Ефективне лікування алкоголізму в Ужгороді — Методи

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Алкоголізм — одна з найстрашніших залежностей, на яку страждають багато жителів нашої країни, і міста Ужгорода, зокрема. Основна небезпека даного захворювання полягає в тому, що більшість залежних не усвідомлюють своєї проблеми або починають щось розуміти, коли вже опускаються на саме «дно».

Не менш небезпечним є доступність даного наркотичної речовини, а, тобто алкоголю. Дозволити собі купити пиво, вино або горілку може практично кожна людина. Регулярне вживання алкоголю на роботі, в компаніях, у свята призводить до розвитку хронічного алкоголізму — захворювання, від якого страждає як тіло, так і душу (психіка) алкоголіка. Ефективність лікування залежить від мотивації залежного і від своєчасного звернення за допомогою.

Ефективне лікування алкоголізму в Ужгороді

алкоголізмКожен страждає алкоголізмом, і його близькі люди повинні знати, що існує таке місце, в якому можна отримати кваліфіковану допомогу. У місті Ужгород подібну допомогу можна отримати в реабілітаційному центрі Снайпер. У цій установі працюють кваліфіковані фахівці, досвід яких допоміг багатьом позбутися страшної залежності і почати нове щасливе життя.

В даному наркологічному центрі прекрасно поєднуються відмінні умови перебування з кваліфікованою допомогою. Забезпечити хворим комфортне перебування покликаний персонал реабілітаційного закладу. Кваліфіковані психологи, наркологи та інші фахівці працюють спільно, кожному хворому приділяючи достатню кількість уваги. Весь лікувально-реабілітаційний процес складається з декількох етапів, успіх на кожному з яких дозволяє домогтися кінцевого позитивного результату. Лікування алкоголізму в Ужгороді проводиться за індивідуальною програмою з кожним пацієнтом. Для кожного конкретного випадку підбирається свій комплекс методів, що дозволяє отримати максимально ефективний результат.

Основні особливості лікування в реабілітаційному центрі «Снайпер»

Центр реабілітації в Ужгороді пропонує тільки добре зарекомендували себе методи позбавлення від алкоголізму.

Як правило, більшість хворих потрапляють в реабілітаційний центр в стані абстинентного синдрому — важкого фізичного стану, вихід з якого вимагає кваліфікованої наркологічної допомоги. Після проходження самого важкого періоду і очищення організму залежної людини настає етап психологічної реабілітації. Так як алкоголізм — це, перш за все, психологічна залежність, то і найбільшу увагу при лікуванні приділяють душі пацієнта. З залежним працюють досвідчені психологи, завдання яких полягає в розширенні свідомості залежного, пошуку нових позитивних відчуттів, здатних замінити вживання алкоголю. Психологічна робота проводиться і з близькими алкоголіка, так званими, «співзалежних».

Паралельно з психотерапією застосовують і інші методи лікування алкоголізму. Прекрасно зарекомендував себе метод апаратного впливу. Даний метод проводитися шляхом електромагнітного впливу на центри головного мозку, що відповідають за задоволення від прийняття алкоголю.

Відмінний результат дає метод гіпнотичного впливу на психіку. Суть методу полягає у веденні залежного в стан трансу, під час якого йому вселяють почуття відрази до вживання спиртних напоїв.

Комплексне застосування всіх перерахованих вище методів в поєднанні з комфортабельним проживанням в центрі «Снайпер» дозволяють отримати стабільну тверезість кожного пацієнта.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.