Центр лікування наркоманії в Черкасах

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наш реабілітаційний центр здійснює лікування наркоманії в Черкасах. На жаль, наркоманія зараз зустрічається в нашому суспільстві все частіше, і не всі розуміють, що це хвороба. Не всі знають і те, що її здатні ефективно лікувати лікарі-наркологи. Так що якщо ви або хтось із ваших рідних чи друзів страждає тим чи іншим видом залежності, слід негайно звернутися до фахівців самим або привести до них страждає важкою недугою людини. Якщо цього не зробити, наркоманія, як і будь-яка хвороба, з плином часу дасть ще більш важкі прояви і тоді, можливо, хворого буде вже не врятувати. Так що якщо щось робити, то робити зараз. Потім може бути пізно.

У нас весь курс лікування проходить анонімно, Інформація про лікування не надається лікарям муніципальних медичних установ, в поліцію або куди-небудь ще. А якщо є питання, що стосуються лікування у нас, завжди можна зателефонувати нам по телефону і поговорити з фахівцями. Дзвонити нам можна в будь-який час доби. Всі консультації безкоштовні.

Лікування наркоманії в Черкасах

Допомога в позбавленні від наркозалежності в нашому реабілітаційному центрі надають кваліфіковані фахівці різного профілю — медики (наркологи, неврологи), психологи і т. Д. Якщо звернутися до фахівців вчасно, є всі шанси успішно пролікуватися. При цьому спочатку проводиться детоксикація, щоб прибрати симптоми ломки, якщо вони є. Крім цього, це дозволяє вивести з організму шкідливі речовини, а також продукти їх розпаду.

наркоманія в ческасахВ результаті поступово відновлюється нормальне функціонування організму, нормалізується обмін речовин. Також застосовуються різні препарати для подолання залежностей. Триває цей етап роботи з пацієнтом близько 2 місяців або більше. Все залежить від того, що вживав залежний, і протягом якого періоду часу це відбувалося. Після періоду 2 — 3 місяців стан хворого значно поліпшується. Причому перші результати бувають видно вже через 1,5 — 2 тижні лікування.

На цьому частина роботи із залежністю залишається позаду. Але це ще не все. Після лікування хворі проходять реабілітацію за спеціальною програмою. Це дозволяє їм впоратися з психологічною залежністю і повернутися в суспільство, знову стати його повноправним членом. Завдяки старанням фахівців люди вчаться жити без згубної залежності, що віднімає сили, волю, здоров'я, а потім вже і особистість у людини. Так що лікування наркоманії в Черкасах в нашому центрі дозволяє вирвати людину з лап згубної звички.

Реабілітація залежних

До кожного хворого в реабілітаційному центі «Снайпер» застосовується індивідуальний підхід. При цьому якщо у людини недостатньо мотивації для того, щоб лікуватися. фахівці допомагають її підвищити. З людиною активно працюють психологи, щоб він не зірвався і не взявся за старе. Крім того, застосовуються такі добре зарекомендували себе методи лікування, як трудотерапія, арт-терапія, групова і індивідуальна психотерапія. Також нерідко самі реабілітанти надають одна одній психологічну підтримку.

Фахівці в ході лікування працюють з співзалежних. Зазвичай це члени сім'ї хворого на наркоманію. Вони вже за довгий час звикають до способу життя наркомана, а іноді і підсвідомо хочуть, щоб він був таким. Ситуації можуть бути різними.

Наприклад, для близьких людей — «жертва», а вони його «рятують». Або ж хворий сприймається ними як агресор, а навколишні добровільно приймають на себе роль страждальців, жертв. Така співзалежність являє собою досить складну і серйозну проблему. Наші фахівці в області психології крок за кроком розплутують такі відносини і вчать людей в сім'ї жити по-іншому. Поступово родичі навчаються ставитися до страждаючої людини по-іншому, вчаться допомагати йому, виявляють більше турботи.

Реабілітація — важливий етап одужання людини, повернення його до нормального життя. Лікування наркоманії в Черкасах в будь-якому випадку включає цей етап в себе, щоб людина невдовзі не оступився, був готовий зустрітися віч-на-віч з можливими проблемами і подолати їх.

Чому звертатися варто саме до нас?

При виборі центру лікування наркоманії важливо звернути увагу на кілька моментів. По-перше, у такого центру обов'язково повинні бути ліцензія і сертифікат. У нас ці документи є. Крім того, варто відзначити, що в нашому центрі працюють професіонали. Вони мають великий досвід практичної роботи в державних і приватних установах. Лікування наркоманії в Черкасах в нашому центрі триває досить довго. Але потрібно розуміти, що за недовгий термін неможливо позбавити людину від залежності (що триває часом роками).

Ми хочемо попередити, що зараз відкривається велика кількість псевдореабілітаціонних центрів, які на практиці не надають ніякої допомоги, а часто завдають шкоди хворим. Нерідко організатори цих центрів використовують наркоманів в своїх цілях. Так що потрібно бути уважними і передбачливими.

У деяких центрах реабілітації наркозалежних змушують працювати під приводом проведення трудотерапії. При цьому зароблені гроші організатори таких центрів забирають собі. Ці контори періодично закривають правоохоронні органи, але вони незабаром з'являються знову під іншими назвами. Іноді подібні організації виникають на базі релігійних сект. Ні в тих, ні в інших центрах реабілітації немає ні медиків, ні психологів, ні соціальних працівників, що вже говорить сама за себе. Природно, діяльність таких контор незаконна і шкідлива для тих, хто туди попадає.

Повернення до колишнього життя

Результатом комплексного лікування в наркологічному центрі «Снайпер» стає значне поліпшення фізичного і психічного стані людини і його повернення в соціум. Звичайно, вилікувати наркоманію не так просто. Але наші фахівці роблять все можливе, щоб посприяти одужанню людини. Звичайно, багато що залежить і від самої пацієнта. Але сам, без допомоги професіоналів з таким важким недугом, як наркоманія, він не впорається. Лікування наркоманії в Черкасах забезпечує:

  • визнання хворим своєї хвороби;
  • поліпшення загального стану хворої людини;
  • зупинку психічного регресу, відновлення психічного і соціального статусу наркомана;
  • поява у наркозалежного сенсу життя, самостійності, впевненості в собі;
  • прагнення хворого вести здоровий спосіб життя.

А найголовніше — це позбавлення від залежності. Якщо хворий буде дотримуватися рекомендацій лікарів і психологів, то через якийсь час у нього не виникне повторного потягу до наркотику, і він буде протистояти спокусам випробувати його знову.

Якщо під час лікування у самих хворих або у їх родичів виникнуть ті чи інші проблеми, фахівці наркологічного центру "Снайпер» допоможуть їх вирішити. І ми готові дати гарантії лікування хворих. Ми успішно лікуємо різні види залежностей серед яких:

  • героиновая;
  • кокаїнова;
  • залежність від марихуани,
  • залежність від Спайс, амфетаміну, солей.

Телефонуйте в наркологічний центр «Снайпер», і наші фахівці прийдуть на допомогу і позбавлять від патологічної залежності.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.