друзів, і життя поступово налагодиться. Але проходить час, і нічого не змінюється. Звичайно, себе не варто в цьому звинувачувати. Людина просто так не може кинути пити, тому що залежність на певному етапі вже стає психічної, а фізіологічної. Та й купу психологічних проблем самотужки вирішити просто нереально. У таких випадках не тільки алкозалежних, а й взагалі будь-яка людина, яка піклується про себе і про своє здоров'я, звертається за допомогою до фахівця, наприклад, до психолога, і вже разом з ним вчиться справлятися з вантажем проблем, що налягли.

Реабілітація дозволить після лікування у нарколога знайти сенс життя, знайти нові захоплення, адаптуватися до життєвої ситуації, стати впевненіше в собі. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам зробити перші кроки на шляху до

Вашого нового життя, життя без залежності від алкогольних напоїв. Не потрібно дозволяти собі деградувати разом з тими, хто теж одного разу взявся за пляшку. Завжди є шанс на відновлення свого колишнього стану здоров'я і соціального статусу. Лікування алкоголізму в Миколаєві проводиться кваліфікованими фахівцями, а у нашого центру є ліцензія на право здійснення лікувальної діяльності. Наші співробітники створять для Вас комфортну атмосферу, вислухають, заспокоять, намітять індивідуальний план лікування і реабілітації. Пройде зовсім небагато часу, і динаміка захворювання обов'язково зміниться, і можна вже буде говорити про втрату тяги до алкоголю (в ряді випадків незворотною).

У будь-який момент нам можна зателефонувати і уточнити будь-яку цікаву для вас інформацію. Звертайтеся — і ми обов'язково повернемо Вам радість до життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.