Ібупрофен аптечний наркотик, вбиває тисячі людей!

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Приходячи в аптеку за покупкою лікарських препаратів, ми впевнені в тому, що купуємо тільки ті кошти, які допомагають позбутися від різних захворювань. Але чи замислювалися ви про те, що існують певні препарати, які при надмірному вживанні можуть викликати наркотичну залежність? Одним з найбільш часто використовуваних засобів, яке ми купуємо в аптеці, є ібупрофен. Незважаючи на доступну ціну, він здатний завдавати людському організму величезної шкоди, починаючи від проблем з різними органами і закінчуючи наркотичною залежністю. За попередніми даними наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», за останній час звертається все більшу кількість пацієнтів, які вимагають допомоги саме після використання ібупрофену.

Деякі ліки і ібупрофен, який виступає у вигляді наркотику

ліки і ібупрофенЯкщо розглядати історію виникнення наркотиків, то варто звернути увагу на те, що їх нині існує досить велика кількість. Природно, можна виділити більш і менш сильні наркотики. Наприклад, багато хто чув про такі речовини, як амфетамін, морфій, героїн, кокаїн та інших. Найчастіше їх знаходять в чистому вигляді, але так само відбувається так, що деякі складові цих коштів можуть перебувати і в лікарських препаратах, які використовуються для лікування людини. Природно, у вільному продажу їх знайти неможливо, але ось в спеціальних резервах клініки вони хоча б в невеликих кількостях існують. Найчастіше їх призначають для зменшення не терпимою болю або ж у випадках, що вимагають невідкладної допомоги.

На сьогоднішній день величезна кількість жителів будь-якої країни щодня купують лікарські засоби, які виписує лікар. Природно, при прийомі препаратів в певній дозі, яка була встановлена ​​доктором, нічого не відбудеться. Але не рідко трапляється так, що людина, яка захворіла, через брак часу не йде в лікарню, а відразу ж відправляється в аптеку за покупкою лікарських препаратів, які вживає без призначення лікаря. При їх неправильному або надмірному прийомі може спостерігатися звикання. Але дуже часто подібне звикання призводить до того, що при передозуванні людина починає відчувати якесь почуття ейфорії, яке в подальшому йому подобається. Але хто замислювався над тим, що будь-який лікарський засіб може виступати, як наркотик, при його передозуванні?

Наркотичні властивості препарату

У деяких препаратів, які виписуються лікарями, містяться певні компоненти, які показують свої наркотичні властивості в разі передозування. У складі ібупрофену, що є відмінним болезаспокійливу та жарознижувальну препаратом, в процесі дослідження було виявлено речовину, яке можна вважати наркотичним. А якщо подумати, то наявність ібупрофену можна знайти в таких ліках, як гофен, нурофен і інших лікарських засобах, спокійно продаються в аптеках.

Розглядаючи ібупрофен, який виступає як наркотик, варто звернути увагу на те, що він не дає почуття ейфорії, яка може виникати після вживання досить сильних наркотиків, але все одно призводить до почуття звикання при його неконтрольованому вживанні. Намагаючись зменшити біль, ми весь час збільшуємо дозу випитого ліки, через що відбувається зниження усвідомлення людини, істотно зменшується швидкість реакції, притупляються всі почуття і відчуття, людина погано розуміє, та й зовсім можуть проявлятися симптоми, схожі на вплив наркотику на організм людини.

Якщо поділити всі наркотики по групах, то можна виділити Кодеїн, що належить до опіоїдних наркотичних речовин, що викликають сильну залежність. Розглядаючи властивості ібупрофену, варто звернути увагу на те, що в невеликій кількості в його складі все-таки міститься кодеїн. Саме тому всі лікарські засоби, що включають в себе наявність ібупрофену, можна частково вважати наркотичними. Але подібний вплив буде проявлятися в тих випадках, якщо буде здійснена передозування або ж постійне вживання цих лікарських препаратів. Тому не варто самостійно використовувати ці препарати без рецепта лікаря, щоб потім не звертатися за допомогою до фахівців. Тим більше що останнім часом в реабілітаційному наркологічному центрі «Снайпер» спостерігається все більша кількість пацієнтів з подібними проблемами.

Якими можуть бути симптоми після вживання ліків, що містять наркотичні речовини?

По можливості кожна людина повинна розуміти те, що використовувати ліки без призначення лікаря не рекомендується. Але якщо раптом сталася подібна ситуація, то застосовувати препарати, в складі яких спостерігається кодеїн, не можна більше трьох днів, так як після закінчення цього часу відбувається звикання до даної речовини. У будь-якому випадку захворювання потрібно лікувати, а не усувати його симптоми. У тому випадку якщо після прийому ібупрофену ви відчуваєте постійне запаморочення і сонливість, то необхідно негайно припинити прийом коштів і якомога швидше звернутися за допомогою до фахівця в тому випадку, якщо ліки ви використовуєте тривалий час. В цей же час бажано уникнути їзди за кермом автомобіля, щоб піти від серйозних наслідків.

У тому випадку, якщо ви систематично будете вживати ліки, в складі яких знаходиться кодеїн, сюди ж можна віднести і використання в чистому вигляді ібупрофену, то при неконтрольованому кількості випитих таблеток навіть сама звичайна людина може відчувати на собі почуття ломки. Природно, поступово буде виникати залежність до цього препарату, що в подальшому може призвести до вживання цілої пачки таблеток за день.

Серед найбільш часто зустрічаються симптомів, які можуть виникати після вживання кодеиносодержащих препаратів, варто виділити:

  • висип на шкірному покриві;
  • почуття розслабленості;нудота;
  • поширення тепла по всьому тілу;
  • звуження зіниць;
  • гарний настрій і надмірна балакучість.

Якщо ж ліків було випито дуже багато, то починається звичайнісінька ломка, що супроводжується пітливістю, проносом, нудотою, диким болем в суглобах і м'язах, освіта почуття депресії. Всі перераховані симптоми можуть виникати і після використання ібупрофену, так як в його складі є кодеїн.

Негативні наслідки від прийому ібупрофену

Крім первинних симптомів, які можуть проявлятися після застосування ібупрофену, варто звернути увагу і на серйозні наслідки, виправити які практично неможливо.

При періодичному використанні даного лікарського засобу у кожної людини підвищується ризик виникнення інфаркту практично на 30-40%. Якщо взяти чоловіка, який протягом трьох місяців приблизно по 2-3 рази буде вживати ці ліки, то ризик розвитку імпотенції становить 38%. По суті, це основні і дуже серйозні наслідки, виправити які вже неможливо.

У тому випадку, якщо ви почали використання даного лікарського засобу і відчули якесь звикання, зверніться за допомогою до реабілітаційного наркологічний центр «Снайпер», де вам нададуть висококваліфіковану допомогу і усунуть наркотичну залежність.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.