Наркологічна клініка в Запоріжжі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Для того щоб лікувати наркотичну, алкогольну залежність необхідні комфортні умови для хворого. Все це може надати наркологічний центр в Запоріжжі «Снайпер». Співробітники центру допомоги знають, як допомогти і надати необхідну увагу пацієнтам втратили надію на одужання. Ми цінуємо прийняте рішення хворого пройти реабілітаційні заходи від патологій залежності. Дане рішення, це половина шляху до нормального життя залежної людини.

Наркологічна клініка в Запоріжжі «Снайпер» має свої початкові завдання і проводить покрокове лікування вад, з найменшими пошкодженнями для організму хворої людини. За допомогою спеціальних програм виробляється чітка мотивація на лікування і повна відмова від вживання шкідливих організму токсичних засобів.

Лікування в Запоріжжі від патологій залежності — НРЦ «Снайпер»

Психологічний вплив, шокотерапия, примусове лікування — показали свою нездатність повного зцілення від залежності. Нами передбачені методики покрокового лікування недуги і індивідуальний підхід до кожного підопічного. До надання допомоги, нами проводиться спеціальна підготовча робота, яка включає в себе:

 1. Повна діагностична перевірка стану здоров'я і виявлення хронічних захворювань з'явилися в результаті розвитку залежності.
 2. Психоемоційний виявлення проблем та створення мотивації на проходження лікування від захворювання.

Наркологічний центр в ПолтавіНаркологічний центр в Запоріжжі, підходить до кожного лікуванню комплексно. Це дає можливість створити кожному пацієнтові свій метод лікування, а відповідно приносить набагато більше користі. Створення мотивації на терапію, також є важливим фактором при наданні допомоги, адже при відсутності бажання на реабілітацію — лікування не принесе користі, а тільки зашкодить хворій людині.

Розвинена залежність, при відсутності лікування призводить постраждалої людини до смертельного результату. Тому основне завдання НРЦ «Снайпер» — врятувати в перші години розвитку абстиненції хворої людини, і не дати побічних дій зупинити роботу організму. Тому на першому етапі проводиться повна чистка організму і купірування абстинентного синдрому «ломки».

Нами при наданні допомоги, не прийнятне протверезіння за допомогою кардинальних заходів — використання крижаної води, за допомогою зв'язування і багатьох інших методів фізичного впливу. Ми виводимо потерпілого з смертельного стану з мінімальним заподіянням шкоди і максимальним комфортом. Що ми застосовуємо для цих заходів:

 • тільки дозволені медичні препарати для виведення шкідливих токсинів і речовин з організму людини;
 • м'який вид заспокійливих засобів, включаючи народну медицину;
  психоемоційну підтримку, допомогу;
 • знаходження в комфортному стані проживання;
 • в період лікування, все методи терапії проводяться анонімно і в індивідуальній формі.

Багато з нашого персоналу з обслуговування, самі колишні залежні, але залишилися допомагати іншим людям в їх біді. Тому вони розуміють, як важко підопічному проходити лікування. Разом з медичними працівниками, вони надають допомогу, і дають можливість хворому побачити майбутній результат терапії.

Після проведення даних заходів, хворій людині буде запропоновано повний реабілітаційний курс лікування від пороку, адже описані вище методи тільки купірує побічні процеси, але повністю не знімають тягу до алкоголю або наркотичних засобів.

У Запоріжжі, наш центр допомоги надасть професійну підтримку і проведе реабілітацію від залежностей всіх форм і видів. Для цього, нами розроблений певний вид послуг:

 • мотивація на лікування «інтервенція», яка проводиться на дому у хворої людини;
 • висновок з запойного стану і купірування абстинентного синдрому в домашніх умовах;
 • проведення детоксикації;
 • вивезення хворого на лікування в наш Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер»;
 • проведення реабілітаційних заходів в стаціонарі центру допомоги;
  безкоштовні консультації за станом здоров'я людини;
 • підготовка до адаптації в світі проживання після лікування.

Ми знаємо, що змусити хворого почати лікування важке заняття. Тому, наші фахівці проводять спеціальні психологічні курси для хворого, що дає можливість йому самому прийняти необхідне рішення на проведення терапії від залежності.

У чому користь вибору лікування в НРЦ «Снайпер»

Звертаючись до нас за допомогою, Ви отримуєте незаперечні переваги:

 1. Нами здійснюється виїзд за хворим за місцем його проживання.
 2. Працюємо по всій Запорізькій області.
 3. Надаємо професійну допомогу для купірування і лікування недуги залежності.
 4. Проживання в карантині і стаціонарі проходить в комфортних умовах.
 5. Надаємо допомогу при поверненні в соціальне середовище існування.
 6. Проводимо адаптацію перед випуском в соціальне середовище життя.
 7. З'ясовуємо причини початку прийому шкідливих речовин і купируя їх на корені.

НРЦ «Снайпер» — мережа наркологічних клінік і центрів розкиданих по всій території України. Нами надаються професійні послуги, що дає можливість забути назавжди існування даних проблем і вад. Звернувшись за допомогою, Ви не почуєте від наших фахівців відмову.

Згідно зі статистикою, тільки за останній рік, нами проведено лікування понад 1000 осіб. Всі вони проходять на сьогоднішній день додаткові курси підтримки психоемоційного стану в наркологічних клініках НРЦ «Снайпер».

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.