Центр лікування від ігроманії в Кіровограді

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Лікування ігроманії в Кіровограді проводиться в наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер», що пропонує дієву допомогу в позбавленні від патологічних залежностей за допомогою дієвого психотерапевтичного впливу.

Якщо Ви помітили тривожні ознаки хвороби, яка ніколи не пройде сама, не втрачайте час і надію на зцілення! Лікування ігроманії в Кіровограді з високим ступенем ефективності протягом тривалого періоду часу проводиться в нашому центрі.

Ігроманія — це хвороба!

Емоції, які людина відчуває, смакуючи перемогу в ризикованою лотереї, або будь-якої азартній грі, дуже приємні і мають дивовижну чарівністю ... Настільки приємні, що, буває, стають найбажанішими в житті захопленого азартом людини, заміщаючи собою всі інші здорові почуття і радості.

Ці емоції подібні емоціям класичного опіумного наркомана: коли потреба в них стає непереборною, настає хвороба.

Таке хворобливий стан нестримного захоплення азартними іграми називається ігроманію, або, по-науковому, лудоманією (в перекладі з латинської ludus означає «я граю», а грецьке μανία означає пристрасть або безумство).

На жаль, страждає на ігроманію людина сама вже не в змозі подолати стало нав'язливим захоплення іграми!

Він в якійсь мірі дійсно стає божевільний, в зв'язку з чим відбувається не тільки ослаблення його соціальних зв'язків через знецінення нормальних потягів (професія, сім'я та інше вже не цікаві, на гру тепер витрачається мало не весь час), а й зростання нескінченних боргів, руйнування сім'ї та т.п.

Часто ця хвороба виникає непоміченою: наприклад, людина, втомлений від стресів і напруженої сучасного життя, випадково приходить пограти в автомат, або ставить на тоталізатор, щоб розслабитися і просто забутися ...

На щастя, для таких людей можливо високоефективне лікування ігроманії у Кіровограді!

Хто в групі ризику?

Ігроманія — це не невинне захоплення погонею за удачею, це хвороба, визнана офіційною медициною.

Так, згідно зі статистикою, в одній тільки Америці ігроманів не менше 5% від загального населення.

У Росії і Україні ця проблема стоїть настільки ж гостро. На щастя, сьогодні за розробленими дійсно ефективним методикам успішно проводиться лікування ігроманії у Кіровограді.

Згідно з соціологічними дослідженнями Державного наукового центру соціальної і судової психіатрії імені В. П. Сербського, ризик стати ігроманів загрожує людям певного психічного стану.

Як правило, у них спостерігається схильність до таких залежностей завдяки особливому складу характеру і психічному темпераменту.

На потенційну можливість стати ігроманів майже не впливають соціальне, матеріальне становище, а також інші фізіологічні особливості захоплюється іграми.

Примітно, що серед ігроманів найбільше чоловіків, ось тільки у жінок (частіше зрілого віку) залежність розвивається рази в три легше, вони важче хворіють і важче піддаються лікуванню.

Як гра з захоплення стає загрозою? ознаки захворювання

У цієї хвороби медицина виділяє ряд послідовних етапів розвитку, так званих стадій, кожна з яких свідчить про поступове, але неухильне прогресуванні захворювання.

  • Перша стадія починається з несподіваного виграшу. Так, захоплення грою починається з переживанням новачком (яким, як відомо, щастить!) Емоцій, викликаних посмішкою долі, фартом: викид адреналіну настільки потужний, що людина починає шукати повторення раніше не досліджених вкрай приємних відчуттів.

У багатьох перемагає здоровий змив і боязнь авантюр, людина розуміє, що не можна спокушати долю, і на цьому все зазвичай і закінчується. А якщо немає?

  • Тоді настає друга стадія, — низка невдалих ігор. Людина втратив над собою контроль, і вже не в змозі адекватно оцінити ситуацію, що склалася програшів.

Він, прагнучи випробувати першу ейфорію, сліпо вірить в перемогу, і, сподіваючись відігратися, починає неконтрольовану витрату грошей на ставки. Найчастіше, коли співвідношення ціни і якості стає недостатньо, він вдається до позик.

Втім, великий виграш на цій стадії також потяг до гри тільки загострює.

У хворого в періоди між дедалі частішають іграми спостерігаються характерні для наркоманії психо-фізіологічні реакції:

Стан психологічно не комфорту;

  • часте роздратування без адекватного приводу;
  • погане самопочуття: головний біль, втома, расфокусировка уваги, безсоння і т.д.
  • Третя стадія вже досить очевидно свідчить про настання серйозних проблем з таким, здавалося б, нешкідливим захопленням іграми. Психологічному стану людини відповідає глибокий відчай, оскільки тяга відігратися і раніше сильна, а джерела грошей вичерпалися.

На цій стадії відзначається різке звуження інтересів, все думки хворого так чи інакше пов'язані з грою і уявним виграшем.

Відчай посилюється посилюються конфліктами з оточуючими на тлі його прогресуючих боргів.

Найчастіше такі «загнані в кут» люди, вичерпавши легальні можливості заробітку, як і інші, які страждають на наркоманію, починають добувати гроші злочинним шляхом.

  • Четверта, термінальна стадія захворювання характерна станом крайньої пригніченості, хворий вже розуміє, що з ним щось не те, але величезні борги, напруженість з близькими і нездатність самостійного виходу з патологічного психологічного стану можуть штовхнути людину до суїциду.

Важливо розуміти, що на кожній стадії людина вже не в змозі подолати хворобливу тягу до гри, все його думки і бажання підпорядковані їй цілком.

Саме тому необхідно в найкоротші терміни почати для такої людини лікування ігроманії у Кіровограді.

Чи можна самостійно позбавитися від ігроманії?

На жаль, медицині відомо лише незначне число випадків самостійного позбавлення від залежності. Природа цього захворювання така, що хворий занадто пізно розуміє наступ патологічної залежності, коли він вже просто не в силах що-небудь сам змінити.

На початку, відчуваючи приплив позитивних емоцій, людина поступово втрачає здатність зупинитися і не грати, а його самого себе дані обіцянки «зав'язати» ніколи не стримуються.

Ні в якому разі не можна сподіватися на те, що проблема вирішиться сама собою, і може не знадобиться лікування ігроманії у Кіровограді.

Що робити, якщо луідоман серед Ваших близьких? Як допомагає лікування ігроманії у Кіровограді.

Якщо Ви помічаєте хоча б одну зі стадій починається вкрай небезпечного захворювання у себе або у дорогих Вам людей, життєво важливо якомога швидше почати індивідуальне, за унікальною, спеціально розробленою програмою лікування ігроманії у Кіровограді.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» вже котрий рік дійсно допомагає Лудомания, позбавляючи пацієнта як від психологічної залежності, так і закладаючи в їх свідомість міцні нові, правильні життєві орієнтири.

Такі пацієнти, покинувши стіни Центру, і повертаючись до колишньої, до захворювання життя, побачивши, наприклад, ігрового автомата, залишаться такими ж байдужими, як і до захворювання. А саме такий стійкий результат, на досягнення якого спрямована двоетапна робота Центру, і є показником повного одужання.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.