Лікування наркозалежності Дніпро

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Важкі і смертельні патології від наркотичних засобів, алкогольної продукції, ігрової залежності, сильно розвинені останнім часом в нашій країні. Це повністю знищує соціальне життя цивільного населення, і призводить до незворотних наслідків для демографії людини і країни в цілому. Наркологічний реабілітаційний центр для наркоманів «Снайпер» в місті Дніпро, надає лікування наркозалежності, проводить терапію від алкогольного пристрасті, ігроманії, так як самостійно вирішити дану проблему люди не в змозі.

У НРЦ «Снайпер», працюють найкращі фахівці України, в завдання яких входить проведення комплексної реабілітації, призначення індивідуальних методів лікування, контроль над дотриманням розпорядку дня підопічними, провести повне зцілення від пороку залежності. Проходячи реабілітаційний курс, хворий проходить через руки розумних докторів наркологів, психологів, терапевтів. Всі вони дорожать своєю роботою і зроблять все можливе для надання допомоги постраждалим.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — Дніпро

Наркотична залежність — захворювання, яке перебирає соціальний статус, стать і вік людини. Наш НРЦ «Снайпер», вже протягом декількох років успішно справляється з основним завданням, яке ставить перед ними проблема хворого — зцілення від небезпечної недуги наркотичної залежності. Повністю вивчивши проблему наркотичної пристрасті, нашими фахівцями розроблені спеціальні програми реабілітації, які призначаються строго в індивідуальному порядку, що приносить позитивний результат своєю індивідуальністю.

Лікування наркоманії Дніпропетровськ, проходить в сучасних і комфортних умовах для хворих смертельним наркотичним недугою. Найбільш приваблива послуга НРЦ «Снайпер» — анонімність проведення реабілітаційних заходів відновлення здоров'я. Це дає можливість підопічному повернутися до рідного дому здоровою людиною, де не потрібно ховати і опускати свій погляд від сусідів, друзів і так далі. Про проходження лікування знати будуть лише ті, кому сам хворий про це повідає. При необхідності, можна замовити послугу — «нарколог на будинок», що дасть можливість зняти деякі побічні дії, надані наркотичними препаратами на організм людини. Що це за послуга? Що вона дає хворій людині?

«Нарколог на будинок» — послуга в Дніпрі

В основному даною послугою користуються при знятті алкогольних наслідків для організму, але останнім часом набирає популярність виклик нарколога на будинок для купірування наркотичної абстиненції. Що мають на увазі дані заходи:

 • швидка діагностика організму за допомогою опитування та спеціальних тестових приладів, що дасть можливість розуміння проблеми хворої людини;
 • проведення детоксикації організму за допомогою спеціальних медикаментів і збірних складів, які вводяться хворій людині за допомогою крапельниці внутрішньовенного використання;
 • вчинення психологічного впливу і надання моральної допомоги людині, що зможе послужити його самостійним рішенням пройти реабілітацію в НРЦ «Снайпер» в Дніпрі;
 • зняття психічної напруги, купірування побічних фізичних наслідків для організму від прийому наркотиків.

Слід розуміти, що послуга «нарколог на будинок» — не лікування. Це підтримка організму і купірування абстиненції, викликаної наркотичними препаратами. Приїзд нарколога зможе тільки стабілізувати важкий стан хворого наркозалежної людини і не дати захворюванню розвинутися в повному своєму обсязі.

Тільки з'ясувавши причину і найменування наркотичного засобу уживаного хворим, проводяться процедури відновлення із застосуванням антидотів і різних медичних препаратів. Полегшення для хворого відбувається протягом 2-4 годин після початку процедур, що дасть йому можливість переглянути своє ставлення до життя і прийняти правильне рішення на лікування.

Часто цю послугу замовляють родичі наркозалежної людини, так як сам наркоман в стані передозування, не в змозі це зробити або просто не вважає себе хворою людиною. У таких випадках, нами передбачено проведення використання програми «інтервенція». Дана процедура є одноразовою і дає створення мотивації на лікування від пороку наркотичної залежності. Що це за процедура і як вона проходить?

«Інтервенція» — мотивація на здорове життя

лікуванні та реабілітації залежногоДля всіх не є новиною, що наркомани не вважають себе хворими і не хочуть проходити реабілітацію від наркотичної залежності. Це пояснюється зруйнованим психоемоційним станом і ураженої логічного ланцюжка сприйняття правильності свого стану. Якщо на даному етапі не надати допомогу хворому, то вже в короткі терміни він завдасть собі смертельний удар і загине.

НРЦ «Снайпер», радить скористатися даною послугою і дати можливість наркоману правильно подивитися на свою проблему і отримати другий шанс на нормальну без шкідливих звичок життя. Все буде потрібно один приїзд нарколога і психолога з нашого центру допомоги наркозалежним людям «Снайпер», і Ваш підопічний прийме правильне рішення на проходження реабілітації від наркотичної пороку залежності.

Хворого наркоманії людини, згідно із законами країни не можна насильно змусити проходити лікування, так як це потрапляє під Кримінальну відповідальність за насильницьке позбавлення волі, тому нами передбачено заходи, які самі дадуть поштовх на прийняття рішення хворою людиною. «Інтервенція» на дому проводиться досвідченими лікарями наркологами, психологами, консультантами по хімічної залежності які в минулому самі страждали пороком наркотичної залежності і знають суть проблеми зсередини. До проведення даної послуги, необхідні деякі заходи:

 • Підготовка. Рідні люди наркотично залежної людини попередньо замовляють послугу в НРЦ «Снайпер». При цьому максимально точно повинні розповісти симптоматику підопічного, які наркотики він приймає, і багато іншого, що зможе дати оцінку стану хворої людини. Особливу увагу потрібно приділити хобі хворого і звичайного часу прийому наркотичних засобів.

Після цього, необхідно під'їхати на особисту консультацію до призначеного фахівцями часу, де пройти швидке ознайомлення з планом робіт та зрозуміти свою поведінку при проведенні інтервенції на місці проживання хворої людини.

Після проведення інструктажу, призначається час приїзду спеціальної групи, яка проведе дану послугу.

 • Проведення послуги «інтервенція». В обумовлений час, співробітники Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер» приїжджають на адресу заявника послуги. Родичам залежної людини, слід приготуватися, що послуга триває до появи у хворого абстинентного синдрому. Це дасть можливість людині зрозуміти, що йому дійсно потрібна допомога, так як самостійно кинути наркотичний прийом коштів не вийде. Тривалість послуги зазвичай проходить від 5-9 годин, але це все в індивідуальній формі.

Початок проведення інтервенції відбувається з бесіди з батьками наркомана, потім поступово залежна людина починає брати участь, і рідні усуваються від спілкування. При бесіді застосовується технологія пояснення шкоди наркотичного вживання, що підтверджується самим станом хворого. Це дає можливість прийняти правильне рішення для порятунку власного життя наркоману, так як він розуміє безвихідність ситуації.

Після проведення послуги, родичі мають в терміновому порядку зібрати необхідні для госпіталізації речі і супроводити наркозалежного родича в НРЦ «Снайпер». При неможливості транспортування хворого в центр реабілітаційної допомоги, співробітники доставляють наркозалежної людини власним автотранспортом.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», виліковує залежність від всіх видів наркотичних препаратів, що говорить про професіоналізм співробітників реабілітаційного центру.

Спеціалізована допомога — НРЦ «Снайпер»

Терапія від пороку наркотичної залежності вимагає поступового і професійного підходу. При цьому наркотична залежність буває двох видів:

 • психологічна;
 • фізична.

лікування від наркотичної залежностіДо кожного з видів, необхідний свій індивідуальний підхід і методи лікування. Терапія ділиться на кілька етапів і проходить по своїй черговості. Порушення правильності черги не принесе виліковує момент, а тільки погіршить становище наркозалежної людини.

Установите новую игру и играйте уже сегодня: last shelter survival hack apk. Покажите на что вы способны!

Перший етап лікування починається з карантинних норм зцілення в спеціальному відділенні НРЦ «Снайпер». Тут хворий пройде виник абстинентний синдром, очистить організм від наркотичних і шкідливих токсинів. На першому етапі проходить повне купірування фізичної залежності за допомогою медикаментів підтримують роботу внутрішніх органів і організму в цілому. Зі спеціальними програмами медикаментозного підняття імунної системи, підопічний зможе відновити захисні властивості організму і зняти побічні наслідки абстиненції. Після цього, пацієнт потрапляє на стаціонар, де основним завданням стає повне зняття психологічної залежності від наркотику.

На стаціонарі, хворий починає вивчення психологічних програм підтримки і відновлення психоемоційного стану. Основною програмою є система «12 кроків», яка запозичена у наших Західних партнерів. Це сильна система вже протягом десятків років, рятує залежних наркоманів і алкоголіків від смертельної небезпеки. У комплексі з даною програмою застосовують:

 • фізичне відновлення здоров'я;
 • психологічне створення твердої мотивації на здорову без шкідливих пристрастей життя;
 • застосовується нетрадиційна медицина;
 • масажні і розслаблюючі процедури, які знімають нервову напругу з психіки хворої людини;
 • в залежності від індивідуальних особливостей людини, допускається трудотерапія, Східні методи лікування за програмами гіпнозу і кодування.

Після проходження курсів, хворий потрапляє під програму психологічної допомоги в утриманні вживання наркотичних засобів — адаптація до сучасного світу проживання.

Це дає можливість звернутися за психологічною допомогою в будь-який час, що дає можливість запобігти повторному зрив на наркотики. До цього додаються додаткові щомісячні курси психологічного повторення програм «12 кроків» і аутотренінги групового значення.

Всі наші підопічні, отримують допомогу навіть після проходження реабілітації в НРЦ «Снайпер». Ми гарантуємо, що колишній наркоман не почне вживання наркотиків при виконанні обов'язкових прописаних при виписці програм допомоги та лікування.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.