Лікування від алкоголізму в Запоріжжі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі. Алкогольна залежність на сьогоднішній день одне з найпоширеніших захворювань. До алкоголю звикають, як молоді люди, так і люди старшого віку, зустрічається навіть дитячий алкоголізм. У всьому світі організації з охорони здоров'я намагаються вивчити цю проблему. Залежністю від алкоголю в усьому світі страждає понад 200 мільйонів чоловік. Даний недуга є одним з найнебезпечніших. Яку ж небезпеку таїть в собі алкоголь?

Небезпека етанолу

Основна небезпека таїться в етанолі — головний компонент, що входить до складу алкогольних напоїв. Потрапляючи в кров, етанол починає руйнівно діяти на мозок. При вживанні напоїв, що містять спирт, людина відчуває розслаблення, стає щасливим і веселим, проте це швидко призводить до згубної залежності.

Людині подобається стан, викликаний алкогольним сп'янінням, і він знову повторює цей процес. Але під час приємних відчуттів, створених етанолом, він підступно руйнує всі внутрішні органи людини. Більшою мірою від спиртовмісних напоїв страждають серце, судини, шлунок, кишечник, печінку, нирки та інші органи. Також етанол руйнує клітини мозку, що згодом викликає порушення психіки, може викликати мозковий крововилив. Часто від зловживання алкоголем страждають органи дихальних шляхів, тобто туберкульоз, є поширеним захворювання серед алкоголіків.

Тривалий прийом спиртовмісних напоїв може призвести до смертельних захворювань, найпоширеніше — цироз печінки. Це захворювання щорічно забирає мільйони життів.
Крім того, залежні люди, які не належать собі. Через зловживання спиртовмісних напоїв, руйнуються сім'ї, від хворого відмовляються рідні. Людина втрачає сенс життя.

Не рідкісні ситуації, коли діти тікають з дому від питущих батьків, що може привести до плачевних наслідків для дитини.
На жаль, п'ють люди цього не усвідомлюють. Вони зовсім не розуміють, від чого рідні їх залишають, і залишають на самоті. Всі залежні люди, не вважають свою звичку поганий, вони навіть не помічають, як стають ізгоями суспільства.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі гарантує повернення хворих до нормального життя. Всі минулі курс лікування за власним бажанням, повернулися в суспільство непьющими людьми, і почали життя з чистого аркуша. Все завдяки, кваліфікованої допомоги наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер».

Існує кілька видів алкогольної залежності

Залежність буває психічної і фізичної. Психічна залежність спрямована на повторення тих відчуттів, які алкоголік вважає приємними. Що відносно фізичної, то тут вже головною причиною стає фізична тяга, коли людина не в силах прожити навіть дня без прийняття алкоголю.

Якщо з якої-небудь причини хворий не може прийняти дозу напою з вмістом спирту, у нього починається сильне нездужання, погіршується загальний психічний і фізичний стан. Алкоголік стає роздратованим, у деяких випадках навіть агресивним, часом готовий на вчинення злочину з метою добути алкоголь. Найчастіше таке психоемоційний стан називають похмільним синдромом. Але існує й інша думка, що це всього лише психологічна залежність.

Як правило, залежні люди не усвідомлюють, що дані симптоми викликані саме нестачею етанолу в крові.

Соціальний погляд на алкогольну залежність

Соціальний погляд має на увазі кілька видів алкогольної залежності:

  • побутовий;
  • чоловічий;
  • жіночий;
  • дитячий;
  • хронічний.

Побутовий алкоголізм

Таким видом алкоголізму називають залежність одного або обох подружжя. Вважається, що така залежність призводить до спадкової передачі залежно дітям. Тобто діти алкозалежних батьків, перебувають в зоні ризику. Часто питущих батьків позбавляють батьківських прав, після чого діти потрапляють до дитячих будинків. На жаль, батьки не замислюються, що в таких місцях їх чада чекає не краще життя, до того ж вони отримують психологічну травму.

Чоловічий алкоголізм

Чоловік алкоголізм походить від пристрасті до спиртовмісних напоїв. Чоловік не в силах впоратися з емоційною і фізичної тягою.

Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм найбільш страшний. З боку психоемоційної боку, жінки побоюються обговорення з боку суспільства і починають потай від усіх вживати спиртні напої. Як стверджують медики, жінки схильні до залежності набагато більше, ніж чоловіки. Велику небезпеку для жінок викликає захворювання в дітородному віці, так як в будь-якому випадку залежність негативно позначиться на плоді.

Дитяча алкогольна залежність

Діти і підлітки в силу свого віку і недоспілої психіки, схильні до швидкого звикання.

Хронічна алкогольна залежність

Хронічна залежність — тривале вживання спиртовмісних продуктів, запійні стану. В даному випадку потрібно негайно медичне втручання з повним курсом необхідних заходів: кодування і реабілітація. Ефективне лікування алкоголізму в Запоріжжі надає наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер».

Лікування алкоголізму в Запоріжжі. Швидка допомога

Лікування алкоголізму в Запоріжжі, надає наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер». Фахівці медичного закладу мають великий досвід в даній сфері, постійно обмінюються досвідом з колегами з інших країн і застосовують тільки новітні унікальні технології.

У центрі використовуються тільки ефективні методи лікування захворювання. Незважаючи на те, що лікування недуги дуже трудомісткий процес, який вимагає терпіння не тільки хворого, але і рідних.
В установі завдяки новим методикам, надають оперативне лікування, спрямованих на полегшення симптомів похмілля.

Потрібно розуміти, що без твердого рішення про необхідність пройти лікування алкоголізму в Запоріжжі, подальша доля алкоголіка може закінчитися плачевно. Алкогольна залежність не обов'язково призведе до летального результату, може статися крововилив і людина залишиться інвалідом. У випадках з цирозом печінки, смерть настає повільно і людина тривалий час мучиться зі страшними болями, знеболити не в силах навіть сильні сучасні засоби.

Лікування алкогольної залежності в Запоріжжі — це швидкий і ефективний спосіб уберегти себе від страшних мук. У наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер» для хворих на алкогольну залежність передбачені комфортні умови проживання, нагляд кваліфікованого важливого персоналу, індивідуальна програма лікування і реабілітації. Після проходження курсу, людина звільняється від психологічної залежності до алкоголю, починає нове життя і повністю стає вільним. Повернення до минулого способу життя зводиться до мінімуму.

Що собою являють сучасні методики для лікування алкоголізму

В комплексне лікування алкогольної залежності входить кілька етапів:

  • лікування лікарськими препаратами;
  • методи психологічної підтримки;
  • соціальна реабілітація;
  • зняття інтоксикації;
  • кодування.

Допомога алкозалежним

Лікування алкоголізму в Запоріжжі передбачає комплекс дій спрямованих на позбавлення від всіх симптомів захворювання. В обов'язковому порядку з хворим працює кваліфікований психотерапевт. Тільки лікар з великим досвідом зможе донести до алкоголіка, що йому необхідна допомога. Підтримка рідних і близьких також важливий аспект. Головне завдання донести до людини необхідність цього лікування. Він повинен усвідомлено розуміти, що це йому потрібно. Носильні лікування може вплинути тільки тимчасово і переступивши поріг лікувального закладу, хворий повернеться до свого звичного способу життя в п'яному дурмані.

Лікування алкогольної залежності в Запоріжжі — це професійний підхід до кожного пацієнта, кваліфікована допомога психотерапевта і ефективне лікування алкогольної залежності назавжди.
Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» протягом багатьох років кваліфікується на ефективному лікуванні алкоголізму. Необхідно враховувати, що лікування та реабілітація займають тривалий період часу, тому хворий, а також його рідні повинні набратися терпіння

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.