Наркологічна клініка — Дніпро

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

У місті Дніпропетровськ, працює величезна кількість центрів допомоги наркоманам і наркологічних клінік. Всі вони розповідають про професійні навички лікування від пороків залежності. Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», готовий допомогти вирішити проблеми з патологіями ігроманії, наркозалежності, алкогольного пристрасті, при цьому дати гарантію від виникнення зриву повторного вживання наркотичних або алкогольних засобів. Всі методи лікування побудовані на психологічному відновленні психоемоційного стану та вироблення чіткої мотивації відмови від вживання засобів створюють залежність.

НРЦ «Снайпер» — принцип роботи

Наркоман після реабілітаціїНаркологічна клініка «Снайпер» має професійний і індивідуальний підхід до кожного підопічного. Лікування проходить під цілодобовим контролем медичного персоналу із застосуванням нових напрацювань Західних партнерів по наркологічний центр допомоги залежним громадянам. Така співпраця дала можливість постійно бути першими в терапії від недуг. Наркологічний центр в місті Дніпрі, повністю оснащений сучасним обладнанням, комфортними умовами проживання та якісним обслуговуванням персоналу. Такий підхід дає впевненість хворому в правильному виборі місця лікування. Нами розроблені програми, які зможуть в короткі терміни зняти фізичну і психічну залежність, створити тверду мотивацію на здоровий спосіб життя, правильно розставити пріоритети соціального проживання.

Терапія

Наркологічний центр в Дніпропетровську, починає своє лікування з повної діагностики підопічного, що дає можливість призначення індивідуального підходу і методу лікування. Після чого, хворий проходить детоксикацію організму, що знімає важку форму фізичної залежності. Даний вид залежності, пройти самостійно в домашніх умовах не представляється можливим заходом, так як абстиненція повністю контролює організм людини. Поборів фізичну залежність за допомогою фахівців центру «Снайпер», хворий переходить на другий етап лікування — зняття психічної залежності.

Основний і дієвий спосіб лікування психоемоційного стану, є програма «12 кроків», яка не вітає застосування медикаментозної терапії залежності. Дана програма розрахована на покрокове лікування недуги із застосуванням психологічного впливу на підсвідомість людини. У цій системі, основний упор робиться на усвідомлення самого захворювання як неминучість і розрахунок на сторонню допомогу ззовні. Терапію проводять в стаціонарі, що дає можливість своєчасної коригування методів лікування, обмеження патологічного впливу на пацієнта з боку колишньої життя, неблагонадійних знайомих і друзів.

Після проходження реабілітації від пороків залежності, підопічний потрапляє під програму підтримки колишніх підопічних. Ця програма дає можливість постійно мотивувати на правильну і здорове життя, що повністю виключає зрив на повторне вживання або шкідливі звички.

Які переваги НРЦ «Снайпер»

Наш центр допомоги залежним людям, має свої переваги перед іншими реабілітаційними центрами та клініками:

  • до терапії залежностей, ми підходимо комплексно;
  • в НРЦ «Снайпер» всі співробітники мають професійну підготовку;
  • при лікуванні надаємо індивідуальний підхід до кожного підопічного;
  • застосовуємо найкращі методи лікування недуги залежності, які зарекомендували себе з найкращого боку;
  • проводимо профілактичні заходи, які усувають можливість зриву;
  • проводимо послуги «інтервенція», «нарколог на будинок»;
  • створюємо комфортне лікування підопічним;
  • невисока вартість послуг з можливими знижками на групове лікування;
  • повна анонімність проведення лікування від усіх видів залежності.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — найсучасніший підхід до лікування вад наркотичної, алкогольної, психічної залежності. При наданні допомоги в лікуванні, відновлюємо не тільки здоров'я підопічного, а й всю життєво важливу систему організму, імунну систему.

Наркологічний реабілітаційний центр в Дніпрі — професійна допомога при важких захворюваннях наркоманії, алкоголізму, ігроманії. Всі ці пороки не є для нас закритою книгою і лікуються за допомогою спеціальних індивідуальних програм під кожного підопічного. Все лікування проходить в стаціонарі і під цілодобовим наглядом фахівців наркологів та психологів.

Нами розроблений офіційний сайт НРЦ «Снайпер», який постійно надає найсвіжішу інформацію по новим методам лікування від патологій залежності, що дає можливість тримати руку на пульсі. Всі методи перевірені і показали тільки за минулий рік — 99% одужання.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.