Реабілітаційний центр для наркоманів — Львів

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Поширення наркоманії в країні, створює небезпеку для здорового соціального світу людей. Дана епідемія не щадить ні кого і знищує все на своєму шляху, руйнуються сімейні узи, знищується соціальний статус, страждають підлітки і діти. Розповсюдження наркотичних засобів і прихована їх продаж за доступними цінами, дає можливість здобувати даному захворюванню все більш юний вік, а це проблеми демографічного масштабу. Як і де лікувати патологію залежно від наркотиків? Це основне питання родичів людини потрапив в залежність від вживання наркотичного зілля.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — Львів

лікування наркоманіїНРЦ «Снайпер», створений в красивому старому місті України Львів, за свій не довгий термін існування, вже повернув до нормального життя не одну сотню людей. Оступившись один раз і посоромившись своєї проблеми, наркозалежні люди опустили руки і покотилися по похилій. Буває й інша ситуація, спробувавши один раз наркотичний засіб, людина не змогла зупинитися, що привело його до залежності від наркотиків. Пізно усвідомивши проблему такої патології, хворі намагалися самостійно вирішити її в домашніх умовах, але зазнали поразки і повністю розчарувалися в даних діях.

Наш НРЦ «Снайпер», готовий дати другий шанс таким людям і пропонує пройти правильну реабілітацію в центрі допомоги наркозалежним. Для терапії смертельної патології застосовуються сучасні методи лікування, які стали основними в центрах реабілітації Західних країн. Одна з таких програм, система «12 кроків», яка була розроблена американськими вченими в далеких 30-х роках двадцятого століття. Крім даної програми, наш наркологічний реабілітаційний центр допомоги наркоманам застосовує і інші системи оздоровлення, які доповнюють один одного в залежності від необхідності і стану здоров'я хворого:

  1. Методи консервативного лікування.
  2. Методи інноваційних технологій.
  3. Народні способи позбавлення від залежності.
  4. Психологічні програми відновлення людини.

Методи консервативного лікування

Найпершою системою оздоровлення організму від наркотичної залежності, є замісна терапія. Її заснували в кінці 19-го століття і заміняли сильні наркотичні препарати на більш слабкі. Згодом дані методи показали свою неспроможність через неправильне використання доз. Це призводило до виникнення іншої більш сильній залежності, тому даний метод терапії був знятий з базової технології лікування.

З розвитком науки і медицини в даному напрямку, стали зрозумілі помилки тих років, що створило новий вид заміщення — методоновое. Даний спосіб застосовується тільки в важких випадках патології залежності, але в правильних нормах і дозах вживання. Ці нововведення не дають можливості розвитку залежності і приносять хороші результати. Після цього лікування проводиться детоксикація, що повністю виводить з організму токсини даного наркотичного засобу. Таке лікування найтриваліше, так як властивості метадону — довгий вихід з організму.

Методи інноваційного лікування

Для лікування патології залежно від наркотичного засобу, нами практикується комплексний підхід до вирішення даної проблеми. Для цього психологічні програми відновлення психічного стану застосовуються з медичними препаратами та медикаментозним лікуванням внутрішніх органів ураженого організму. Існують такі види програм:

  1. Псіхокодірованіе хворого. Людина вводиться в стан глибокого гіпнотичного сну, в період якого, фахівець нарколог дає установку програми повного неприйняття наркотичних засобів і шкідливих звичок. Після чого хворий після проведених кількох сеансів відмовляється від вживання наркотичних засобів боячись пережити негативні емоції. Цей метод постійно вдосконалюється, що подовжує його час дії. Один недолік — недовгий час дії. Даний метод застосовується при бажанні хворого і вимагає постійного перезавантаження навіювання.
  2. Індивідуальний підхід і курси психологічного впливу. До цієї групи відноситься система «12 кроків». Дана програма змогла стати основним методом лікування від пороку наркозалежності, оскільки не визнає використання медикаментозних препаратів. На даний момент, вона стала основною у багатьох центрах допомоги залежним пацієнтам і продовжує приносити користь і одужання людям. Реабілітаційний центр для наркоманів НРЦ «Снайпер», дотримується даного методу і перед початком проведення реабілітаційних заходів, розповідає про переваги цього способу лікування.
  3. Народні способи лікування патологічної залежності з застосуванням Східної медицини. Ці методи добре застосовуються з програмою психоемоційного оздоровлення «12 кроків».

Навіть застосування найбільш просунутих методів лікування від наркоманії не зможуть уберегти підопічного від зриву вживання в соціальному порочному колі проживання. Тому наш НРЦ «Снайпер» у Львові, розробив реабілітаційну допоміжну програму підтримки колишніх підопічних. Це створює чітку мотивацію і моральну підтримку колишнього пацієнта, що в свою чергу зупиняє його від початку повторного прийому наркотичних засобів.

Лікування наркоманії Львів — НРЦ «Снайпер». Хочете повернути Вашого родича в нормальну і здорове середовище проживання, наші двері завжди відкриті.

НРЦ «Снайпер», крім лікування наркозалежності, може запропонувати рішення проблем з ігроманією, алкогольною залежністю, курінням. Всі методи лікування підбираються суто індивідуально, що приносить прискорене час лікування від даних патологій. Ми завжди попереду на один крок будь-якого пороку і здатні надавати підтримку у всіх містах України, де розташований наш філіал НРЦ «Снайпер».

Для отримання більш повної інформації про роботу центру, необхідно зв'язатися з нашим фахівцем після реєстрації на офіційному сайті НРЦ «Снайпер».

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.