Наркологічна швидка допомога

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія, алкоголізм, ігроманія — патології, які необхідно лікувати з моменту їх виявлення. Всі ці захворювання, розвиваються повільно, але найчастіше виявляються занадто пізно, тому що в початковій стадії вони не помітні.

Наркоманія, алкоголізм — серйозні захворювання психологічного характеру з впливом на фізичне тіло людини. При таких патологіях, можливі смертельні випадки і їх наступ питання часу. Організм вживає людини, уражається токсинами, шкідливими речовинами, повністю знищується імунна система людини і руйнуються клітини внутрішніх органів. Ось одні з основних видів захворювання від вживання шкідливих речовин: розкладання печінки, інфаркти міокарда, повне безпліддя, виразки, онкологічні захворювання.

Щоб зупинити процес, що розвивається на смертельну небезпеку, необхідно надати людині допомогу. Наркологічна швидка допомога в Києві, від нашого НРЦ «Снайпер», надасть своєчасну допомогу при будь-яких проявах залежно та врятує Вашого рідного людини.

У яких випадках необхідна допомога наркологічної служби

Перед тим як прийняти замовлення про надання наркологічної допомоги, наш черговий лікар проводить швидкий опитування і підтверджує виїзд групи допомоги. Швидка термінова наркологічна допомога на дому Київ та Київській області проходить швидко і виявляється в таких випадках:

 • при тривалому запої людини з ознаками алкогольного або наркотичного психозу;
 • коли терміново потрібно протверезіння перед далекою поїздкою за кермом;
 • за умови, коли хворий залежністю повністю відмовляється проходити лікування і реабілітацію в Наркологічному центрі;
 • в ситуаціях передозування, наша допомога прибуде вчасно і надасть повну детоксикацію, що врятує життя, але після цього, підопічний буде залишений в медичний заклад або наш НРЦ «Снайпер» для лікування.

Надання допомоги на дому, добре позначається на психоемоційному стані підопічного. Так як допомога супроводжується ще й психологічною підтримкою рідних і близьких людей.

Термінова наркологічна допомога на домуНаш фахівець нарколог повністю проведе необхідні процедури в домашніх умовах, але і зможе надалі дистанційно здійснювати контроль над станом підопічного. При наданні даної послуги в домашній обстановці, необхідно бути гранично обережними, так як при цьому, підопічний не зможе відмовитися від пороку спричинило виклик нарколога нашого НРЦ «Снайпер». Швидка наркологічна допомога Київ, врятує від разового смертельного стану, але не зможе гарантувати повну відмову від вживання наркотичних засобів, алкогольної продукції. Таке можливо тільки в стаціонарі нашого Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер» в місті Київ.

Для родичів, можна сказати тільки одне, що вони мають бути готові допомогти нашому фахівцеві переконати наркозалежного і алкозалежної людини відправитися на лікування в реабілітаційний центр допомоги. Для цього, нашим фахівцем буде застосована послуга «інтервенція», яка зможе і дасть можливість людині хворому від пороку подивитися на себе з іншого боку і зрозуміти необхідність даного рішення. Після цієї послуги, родичі повинні підготувати в терміновому порядку речі підопічного, так як це стан згоди на лікування має здатність припинятися.

Екстрена наркологічна допомога НРЦ «Снайпер»

Дана допомога дуже користується попитом, що є серйозним показником проблематики залежностей. Заспівай, похмільний синдром, абстиненція, передозування — стану небезпечні для життя, тому не варто зволікати із замовленням послуги в НРЦ «Снайпер». Адже зволікання повністю принесе проблеми здоров'ю Вашої родича або смертельний результат.

Для прикладу при вживанні наркотичних і алкогольних засобів, токсини не встигають виводитися з організму, що служить накопичення їх, а це призводить до постійного бажанням вживати.

Наш НРЦ «Снайпер», при необхідності може надавати екстрену медичну і наркологічну допомогу в будь-який час, що робить нас незамінними помічниками в складній життєвій ситуації.

Які послуги надає наш виїзний наряд фахівців

Для того, щоб зрозуміти, які послуги надає наш виїзний наряд фахівців, можете ознайомитися з переліком їхніх послуг:

 • проведення детоксикації організму потерпілого;
 • висновок зі стану запою на дому;
 • проведення заходів швидкого протверезіння;
 • кодування в домашніх умовах.

Детоксикація і виведення з запою людини на дому

Проведення детоксикації організму допомагає вивести з нього токсини і шкідливі речовини. Для цього, застосовуються різні медичні засоби, народні методи лікування, певні відвари. Самостійно вийти з цього стану запою або отруєння наркотичними засобами, організм не в змозі. Тому наші співробітники застосовують:

 • крапельницю;
 • психологічний метод відновлення психіки та емоційного стану хворого;
 • проведе роз'яснювальну роботу по системі очищення в наступні дні.

Детоксикація, займає головне місце в лікуванні будь-якої залежності, тому для разової допомоги можна скористатися даною послугою, але в подальшому необхідна повна очистка та лікування від пороку залежності, будь то наркотики чи алкоголь.

Швидке виведення з похмілля і протверезіння

Дана послуга, необхідна тільки при разовому вживанні алкоголю і наркотичних засобів. Застосування народних методів швидко не принесуть користі і не повернуть втрачене нормальний стан людини. Тому для прискореного виведення токсинів і відновлення нормальних функцій організму людини застосовують медикаментозне втручання. На виклик приїдуть наші співробітники, які за допомогою спеціальних крапельниць, медичних препаратів, за 3 години відновлять нормальні функціональні обов'язки організму.

Кодування в домашніх умовах

Дану послугу, так само можна проводити в умовах домашньої обстановки. Але перед цим проводять детоксикацію або висновок з запойного стану підопічного. Для кодування, ми використовуємо сучасні методи «Торпедо», «Еспіраль», психологічний вплив на підсвідомість хворого. Найбільш правильно і корисно, застосовувати дану послугу, якщо людина вже протягом 72 годин не вживає наркотичні і алкогольні кошти. Даний стан не завжди можна отримати, так як абстинентний синдром не відпустить залежного зі своїх мереж вживання. Тому, бажано повністю проходити дані заходи на стаціонарі нашого Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер».

Звертаючись до нас за екстреною допомогою, будьте впевнені в хорошому результаті виконання послуги. Наркологічна допомога, що проводиться в місті Київ, нашим НРЦ «Снайпер», здатна допомогти і врятувати життя залежної людини.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.