Лікування наркоманії в Дніпрі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

У сучасних мегаполісах, великих торгових і промислових містах наркоманія досягає масштабів епідемії, тому лікування наркоманії в Дніпропетровську сьогодні особливо актуальна.

Неможливо впоратися з проблемою самостійно. Це вимагає серйозних заходів і тривалого періоду реабілітації. Висококласні співробітники «Наркологічного реабілітаційного центру« Снайпер »(наркологи, неврологи, психологи, невропатологи і ін.), Маючи багаторічний досвід, застосовують новітні світові методи в роботі.

Причини наркозалежності в великих містах

Часто до неї схильні малодушні, слабкі фізично люди. Причини можуть бути генетичними, але в основному це — вплив оточення, спроби висловити протест проти суспільства, бажання бути схожим на «обраних», повторюючи за ними манери поведінки. В основному для молоді великих міст, які стали на слизький шлях, характерно:

 • цікавість, бажання стати «своїм» серед ровесників;
 • емоційний розлад і прагнення отримати швидке задоволення;
 • асоціальна поведінка, бажання кинути виклик суспільству.

Серед дорослих наркоманія виражається як спроба самолікування, яка приймає різні форми:

 1. психічні розлади в результаті стресу, тривога і страх за майбутнє;
 2. полегшення фізичних страждань;
 3. посилення статевої потенції;
 4. для «популярності» в певному соціальному середовищі;
 5. при серйозних захворюваннях, коли доза полегшує страждання;
 6. як соціальний протест і ін.

Таким чином, якщо молоді люди вдаються до наркотиків з цікавості, то дорослі прагнуть досягти спокою, піти від проблем.

Особливості боротьби з наркоманією

Дана проблема в нашому місті з'явилася давно. І кількість наркозалежної молоді неухильно зростає. Постійно розкриваються підпільні лабораторії з виробництва амфітаміну та інших сильнодіючих препаратів. Своєчасне звернення за допомогою в центр «Снайпер» допоможе Вам отримати кваліфіковану консультацію і виявити причину залежності.

Лікування наркоманії в Дніпропетровську має враховувати стан соціуму, елементи міського середовища, при якій все більше число людей стає наркоманами. Таке середовище завжди приваблива для підлітків. Адже вона пов'язана не тільки з особливим сленгом, а й з музикою і певною субкультурою споживання. А наркотики не просто руйнують організм хворого і викликають звикання — наркоман стає трагедією в родині. Наші фахівці здатні виявити проблему на ранній стадії і вжити всіх заходів для терапії, реабілітації та соціальної адаптації людини.

Небезпеки, які загрожують організму

лікування наркоманії і алкоголізму в ДніпропетровськуЗа короткий час особистість наркомана змінюється, набуваючи такі риси, як загальмованість, безконтрольність поведінки, з'являються агресивність і злочинні думки.

Останнім часом змінюються симптоми проявів хвороби через збільшення кількості наркотичних засобів. Першочергове ураження мозку спочатку важко піддається діагностиці. Зміни нервової системи виникають рано, в перші місяці прийому наркотиків.

Коли батьки помічають зміни психіки підлітка у вигляді ейфорії, головного болю, погіршення настрою, дратівливості, вони негайно повинні звернутися до нас. Адже коли починається органічне ураження мозку, людина втрачає контроль за дозою, і отруєння стає смертельним.

Особливо небезпечний абстинентний синдром, який може тривати до 10 днів. У 80% випадків передозування препаратів призводить до анафілактичного шоку і смерті.
Перш ніж почати лікування наркоманії в Дніпропетровську, ми ретельно вивчаємо всю інформацію про пацієнта, враховуючи його фізичне і психологічне здоров'я, умови виховання та соціальної адаптації. Це допомагає виявити особливості організму хворого, а також зрозуміти моральні причини, що викликали залежність. Максимальної ефективності і безпеки терапії лікарі добиваються за допомогою підбору індивідуальної комплексної програми для кожного пацієнта.

Переваги нашого центру

Філії реабілітаційного центру «Снайпер» є по всій країні, і два з них — у самому обласному центрі. Багато років ми успішно боремося з такими проявами залежності, як наркоманія, алкоголізм, ігроманія, токсикоманія. Фахівці мають величезний досвід роботи, а самі приміщення оснащені якісним і сучасним обладнанням.

Лікування наркоманії в Дніпропетровську

В одному з наших центрів складається з декількох етапів:

 1. Підготовка — 3-6 тижнів.
 2. Період реабілітаційної терапії:
 • адаптація (1,5 місяця);
 • інтеграційний етап (2-3 місяці);
 • час стабілізації (3 місяці).
 1. Ресоціалізація (3-6 місяців).

Після закінчення періоду терапії пацієнти повністю готові до самостійного життя в суспільстві. У них виникає мета в житті, бажання її досягти, з'являється почуття захищеності і впевненості в собі. Крім того, наші психологи допоможуть налагодити взаємини в сім'ї.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою і хочете з нею впоратися — звертайтеся до нас. Досвідчені лікарі і співробітники підберуть індивідуальну програму на основі Ваших даних.

Крім медикаментозного лікування застосовуються різні програми, серед яких:

«Рівний — рівному»,

«Разом — до однієї мети»,

«Духовне відродження»,

«Арт-терапія»,

«Трудотерапія»,

«Сімейний освіту»,

«Лікування з-залежних».

Таким чином, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Особлива увага приділяється психологічної корекції, адже важливо подолати не тільки фізичну тягу до саморуйнування, але і психічну залежність.

Лікування наркоманії в Дніпропетровську відбувається комплексно. Просто зняти фізіологічну потребу в наркотиках недостатньо. Важливо позбавити людину від психологічних причин залежності, адже без цього будь-які заходи будуть неефективними. Проводячи сеанси терапії, групові заняття, ми виявляємо глибокі моральні проблеми і допомагаємо хворому усунути їх. Це буде корисним і для його подальшого життя.

Чому нам довіряють

Багато хто побоюється звертатися до лікарів, боячись розголосу, їх близькі намагаються впоратися з бідою самостійно. І вони не самотні у своїх помилках. Але це тільки затягує хворобу. Застосовуючи лікування наркоманії, співробітники нашого центру в Дніпропетровську навчать Вас справлятися з емоціями, пояснять моделі правильної поведінки з хворими людьми. Зверніться до нас — і фахівці з величезним досвідом нададуть Вам кваліфіковану допомогу, дотримуючись всіх заходів конфіденційності.

 1. Повна ізоляція

Пацієнта необхідно ізолювати від середовища його оточення, людей з такою ж наркозалежністю, або тих, кому вигідна його залежність. Перебуваючи під постійним контролем, він буде постійно отримувати професійну психологічну і фізичну допомогу. Ізоляція не дозволить хворому зірватися і повернутися до минулого способу життя.

 1. Анонімність

Перебування і терапія в центрі повністю анонімно. Ви і Ваші рідні можуть не турбуватися про те, що хтось дізнається про Ваші проблеми. Наша команда професіоналів гарантує повну конфіденційність.

 1. Робота з родичами

Часто члени сім'ї наркомана виявляються безпорадними у важкій ситуації і своїм неправильною поведінкою здатні йому зашкодити. Ставлення до пацієнта його найближчого оточення особливо важливо для лікування залежності. Вам достатньо просто зателефонувати в наш центр — і Ви обов'язково отримаєте детальну консультацію, як вести себе з близькою людиною, що знаходиться під впливом одурманюючих речовин.

Проводячи лікування наркоманії в Дніпропетровську, наші співробітники не відносяться до своєї роботи як до формальності, а вболівають за успішне одужання кожного пацієнта. У нас Ви завжди знайдете підтримку і розуміння. Ми, команда лікарів, віримо в перемогу і тому завжди досягаємо успіху!

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.