Реабілітаційний центр для наркозалежних людей в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія в країні, розвивається з величезним розмахом, і зупинити цей порок поодинці не вийде. Держава, намагаючись знизити цю тенденцію, надає профілактичні заходи серед молодого покоління, забувши про багатьох уражених наркотиками людей. Такий песимізм в Державних органах влади пов'язаний з низьким виділенням коштів, яких не вистачає на всі області України.

На допомогу Державі приходять приватні Наркологічні Реабілітаційні Центри, які за допомогою Державних діячів і Керівників обласних центрів, успішно звалили на себе тягаря знищення пороку. Так, недавно відкриті Реабілітаційні Центри «Снайпер», для залежних наркоманів в Києві, вже врятували близько 1500 осіб і повернули їх в соціальну сферу життя. Що таке наркоманія і які причини її виникнення? Це питання мучить багатьох батьків, які переживають за свою дитину.

Епідемія наркоманії

Розвиток Наркологічних Реабілітаційних Центрів «Снайпер» в Києві, основний пріоритет нашої роботи. Адже столиця нашої Батьківщини, захлеснула хвиля наркозалежності. Велика кількість проживаючих людей, велика кількість навчальних закладів, це все те, що потрапляє в поле зору цієї вади. Тому, кожен наш реабілітаційний центр для наркозалежних в місті Київ, основний акцент робить на профілактичні заходи даної патології та повного знищення наркоманії.

Наркоманія — епідемія світового масштабу

Реабілітаційні центри для наркоманів в КиєвіЩо таке наркоманія? Наркоманія — хвороба розвивається або жваво залежності від наркотичних або психотропних засобів, які приймають для отримання ейфорії. Згідно зі статистичними даними наведеними Міжнародними організаціями по боротьбі з наркозалежністю, в Україні число потрапили на гачок цієї вади налічує близько 1,5 мільйона чоловік.

Для країни з чисельністю близько 40 мільйонів, дані показники дорівнюють 1:26, тобто на 26 осіб здорових людей припадає один з розвиненою наркотичною залежністю. Всі ці дані, є офіційними джерелами, але що ж насправді. Тільки за неофіційними даними з Наркологічних клініки і Центрів, дані показники істотно збільшені від офіційних джерел.

Наявність наркотиків на чорному ринку вражає уяву, тут є все, що зажадає душа залежної людини. Правда, існують найбільш поширені види в середовищі наркоманів:

 1. Вид наркотичного зілля — Каннабис. До цього виду відносяться: марихуана; гашиш.
 2. Останнім часом, сильно показали себе психостимулятори. До даного виду особливого поширення набули: амфетамін (Фен); екстазі; метамфетамін.
 3. Вид Опіати. Важкі наркотичні засоби: опій; морфін; героїн.

Всі ці види наркотиків, мають сильний вплив на психіку і фізичний стан людини. Останнім часом, багато наркомани, не шкодуючи свого здоров'я, починають приймати саморобні хімічні засоби отримання ейфорії, що повністю знищує організм людини, без права його відновлення.

Беручи наркотики, людина отримує психічну і фізичну залежність. Залежно від виду вживаних наркотичних засобів, до кожного хворого даною патологією, необхідний при лікуванні індивідуальний підхід. Даний принцип роботи і лікування, взятий на озброєння мережею НРЦ «Снайпер» в Києві, що створило збільшення відсотка видужань при реабілітації наркозалежної людини.

Крім загальних проблем зі здоров'ям від прийому наркотичних засобів, наркоман стає носієм і розповсюджувачем, побічних смертельних патологій:

 • СНІД;
 • ВІЛ;
 • інфекційні заразні захворювання (гепатит В, С та інших небезпечних для життя інфекцій).

Всі дані захворювання, при лікуванні від пороку залежності, приносять людині при абстиненції, додаткові негативні наслідки.

Наркоманія — хвороба в початковій стадії, більше психологічного впливу, тому при початку терапії необхідно міцне бажання пройти лікування самого хворого. Тому, для наркозалежних, наш центр реабілітації наркоманів, створив послугу «інтервенція», яка проходить при виклику, нарколога на будинок.

Смертельна епідемія наркоманії, має свої причини поширення. Що це за причини, що штовхають людину на такий крок?

Виникнення і причини вживання наркотиків

Для того щоб розібратися, чому та чи інша людина став на шлях наркоманії, потрібно повністю провести аналіз його життя. У цій ситуації, загальних норм зриву на вживання не існує, так як кожна людина є носієм власної програми життя. Правда, існують приблизні мотиви, які штовхнули на даний крок людини:

 • постійне перебування в психологічному стресі (проблеми на роботі, постійні проблеми з фінансами, проблеми в родині);
 • негативний оточення людини, зможе штовхнути на пробну дозу вживання в якості цікавості;
 • пошук нестандартних і нових відчуттів (неробство і вседозволеність);
 • спроба здаватися досвідченим і дорослою людиною;
 • здатність легко діставати наркотичні препарати.

За всіма перерахованими пунктами, можна влаштувати полеміку, яка займе досить великий час, але даної проблеми не вирішить. Адже почавши вживати наркотичні засоби, наркоман переходить в залежну форму проживання, кинути яку він самостійно не зможе. Адже почавши приймати, він отримує на вигляд невинне ейфоричний стан, яке поступово руйнуючи його світогляд і психіку, стає основною метою життя. При цьому, наркоман отримує дві жваві залежності:

 • фізичну;
 • психологічну.

Отримавши такий букет патологій, терапія на дому не принесе позитивного результату і зажадає термінової госпіталізації в наркологічний центр для наркоманів в Києві.

Лікування наркоманії на дому

Лікування наркоманії на домуХто думає, що лікувати наркомана на дому можливо — не розуміє серйозності існуючої проблеми. При спробі лікування наркомана в домашніх умовах, тим більше без істотного наркологічного і психологічного досвіду, призведе до серйозних наслідків для наркомана. Адже відмовившись від вживання наркотичного зілля, наркоман отримує абстинентний синдром.

Дану абстиненцію, пройти в домашніх умовах, без карантинних норм лікування і застосування психологічного та медикаментозного лікування не представляється можливим. Все, чого зможуть домогтися «лікарі», так це повну втрату психоемоційного стану хворого і сильні наслідки для внутрішніх органів залежної людини. За статистикою, після таких дослідів, наркоман в кращому для нього випадку починає вживати збільшені дози наркотичного препарату, а в гіршому, отримує психологічний шок і летальний результат.

Реабілітаційні заходи НРЦ «Снайпер» в Києві

У реабілітаційний центр для наркоманів «Снайпер», з кожним роком надходить все більше звернень про допомогу. Це говорить тільки одне, що наркоманія сильно прогресує в місті Київ. Навіть звернувшись в наш реабілітаційний центр для допомоги, багато хто вважає, що отримавши консультації за своїм станом, цього вистачить, щоб перемогти порок залежності.

Зупинившись на цьому кроці, вони просто втратять свій дорогоцінний час і все одно прибудуть на лікування в НРЦ «Снайпер», для наркозалежних підопічних в Київській області. Варто зазначити, що даний крок, навіть для отримання інформації, говорить про бажання почати лікування від пороку. Це теж серйозне досягнення, так як звичайні наркомани не вважають себе хворими. Це до них приходить трохи згодом, при виникненні абстинентного синдрому. Що значить прояв абстиненції для залежного наркомана?

Абстиненція наркозалежного наркомана

При повній відмові від вживання наркотичних засобів, настає синдром абстиненції. Що це таке, і які його симптоми? Дані симптоми проявляються так:

 • різке збільшення температури тіла до 38-39 * С;
 • поява судом в тілі і кінцівках людини;
 • ниючий біль, проскакує по всьому організму і тілу наркозалежної людини;
 • психіка і емоції, повністю перестають контролюватися при абстинентному синдромі, всі дії які робить наркоман, забуваються в цьому стані;
 • сильні галюциногенні бачення, штовхають наркомана на необдумані кроки і дії;
 • виникнення агресивного стану до навколишніх предметів і людям;
 • важке дихання, пов'язане з нападами відмови роботи м'язових тканин;
 • скачки тиску і тахікардія;
 • поступовий і чергується відмова роботи внутрішніх органів людини;
 • стан ломки, при якому, тіло хворого починає викручуватися, що в оманному розумінні полегшує стан наркомана;
  смертельний результат від абстиненції.

Можете уявити, що відбувається з залежним наркоманом в разі його відмови відвідати реабілітаційний центр для лікування наркоманії. Тому, центри для наркоманів Київ, НРЦ «Снайпер», пояснює пацієнтам, що може статися в домашніх умовах при відмові від лікування.

Зняття абстиненції в реабілітаційних центрах «Снайпер»

Зняття абстиненціїЦентр реабілітації наркоманів «Снайпер» в місті Київ, при прийомі підопічних на лікування відразу пояснює правила поведінки на стаціонарі. Після цього, пацієнт проходить повне діагностування стану здоров'я, що дасть можливість, згідно з отриманими даними, підібрати правильне лікування і зняти абстинентний синдром.

Зняття наслідків відмови від вживання наркотичних препаратів, проходить в карантинному секторі проживання. У карантині, підопічний повністю знаходиться під цілодобовим наглядом, щоб уникнути наслідків відмови від наркотиків. Тут починається його шлях до одужання. Першим кроком стає детоксикація організму.

Для детоксикації, застосовуються сучасні препарати протектори та інші миючі засоби організм і кровотік людини. Крім цього, широко застосовую фізіопроцедури і психологічний вплив на підопічного. Все це в комплексі, надає необхідне лікування і зняття наркотичної залежності для підопічного. Після пройденого методичного лікування від абстиненції, пацієнт переводиться в стаціонар, для подальшої реабілітації та закріплення отриманих навичок відмови.

Стандартний час проходження абстиненції, безпосередньо залежить від наркотичного засобу уживаного підопічним, і триває від 2-4 тижнів.

Стаціонар — терапія

На стаціонарному лікуванні, терапія від пороку проходить поетапно. Тому підопічний заново проходить діагностику, для визначення ураження внутрішніх органів. Тільки після цього, до пацієнта підбирають індивідуальне лікування і реабілітацію.

Для продовження лікування в стаціонарі, до підопічного застосовують чотири методи покрокової терапії:

 • фізіопроцедури;
 • психологічний вплив;
 • проведення сеансів по підтримці психічного стану в нормі;
 • активний фізична праця і відпочинок;
 • масажні методи відновлення;
 • народну медицину для лікування уражених органів і для виведення наркотичних токсинів з організму;
 • після проходження курсів реабілітації наркомана, використовуються методи адаптації до соціального життя людини.

Все це застосовується в міру проходження певних кроків в лікуванні, почерговість яких встановлюють наші фахівці.

Допомога в соціумі проживання

Вийшовши, підопічний може в будь-який момент звернутися за допомогою в нашу мережу НРЦ «Снайпер». Для цього, він може під'їхати сам або зв'язатися з нашими черговими фахівцями за контактними номерами цілодобових телефонах.

Надаючи допомогу в соціальному середовищі колишнім підопічним, ми повністю знімаємо можливість зриву на повторне вживання наркотиків. Такий підхід, повністю виправдав себе за час нашої роботи.

Наш НРЦ «Снайпер», допомагає колишнім підопічним в працевлаштуванні, що дає можливість повернутися в життя відразу без проблем. У деяких випадках, при повторному зриві на вживання, пацієнту надається повторна програма безкоштовно. Все лікування проходить в конфіденційній обстановці, що дає можливість спокійного повернення в життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.