Лікар нарколог — безкоштовна консультація в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Пороки наркоманії, алкоголізму, вриваються в наше життя стрімко і швидко наносять шкоду людині і його оточенню. Як завжди, початкову стадію розвитку, багато хто просто не можуть помітити відразу, але коли все стає явно, починаються нервові ситуації, стреси і багато іншого, що призводить до повного розриву з соціальним світом проживання. Які причини початку вживання наркотичних засобів і алкогольної продукції? Чи можна виявити дані патології в початковій стадії розвитку? Які ознаки початку вживання наркотиків і алкоголю? Чи можна перемогти придбаний порок залежності в домашніх умовах? Що таке абстиненція? Де пройти лікування від залежності? На ці питання зможе відповісти лікар нарколог Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер».

Можливі причини початку вживання

Часто основною причиною вживання наркотичних засобів і алкогольної продукції стає оточення людини. Це підтверджується спостереженням і аналізом того, що відбувається в житті кожної людини. На практиці, ще не було жодного випадку, коли людина самостійно без допомоги своїх знайомих починав вживати наркотики або спиртову продукцію, що говорить про правильність висновку.

Тому, основною причиною прийнято вважати — бажання стати ближче до своєї компанії, стати на рівні з ними самостійним, зрілою людиною і отримати їх визнання. Все це, є віковою особливістю підліткового віку. Існують і соціально-психологічні причини початку вживання:

 1. Підлітки почали приймати наркотичні засоби або алкоголь, живуть в несприятливому середовищі, постійних стресових ситуаціях, в сім'ях, де його виховує один батько, постійно відчуває брак батьківської любові і турботи. Зазвичай до таких родин відносять малозабезпечених, з явними ознаками асоціальних дій. Правда, останнім часом, цей принцип став порушуватися тим, що даною патологією залежно від алкоголю і наркотиків страждають більш забезпечені громадяни. Так як вони мають можливість купувати ці продукти, не озираючись на вартість і кількість наркотичного і алкогольного продукту.
 2. Слабка психоемоційна підготовленість людини. Бажання проявити себе серед свого кола спілкування, показати свою крутизну — пригощаючи всіх. Основний вид таких людей мають одне бажання дочекатися вечора і почати гуляти, пити, вживати наркотичні засоби. Постійний пошук нових захоплень і розваг, ейфорії.
 3. Повна відсутність цілей в житті, песимізм.
 4. Почуття повної непридатності для життя, невпевненість. Вживання дає їм можливість розкрити свою скутість і стати товариськими і веселими.
 5. Джерела інформації, які показують, що вживши препарат або випивши спиртного, людина стає героєм і безсмертним борцем за справедливість. Це розвиває почуття безкарності за вживання наркотичних засобів або алкоголю.
 6. Пошук отримання нових відчуттів і ейфорійного стану.
  Бажання стати суперзіркою або героєм. Розповідаючи друзям, як він, будучи п'яним або під дією наркотичного препарату, здійснив подвиг і врятував кошеня від хуліганів.
 7. Відсутність здатності долати неприємності. Вживання допомагає таким людям піти від проблем і сховатися в ейфорії.

Все перераховане вище є основними причинами початку вживання наркотичних засобів і служить дією для попередження розвитку наркоманії в середовищі підлітків і молоді. Особливу увагу слід звернути на поведінку батьків, так як стеження до добра не доводить і може спровокувати так само початком вживання на «зло».

Для того щоб не зробити помилок, потрібно консультація нарколога. Який зможе розповісти про ознаки та симптоми початку вживання. Після отримання консультації, необхідно просто поспостерігати за родичем, який може вживати наркотики або алкоголь, виявити ознаки і симптоматику початку вживання.

Ознаки прийому алкоголю або наркотичних засобів

Центр лікування наркоманії в ХарковіПри уважному підході до спостереження за родичем або своєю дитиною, можна звернути увагу на його психоемоційний стан і поведінкові випади. Що може явно кинутися в очі, так це різка втрата успішності, пасивність у навчанні, незвичайний інтерес до хімії. Особливу увагу варто звернути на зміну його кола спілкування, втраченого інтересу до свого хобі, припинення занять різними видами спорту, сильної стомлюваності при низьких навантаженнях, відсутність бажання допомагати батькам.

При цьому відбувається різка втрата пам'яті, агресивним виявом поведінки, постійний брак коштів. Особливу увагу слід приділити підліткам, які курять. У будь-якому випадку, при явних підозри, необхідна консультація нарколога Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер». Відразу попередимо, що жваво патологію залежно від наркотиків чи алкоголю, лікувати в домашніх умовах не рекомендується.

Лікування в домашніх умовах патологій залежності

Багато хто думає, що заборонивши вживати або закривши людини вдома, можна врятувати його від залежності — це серйозна помилка призведе до незворотних наслідків здоров'я. Заборонивши вживати наркотики або алкоголь, людина з залежністю отримує абстинентний синдром. Іншими словами — синдром відмови від вживання наркотиків або алкоголю. У цьому стані, організм людини і ЦНС хворого, починає вимагати чергову дозу для прийому. При її відсутності, починаються проявлятися побічні дії:

 • збільшується серцебиття;
 • піднімається артеріальний тиск;
 • збільшується температура тіла;
 • починається своєрідна ломка всього тіла;
 • з'являються галюцинації;
 • відбувається втрата здатності контролювати свої дії;
 • розвивається початкова стадія шизофренії;
 • відбуваються збої в роботі внутрішніх органів, що призводить в окремих випадках до смертельного результату.

У такій ситуації, просто необхідно викликати нарколога на будинок або швидку допомогу для госпіталізації хворого. Щоб цього не сталося, можна завчасно отримати консультацію в Наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер». Іноді може знадобитися послуга від нашого НРЦ «Снайпер» — «додому нарколог Київ».

Найбільш краще дію, яке рекомендовано при виявленні наркозалежного або алкоголіка — звернення до нашого нарколога центру «Снайпер» в місті Київ.

Звернення до лікаря нарколога

Лікар нарколог — медичний працівник, який зможе провести діагностичні заходи, провести терапію від залежності. Він може створити профілактичні заходи, які дають можливість хворому зрозуміти, що пороки наркоманії та алкоголізму необхідно лікувати. Кому потрібна допомога даного фахівця:

 • залежним від алкоголізму;
 • хворим на наркоманію;
 • приймають психотропні наркотичні засоби;
 • любителям азарту і хворим на ігроманію;
 • любителям куріння;
 • інтернет залежним людям.

При здійсненні прийому в НРЦ «Снайпер», наш співробітник уважно ознайомитися з проблемою і вислухає хворого, послухає родичів і друзів. Для загального розуміння, проведе кілька тестів, які покажуть поведінковий стан підопічного. Все це дасть можливість виявити причину різкого імпульсу.

Допомога в нашому НРЦ «Снайпер», за наполяганням хворого, може проходити в режимі анонімності. Після попередньої співбесіди, хворого відправляють на повний цикл обстеження стану здоров'я і внутрішніх органів. Тільки після чого, приймається рішення про проведення індивідуальних заходів терапії.

Допомога і лікування

При початку лікування в НРЦ «Снайпер», пацієнт направляється в карантинний сектор. Де йому проведуть повну детоксикацію організму, знімуть абстинентний синдром. Для цього застосовується система «12 кроків», медикаментозне підтримання організму, підсилюють імунну систему потерпілого від залежності організму, проводять психологічні методи впливу на людську психіку.

У цей період, до пацієнта повністю забороняють з'являтися друзям і знайомим. У рідкісних випадках, допускаються близькі родичі для моральної підтримки пацієнта. Це складний період в лікуванні хворого, тому йому надається цілодобова допомога, для зняття побічних ефектів відмови від наркотиків чи алкогольної продукції. Завдяки нашим методам, хворий пройде даний стан з найменшими труднощами. Після карантинного лікування, підопічного переводять на стаціонар.

Стаціонарне лікування залежності

Дніпропетровський наркологічний диспансерПісля пройденого карантину, хворий переводиться в стаціонарне відділення. Для цього, хворому надається на вибір 1-6 місні номери проживання, обладнані по самому елітного виду. У кожному номері створений комфорт і блаженне проживання.

На території НРЦ «Снайпер», створений парк відпочинку, який може створити радісне проведення часу для проживаючих підопічних. Особливо добре, можна відпочити в тіні дерев, на зручних кованих лавках. Штучні фонтани і їх дзюрчання створюють ідилію, і бажання продовжувати лікуватися.

Для лікування на стаціонарі застосовується фізіотерапія, масажні процедури, медикаментозне відновлення внутрішніх органів, купірування і зниження психічного напруження. Для найбільш підготовлених і цілеспрямованих підопічних, створено сучасний спортивний зал з новими тренажерами і досвідченим інструктором.

Залежно від стану пацієнта, йому прописується необхідне харчування, яке повністю прораховано на кількість корисних і необхідних речовин. Харчування становить 3-5 разів на добу. Всі продукти харчування повністю проходять необхідну перевірку на предмет шкідливих речовин і токсинів.

До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, що прискорює час лікування і проходження реабілітаційних заходів. Все в НРЦ «Снайпер», створено, щоб підопічний не відчував, що він знаходиться на лікуванні залежності, що приносить свій, позитивний результат.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.