Лікування наркоманії в Києві — Ціни

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Розвиток наркоманії в місті Київ, вимагає термінового втручання з боку Держави, яка зобов'язана вжити радикальних заходів для перешкоди розвитку наркозалежності. На сьогоднішній день, слабка фінансова підтримка наркологічних служб, пояснюється фінансовою кризою і іншими проблемами, що позначається на зростанні кількості наркоманів. Слабкий професіоналізм лікарів Державних центрів допомоги і установ, низьке фінансування підвищення кваліфікації та навчання, не дає можливості повноцінно лікувати хворих, що призводить до марності даних заходів. Все що проходили лікування наркоманії, через невеликий проміжок часу, знову стають на шлях патологічної залежності від вживання наркотиків.

Приватний Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» в Києві, повністю готовий звалити відповідальність на себе за підопічного після проведення реабілітаційних заходів і викорінити тягу до наркотичних препаратів психологічного і фізичного плану. При цьому вартість і ціни не є величезними, про що може свідчити прейскурант послуг НРЦ «Снайпер» послуг.

Що являє собою НРЦ «Снайпер» в Києві

принудительное лечение наркомании в киевеНаркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — це сучасне наркологічне установа, яка володіє новітніми технологіями і методами лікування наркологічної залежності. Даний центр допомоги знаходиться в межах міста в лісовому масиві, що повністю приховує його від сторонніх очей і відвідувань. На території Наркологічного реабілітаційного центру є 4 (чотири) житлових двоповерхових комплексу, де в кожній палаті передбачено все найнеобхідніше для проживання і проходження лікування від пороку наркозалежності. Сучасні імпортні меблі, душові кабіни, євроремонт з картинами на стінах, приносить постояльцям комфортне проведення часу і надає впевненість у правильному виборі терапії від наркозалежності.

Професійний підхід до лікування наркоманії, передбачає відновлення психоемоційного стану хворого, створення мотивації на правильну і здорове життя. Для цього на території створені всі блага, щоб хворий проходячи терапію від наркотичної залежності, забув причину, по якій він знаходиться в НРЦ «Снайпер», що служить основним допоміжним чинником в лікуванні недуги. У такі блага входять штучні фонтани, зручні алеї, зроблені з зрубів альтанки відпочинку після проведення процедур.

Що стосується харчування, то в НРЦ «Снайпер» передбачено правильне дієтичне харчування, яке призначається кожному підопічному в індивідуальній формі в залежності від його фізичного і психічного стану. Всі продукти проходять ретельну перевірку і не містять ГМО, токсинів і шкідливих речовин. Особливу користь як психічного, так і фізичного плану приносять створені на території наркологічного центру тепличні господарства, де кожен бажаючий пацієнт може у вільний від лікування час доглядати за рослинами плодоягідних культур.

Також на території НРЦ «Снайпер» знаходиться спортивний сучасний комплекс, басейн, сауна, масажні процедури, стоматологічний центр, пральня та майстерня по ремонту одягу.

Лікування наркоманії відбувається в закритому режимі, що не дає можливості порочному колишньому колі вплинути на хід оздоровчих заходів. Територія оточена високим парканом і ведеться цілодобове відеоспостереження, при цьому на території введений пропускний режим, що посилює безпеку наших клієнтів. Це тільки поверхове ознайомлення з НРЦ «Снайпер» в Києві.

Як проходить лікування від наркоманії від А до Я

Наркоманія, це більшою мірою поразка психіки людини, його здорових міркувань, лімфатичної системи, яка відповідає за весь організм. Починаючи приймати наркотики, людина повністю зводить нанівець імунну систему, що дає можливість розвитку хронічних захворювань. Змінена свідомість і мислення не бачить проблем у своєму такому стані, що дає впевненість у повному здоров'ї. Поки ці люди не переніс перший свій абстинентний синдром, розуміння своєї проблеми повністю відсутня.

Інтервенція — програма переконання

Залежність і лікування від наркотиківУ таких випадках, нами передбачено одноразовий курс «інтервенція». Даний курс дає можливість наркоману подивитися на свої проблеми з боку і прийняти правильне і вірне рішення пройти реабілітацію від пороку залежності. Зазвичай цю послугу замовляють родичі хворої на наркоманію людини, так як наркоман вважає себе самим здоровою людиною на землі. Прості вмовляння рідних не принесе необхідний результат, так як уражене психоемоційний стан повністю підвладне одному бажанню — вжити чергову дозу наркоти. Що має на увазі ця послуга?

По приїзду співробітники НРЦ «Снайпер», проводять бесіду з родичами наркомана, при цьому зацікавити хворого близької йому темою. Поступово наркозалежний чоловік перехоплює ініціативу і вступає в дискусію, обговорюючи проблеми наркотичної залежності. При поставленої правильно бесіді, наркозалежний підопічний починає розуміти смертельну небезпеку свого стану і шукати вихід з положення, що склалося.

Тільки професійний підхід і послідовність порушених при бесіді тим, зможуть наркоману прийняти правильне рішення на проходження реабілітації в НРЦ «Снайпер». При позитивній відповіді і рішення хворого позбутися від пороку наркотичної залежності, підопічний супроводжується в наркологічний центр допомоги.

Початок лікування від наркоманії

лікування від наркоманіїПо приїзду в Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», хворий проходить обов'язкове обстеження на предмет виявлення уражених внутрішніх органів і головного мозку. Це дасть можливість повністю зняти ризик побічних чинників від застосування медичних препаратів в період проведення детоксикації організму.

Після отриманих експрес аналізів, хворому призначається індивідуальна чистка організму з допустимими для нього медичними препаратами, які не зможуть погіршити стан хворої людини. Чистка організму проходить методом крапельниці, прийомом сорбентів з протекторів. Часто для чищення застосовують Східну і народну медицину, які дають відсутній фактор і ефект при детоксикації організму. Цей етап проходить в карантинному секторі наркологічного центру допомоги.

У момент детоксикації, хворий вже знаходиться під побічними діями абстинентного синдрому, що проявляється в такому вигляді:

  • підвищується температура тіла до 40 * С;
  • відбуваються скачки артеріального кровоносної тиску;
  • відбувається наростаючий відмова роботи внутрішніх органів людини;
  • проявляється сильна агресія до оточення;
  • відбувається занепад сил;
  • починається болюче стан м'язів, ломка кісткової тканини;
  • розвиваються шизофренічні припадки, галюцинації;
  • можливі спроби суїциду.

Хворий в такому стані знаходиться під постійним цілодобовим наглядом, що дає можливість надання своєчасної допомоги при зупинці дихання, серцевого м'яза, серця. Лікування в домашній обстановці при прояві побічних дій абстиненції повністю протипоказано.

Чим швидше вдається звільнити організм від токсинів наркотичних речовин, тим швидше буде пройдений поріг фізичної залежності від наркотиків. Після цього, хворий переходить на стаціонарне лікування психологічної тяги до наркотичних засобів. Крім цього, проводиться вироблення стійкої мотивації на життя без наркотичних препаратів.

Стаціонар НРЦ «Снайпер» більшою мірою нагадує пансіонат відпочинку з медичним ухилом. Основний пік наркотичної залежності знятий за допомогою детоксикації організму, що істотно пом'якшує наступні напади психологічної тяги до вживання наркотичних засобів. У стаціонарі триває поступова і повільна чистка організму від шкідливих речовин і токсинів, починаються курси психологічного відновлення за різними програмами, проводяться фізичні заходи поліпшують загальний стан організму.

Особливу роль відіграють в даному процесі психологи і наркологи, так як вони виробляють бажання жити без наркотиків і створюють здорову мотивацію на повну відмову від вживання. Для цього проводяться групові заняття з аутотерапіі, поступове і послідовне вивчення програми «12 кроків», проводяться сеанси гіпнозу, підшивка, створюються нові захоплення і хобі, де немає вільного місця наркотикам.

Після пройдених курсів реабілітації, колишній наркозалежний виписується повністю здоровим фізично і психічно людиною. Варто зазначити, що лікування, яке б воно не було, вимагає постійної моральної підживлення. Тому нами розроблено методи допомоги та відновлення в період соціального проживання наших підопічних, які прописуються перед випуском в соціум життя. При дотриманні прописаних норм, ризик зриву на прийом наркотичних засобів повністю відсутня.

Вартість

Вартість лікування наркозалежності в НРЦ «Снайпер», строго індивідуальна і залежить від стану здоров'я підопічного людини. Залежно від використання програм або спеціальних медичних препаратів, вартість призначається по стандартній сітці і є найгуманнішої в місті Київ. Ми не намагаємося збагатитися на чужому горі, тому нами передбачено знижки і акційні пропозиції.

Більш детально Вас зможуть проконсультувати фахівці НРЦ «Снайпер», після проведення обстеження Вашого родича з патологічною наркотичною залежністю.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.