Лікування від алкоголізму в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Що таке алкоголізм? Лікування алкоголізму в Києві є проблемою, з якою ефективно може впоратися наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер». Алкоголізм — це захворювання, яке проявляється систематичним споживанням алкоголю і залежністю від нього. Поширеність залежності в деяких країнах (Україна, Російська Федерація, Німеччина) становить 75% серед населення. Алкоголізм — це не тільки стан здоров'я, але і погіршення соціального життя.

Кожен алкоголік думає, що може кинути зловживати спиртним в будь-який час, проте це не так. Ця хвороба важко піддається лікуванню і вимагає тривалої, ефективної терапії і бажання до позбавлення від залежності.

Ознаки алкоголізму:

 • Вживання алкоголю на самоті.
 • Чи не контролюється доза.
 • Постійне бажання випити.
 • Є запаси спиртного.
 • Провали в пам'яті.
 • Зміна поведінки: апатія або агресія.

Негативний вплив алкоголю на організм

Етиловий спирт, який міститься в алкогольних напоях, є універсальним отрутою. Особливо небезпечно його нейропаралітичний дію порушує функціонування нервової системи (вбиває мозкові клітини).

Можливість розвитку алкоголізму залежить від генетичного фактора, способу життя, халатного виховання, соціальних умов, відкритого прикладу пияцтва, стійкості до стресів, психологічних особливостей особистості. У великих дозах алкоголь впливає на головний мозок. Це проявляється порушенням мови і координації рухів, зміною поведінки, погіршенням інтелекту. Існує висока смертність (60-70%) серед чоловіків до 50 років, що зловживають алкоголем.

Хронічний алкоголізм призводить до розвитку безлічі захворювань:

 • печінки (цирозу, раку печінки),
 • серцево-судинної системи (підвищеного артеріального тиску, кардіоміопатії, порушення серцевого ритму, інфаркту, інсульту),
 • онкологічних захворювань (раку стравоходу, порожнини рота і горла),
 • шлунково-кишкового тракту (гастриту, виразки, панкреатиту, шлунково-кишкових кровотеч),
 • нервової системи (алкогольної епілепсії, білої гарячки, алкогольної деменції, енцефалопатії Верніке, конгітівной дисфункції).

Тривалий прийом алкогольних напоїв призводить до похмільного синдрому, який може тривати від кількох днів до тижня і привести до такого психічного розладу як «біла гарячка».

Відносно вживання спиртного, люди класифікуються на 3 групи:

 • абсолютно не вживають спиртне
 • вживають алкоголь в помірних кількостях
 • зловживають алкоголем, які, в свою чергу, діляться на 3 категорії:
 • алкоголізм проявляється не в хронічній формі
 • характерні деякі симптоми хронічного алкоголізму
 • виражений хронічний алкоголізм

Клінічні стадії алкоголізму:

1 стадія:
Хвороба характеризується не вираженою психологічною алкогольною залежністю. Якщо доступу до спиртного відсутня, залежність практично не проявляється. Але при першій нагоді людина обов'язково прийме дозу алкоголю. Видимі фізичні порушення відсутні. Психологічна залежність може повністю зникнути або, в гіршому варіанті, перейти в наступну стадію.

2 стадія:
Виявляється у вигляді нав'язливого бажання постійно вживати спиртне. Доза, від якої організм не проявляє реакції на інтоксикацію (нудоту) — збільшується.

3 стадія:
У цій стадії при припиненні запою виникає стан, який нагадує наркотичну «ломку» — абстинентний синдром. Алкогольна залежність стає фізичної, коли неможливо перестати приймати спиртні напої. Характерно прояв «плато толерантності до алкоголю». Зняття похмільного синдрому вживанням наступних доз переростає в запійний алкоголізм, який негативно впливає на організм. Починають з'являтися патологічні процеси в нервових клітинах і клітинах печінки.

4 стадія:
Виявляється у вигляді вираженого зниження толерантності до дозам алкоголю. Характерні сильна фізична залежність, незворотні патологічні процеси в серцево-судинної і травної системи, печінки, порушується метаболізм. Алкоголізм руйнує соціальні аспекти життя. Якщо примусово виводити з запою, то може наступити летальний результат.

Лікування алкоголізму в Києві

Першим кроком в лікуванні алкоголізму є звернення до лікарів по медичну допомогу. Ефективність лікування від алкогольної залежності залежить від усвідомленості людини про проблему і бажанні позбутися від захворювання.

Детоксикація організму і зняття абстинентного синдрому — комплекс заходів націлених на виведення з організму алкоголю і продуктів його розпаду. Мета такої процедури — очищення крові, травного тракту, печінки, поліпшення метаболізму. В середньому така терапія триває близько 5 днів.

Лікування алкоголізму в Києві відбувається двома методами — психотерапевтичним і медикаментозним.
Психотерапія спрямована на формування негативного образу алкоголю у залежного. Така терапія ефективна тільки в разі добровільного та усвідомленого бажання позбутися від залежності. Рецидиви алкоголізму після психологічної терапії виникають рідко. Психотерапевтичні методи: гіпноз, кодування, торпедування, індивідуальна і групова психотерапія.

Медикаментозне лікування алкогольної залежності — це введення препаратів володіють несумісністю з алкоголем (алкоблокаторов) і значно знижують до нього потяг шляхом впливу на нервову систему.

Препарати вводяться різними способами: внутрішньом'язово, внутрішньовенно, імплантаційним методом (найстабільніший і тривалий ефект). Наприклад, дисульфірам — абсолютно безпечний для осіб, які не вживають спиртне. При поєднанні в організмі з алкоголем, викликає неприємні симптоми: нудоту, відчуття жару. Крім алкоблокаторов, призначають додаткові препарати: транквілізатори, седативні, антидепресанти, гомеопатичні засоби.

Ефективне лікування алкоголізму в Києві здійснюють в наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер». У клініці працюють висококваліфіковані: наркологи, неврологи, терапевти, психологи. Фахівці визначать причину алкоголізму, призначать комплексне лікування і подальшу реабілітацію.
Особливості лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі «Снайпер»:

Комплексне обстеження.

 1. Гарантована висока ефективність лікування.
 2. Поетапна терапія: виведення з запою, лікування абстинентного синдрому, профілактика рецидивів, психологічна і соціальна реабілітація.
 3. Великий досвід роботи лікарів, нові методики і препарати для комплексного лікування залежності.
 4. Індивідуальний підхід.
 5. Висококваліфіковані фахівці.
 6. Гарантія анонімності і конфіденційності.
 7. Комфортні умови перебування в клініці, новітнє обладнання.

Щоб повністю позбавитися від алкогольної залежності і почати нове життя без цієї шкідливої ​​звички, потрібно звернутися за допомогою в наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» в Києві.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.