Нарколог на будинок в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Постійне вживання спиртного та наркотичних засобів, призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. Зупинитися людина не в силах через сильний прояви абстиненції, яка впливає психічного і фізичного характеру на людину. Тому, терапію від алкоголізму та наркотичної залежності, слід довірити професіоналам своєї справи НРЦ «Снайпер» в Києві.

Виклик нарколога на будинок — спосіб не вистоювати довгий час в чергах, не витрачати свій і підопічного час на довгі заходи. Ця послуга, дає можливість отримати допомогу від родичів і зберегти психіку підопічного від постійного стресового тиску з боку оточуючих. Наркологічний Реабілітаційний Центр «Снайпер», надасть дану послугу професійно і з гарантованим успіхом.

Дана послуга працює цілодобово. Замовивши дану допомогу в нашому Центрі, Ви отримуєте зняття похмільного синдрому, детоксикацію організму, тимчасове купірування абстинентного синдрому, виведення з запою. Всі ці заходи, здатні прибрати негативні наслідки для організму і допоможуть зробити крок до чіткого рішення пройти курс реабілітації.

Анонімність користування послугою «нарколог на будинок»

Анонімність наркологаНаркологічний Реабілітаційний Центр «Снайпер», до кожного свого підопічного ставиться з повагою і якісно виконує свої перед ним обов'язки. Наш центр гарантує повну анонімність і не вимагає документів, що підтверджують особу, що дає можливість відсутності витоку інформації. Ми впевнені, що на Вашій роботі не дізнаються про проблеми зі здоров'ям і соціум НЕ відвернеться від Вас. При виконанні послуги «нарколог на будинок» Київ, ніхто навіть не зможе зрозуміти, хто відвідав Ваші хороми. Дані виїзду, не передаватимуться або повторно не розголошуються.

Що входить в послугу нарколог на будинок Київ:

  • при необхідності проходить психологічна допомога «інтервенція»;
  • у важких ситуаціях проводиться доставка в Реабілітаційний Центр;
  • детоксикація організму в домашніх умовах;
  • психологічна допомога оточуючим пацієнта людям;
  • зняття абстинентного синдрому за допомогою медичних препаратів.

Виклик нарколога на будинок в місті Київ, має свої показання до використання даної послуги.

Які показання до виклику нарколога на будинок

Які причини служать до виклику нарколога на будинок в Києві та Київській області? Найголовніша і перша причина — хворий знаходиться в стані запою, абстинентного синдрому, відчуває тяжкі наслідки після вживання алкогольного зілля або наркотиків. Часто, даною послугою користуються, коли хворий сам приймає рішення почати лікуватися від пороку залежності.

Виклик нарколога на будинок КиївДруга чимало важлива причина — необхідність проведення «інтервенції». Ця послуга, підштовхне пацієнта на прийняття правильного рішення пройти реабілітаційні заходи в Наркологічному Реабілітаційному Центрі «Снайпер». Часто, даною послугою користуються, після того, коли терміново потрібно зняти похмілля і піти на роботу, сісти за кермо і багато інших чинників вимагають розумової і фізичної роботи.

Зовсім люди від алкоголю або наркотиків, важко погоджуються на реабілітаційні послуги і лікування від пороку. Тому якщо їм в голову прийшла ця думка почати лікування не варто затягувати. Просто варто зробити заявку на сайті НРЦ «Снайпер» з поміткою «терміново». В такому стані хворий швидко знаходить спільну мову з доктором і рідними людьми і погоджується проїхати в реабілітаційний центр допомоги нарко алко залежним. Найперші позитивні результати реабілітації, стануть подальшим стимулом і ялиною продовження терапії.

Співробітники НРЦ «Снайпер», мають великий досвід роботи з залежними пацієнтами від психоактивних засобів. У нашому «валізі» методів лікування, знаходяться самі новітні і практичні заходи по зняттю і купірування абстинентного синдрому, стаціонарного лікування, психологічні заходи з відновлення психіки і здоров'я підопічного. Всі вони гарантовано приведуть до одужання і повернення до нормального соціального життя хворого.

Які дії робить нарколог при відвідуванні пацієнта

Анонімна послуга «нарколог на будинок», і приїзд доктора за домашньою адресою, результат заявки про допомогу. По приїзду нарколог знайомиться з родичами потерпілого, з'ясовує причину виклику, проводить попереднє ознайомлення зі станом підопічного. Тільки після цього, наш досвідчений співробітник приймає рішення про ту чи іншу методику допомоги. Все це проходить в невимушеній обстановці, що створює комфортні умови для роботи лікаря і не напружує психічний стан хворого пацієнта.

Якщо після огляду і проведення спеціальних заходів, протипоказання застосування не встановлені, нарколог приступає до наступних маніпуляцій:

  • проводить детоксикацію організму за допомогою розроблених нашими фахівцями методів;
  • знімає абстиненцію з підопічного;
  • виводить зі стану запою;
  • знімає побічні дії з організму людини (судоми, блювота, відмова роботи органів і відновлює здатність приймати рішення).

Після проведення даних заходів, призначаються курси відновлювальної терапії за допомогою медикаментів і народних методів лікування. Відповідно виписується повний рецепт із зазначенням доз вживання і застосування медичних препаратів. Прописується необхідне харчування (дієта), призначаються повні діагностичні заходи.

Найбільш корисним при приїзді нашого фахівця, є отримання інформації родичам потерпілого. Він їм розповідає як себе вести з хворим, як необхідно здійснювати підтримку його психологічного стану, що потрібно, щоб не допустити повторного зриву на вживання.

Дана послуга є найбільш зручним і практичним, а тим більше приносить допомогу і не афішує особисті дані заявника. Більш детально відповідять Вам наші фахівці з цілодобовою чергової зв'язку нашого НРЦ «Снайпер». Ми чекаємо запитань і звернень.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.