Лікування наркоманії в наркологічній клініки Києва

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

У період розвивається епідемії наркоманії, на допомогу Державним наркологічним центрам приходить приватна наркологічна клініка в Києві «Снайпер». Завдяки професіоналам і відповідальності наших співробітників, наркоклініка користується гарною репутацією в середовищі постраждалих від даної патології людей.

Київ, багате місто, але це крім великого бізнесу, привертає і розповсюджувачів наркотичних засобів. Адже саме захворювання, як прийнято помилково вважати захворювання бідних, але і багатьох заможних людей. Наркоманія не дивиться на стан і якість життя людини, вона вражає всіх. Все це створює збагачення для дилерів і збільшує поширення патології.

Мережа наркологічних клінік «Снайпер»

Наркологічні клініки Києва «Снайпер», повністю обладнані сучасною технічною частиною, що робить виконувані послуги допомоги професійними. Які послуги пропонують наші Наркологічні клініки, які постраждали від наркоманії людям?

Послуга нарколог на будинок

Стаціонарне лікування наркоманаДосить довгий вживання алкоголю і наркотичних засобів, створюють умови, при яких виникає залежність від цих вад. У зв'язку з цим, алкоголікам і наркоманам потрібно звернутися в Наркологічний центр за отриманням допомоги або консультації.

Викликаючи нашого фахівця, за послугою нарколог на будинок, замовник отримує економію часу на стояння в чергах, допомога близьких людей при купировании абстиненції. Дана послуга, що надається нашими наркологічній клініці — цілодобова. Тому не потрібно терпіти і страждати від ломки, абстиненції, інтоксикації. Всю цю симптоматику, по приїзду прибере наш фахівець.

Дана послуга, є конфіденційною і гарантує повне незнання про виклик Наркологічної служби на роботі, в школі, в районі проживання.

Наші Наркологічні клініки в Києві «Снайпер», з повагою ставляться до підопічних і вміють берегти таємниці його особистого життя.

При яких випадках можна викликати нарколога на будинок

Дана послуга застосовується в таких випадках:

 • серйозне поганий стан хворого від тривалого вживання алкоголю;
 • інтоксикація організму, викликана вживанням наркотиків або спиртних напоїв;
 • прояв абстиненції від тривалого вживання і різкої відмови від прийому;
 • інші причини залежного стану людини;
 • часто дана послуга допомагає вжити алкоголь людині прийти до тями і стати тверезим, що дасть можливість сісти за кермо або виконати точну роботу.

Всі ці моменти, допомагають хворому зняти напади і піти від важких наслідків вад залежно або отруєнь організму.

Буває для того, щоб залежна людина зважився на проходження реабілітаційних заходів, йому необхідна мотивація. Якщо її не створити, залежний повністю відмовиться лікуватися, що в подальшому не принесе користі його здоров'ю. Як створити мотивацію на проходження терапії?

Мотивація — інтервецій

Люди, які страждають залежністю будь-яких форм і причин, повністю відмовляються від терапії, тому що не вважають себе хворими людьми. Тому, відвідування нашого фахівця нарколога залежного на дому, при замовленні послуги «інтервенція», повністю створить мотивацію на лікування і бажання хворого почати нормальну і здорове життя.

Детоксикація організму

Щоб допомогти людському організму відновитися і вивести шкідливі токсини і речовини з тіла людини, зняти сильну абстиненцію, проводять процедуру детоксикації. Для проведення цього заходу, необхідно повне обстеження людини і розуміння проблеми його залежності, будь то алкоголь або наркотичні засоби. Тільки після цього, з численних методів очищення організму, вибирається один, найменш приносить побічні ефекти. Якими методами користуються наші Наркологічні клініки «Снайпер», для проведення детоксикації організму залежної людини:

 • так як людина, що потрапила до нас на терапію, відчуває сильне стан абстиненції, до проведення відносяться серйозніше і відповідальніше, тому застосовують народні методи очистки організму;
 • ставлять крапельницю з медичним препаратом;
 • знімають і купируют абстинентний синдром із застосуванням психологічного впливу і заспокійливих препаратів;
 • проводять курси психоемоційного відновлення організму.

Серед багатьох інших Наркологічних центрів, наші методи, більш щадні і приносять користь хворій людині. Для порівняння, після інших наркологічних центрів, хворий повертаючись в середу соціального життя, знову починає свою згубну звичку, що не можна сказати за наше лікування. Ми проводимо адаптацію до соціального життя, тому у підопічного повністю відсутнє бажання почати приймати наркотичні препарати.

Лікування патологій залежності

Перед початком лікування в наших Наркологічних клініках «Снайпер», проводиться повне діагностування організму залежної людини. Це дає можливість правильно підібрати лікування і метод детоксикації організму від шкідливих токсинів і речовин. Початок лікування проходить під цілодобовим наглядом за підопічним, з боку наших медичних працівників. Це сприяє повному купірування побічних дій на організм. У разі чого, нашими співробітниками в терміновому порядку буде надано першу медичну допомогу при необхідності.

Чи не кривлячи душею, відразу скажемо, що початковий етап лікування в карантинній зоні Наркологічної клініки — важкий час для потерпілого від пороку людини. Разом з ним, наші співробітники пройдуть даний важкий етап, але перед цим підопічний відчує на собі:

 • детоксикацію організму;
 • купірування абстиненції з допомогою медичних препаратів, психологічних програм відновлення людини;
 • в карантинному секторі застосовується фізіотерапія, яка повністю прискорить процес відновлення внутрішніх органів і загального стану здоров'я підопічного;
 • поліпшення стану імунної системи за допомогою спеціальних вітамінних курсів.

Після цього, як був пройдений етап купірування абстиненції від алкоголю або наркотичних засобів, підопічний перекладається в стаціонар клініки.

На стаціонарі Наркологічної клініки «Снайпер», пацієнт пройде закріплення отриманих навичок і вміння жити без вживання наркотичних засобів. Для цього, створюються умови комфортного проживання та проходження реабілітаційних заходів.

Для знаходження на лікуванні, підопічному надається проживання в 2-5 місних номерах. Всі номери обладнані сучасними меблями, усім необхідним для спокійного проходження реабілітаційних норм лікування.

Для хворого створені умови повного відновлення фізичного та психологічного стану. Для цього, проводяться колективні психотренінги, індивідуальне вивчення системи «12 кроків», проводяться фізіопроцедури, надається сучасний спортивний зал і масажні заходи. У деяких випадках, призначається ароматерапія, що очищає шкірний покрив хворого і заспокійлива нервову систему хворої людини.

У дворі Наркологічної клініки, створений шикарний штучний парк відпочинку після проведеного лікування і фізіопроцедур. Зручні лавочки та лавки, створюють блаженство для відпочиваючого людини. Елітний комфорт, який створили наші дизайнери, повністю підкреслює здатність нашої Наркологічної клініки — створити комфорт лікування.

Адаптація в соціальній сфері життя і допомогу

Залежність і лікування від наркотиківЗгідно з нашими показниками за 2017 рік, наш відсоток зцілених істотно збільшився. Все це завдяки новим методам лікування, які були вивчені нашими фахівцями в Європейських країнах. Основною програмою, яка вже показала свої результати, є система американських вчених «12 кроків». Дана система, хоч і була повністю розкрита ще в 30-ті роки двадцятого століття, але в даний час вже доопрацьована нашими фахівцями під нашу дійсність. Це принесло, істотні результати надання допомоги залежним людям.

Після пройденого повного курсу реабілітації, підопічний повторно проходить адаптаційні заходи. Тут підопічний повністю повторить пройдене на лікуванні і карантині, що дасть йому можливість правильно влитися в оточення і сказати немає, вживання наркотичних препаратів.

Вийшовши з нашої Наркологічної клініки «Снайпер», в якій підопічний проходив лікування анонімно, про його стан знати будуть тільки його найближчі родичі. Тому вливання в соціальний світ проходить для пацієнта НК «Снайпер» безболісно. Крім цього, наші підопічні повністю стають на довічну допомогу від наших фахівців. Це дає можливість повністю прибрати ризики повторення вживання наркотиків та алкогольної продукції. При необхідності, ми можемо надати роботу нашим підопічним, що дає шанс розпочати нову правильну життя після лікування.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.