Лікування від наркоманії в Кременчуці

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Лікування наркоманії в Кременчуці ефективно в реабілітаційному центрі «Снайпер». Ця незаперечна аксіома вже повернула щастя в багато родин, які довірилися лікарям клініки. Наркоманія впливає і на людину, і на його сім'ю. Страждає якість життя, під ударом всі сфери соціальної взаємодії. Своєчасне лікування хоч і не поверне минулого щастя, але допоможе згладити наслідки прийому наркотиків.

Порушення бувають не тільки фізіологічні, але і сильні психічні. Затягування звернення до лікаря гарантовано веде до незворотних наслідків. Але переконати хворого в тому, що він потребує допомоги лікаря, непросто. Якщо родичі готові взятися за вирішення цієї проблеми, на допомогу їм прийдуть психологи-наркологи.

Наркоманія: як боротися?

Лікування наркоманії в Кременчуці в центрі «Снайпер» ведеться в два етапи:

 • медикаментозний;
 • психологічна допомога.

Наркоман, яка усвідомила свою залежність як хвороба, як проблему, що вимагає термінового вирішення, боїться ломки. Сказано, написано, показано про неї багато. Новітні медикаменти, використовувані в реабілітаційному центрі під контролем лікаря-нарколога допоможуть пережити ломку відносно безболісно. Біологічні, хімічні, фізичні методи, винайдені вченими за останні роки, допомагають повністю очистити організм від слідів наркотичних речовин.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» розробив авторський, унікальний курс психологічного відновлення. Головна мета — допомогти хворому усвідомити, що відмова їм бажаний. Лікарі клініки гарантують відсутність рецидивів.

Практика показує, що не всі сучасні центри приділяють етапу психологічної підтримки необхідну увагу. Але детоксикація і медикаментозна терапія не можуть гарантувати успіху. Лікування наркоманії в Кременчуці з досвіду багатьох показало: пацієнт, що не усвідомив важливість відмови від наркотиків, може повернутися до цієї звички через роки, місяці, навіть тижні. Тому центр реабілітації «Снайпер» робить акцент на роботі психіатрів і психологів з хворими.

Анонімність як запорука успіху

Тільки серйозний підхід до проблеми наркоманії може звільнити людину від згубної звички. Комплексне рішення гарантує успіх на будь-якій стадії звикання. Реабілітаційний курс можна пройти повністю анонімно. Сучасне суспільство сильно тисне на окрему особистість, і анонімність такої програми — значуща перевага.

Лікування наркоманії в Кременчуці в центрі «Снайпер» можна поєднуватися з:

 • постійним місцем роботи;
 • навчанням;
 • соціальною активністю.

Анонімне лікування від наркотичної залежності вже повернуло якість життя тисячам хворих.

Переваги центру «Снайпер»

Лікування наркоманії в Кременчуці в нашому реабілітаційному центрі ефективно завдяки:

 • комплексного вирішення проблеми, тобто проходженню всіх етапів лікування від позбавлення від ломки до
 • успішного проведення повноцінної реабілітаційної програми;
 • професіоналізму досвідчених лікаря;
 • інноваційним технологіям (ксенотерапія, плазоферез і інші);
 • анонімності;
 • доступними цінами.

Лікування наркоманії в центрі «Снайпер» проходить:

 • в стаціонарі;
 • вдома.

Хворий може розраховувати на цілодобове чергування лікаря у його ліжку, включаючи вихідні дні.

Лікування в стаціонарі: що потрібно знати

Лікування наркоманії в Кременчуці в реабілітаційному центрі «Спектр» складається з наступних етапів:

 • видалення з організму наркотичних речовин і результатів їх впливу;
 • контроль медиків за станом хворого;
 • допомога терапевта і психолога цілодобово;
 • індивідуальна відновна програма;
 • групова анонімна терапія;
 • супровід хворого після закінчення реабілітації.

Стаціонарне лікування наркоманії краще знаходження на дому. Статистика показує, ремісія в таких умовах вище.

Амбулаторне лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії в Кременчуці в центрі «Снайпер» без відриву від роботи, навчання, соціального життя ефективно при дотриманні ряду умов. Необхідно забезпечити:

 • підтримку рідних і близьких;
 • якісну детоксикацію організму;
 • хімічну чистоту організму не менше тижня;
 • усвідомлення пацієнтом важливості звільнення від наркотиків;
 • добровільна згода хворого на тестування чистоти організму;
 • дотримання приписів лікарів.

Лікування в центрі «Снайпер» амбулаторно відбувається за участю особового психолога. Він працює з хворим постійно, досліджує обстановку в сім'ї, консультує з питань, що виникають вночі, вдень, в будні і свята. Індивідуальний план лікування з урахуванням конкретної ситуації — ось запорука успіху.

Лікування наркоманії в Кременчуці: це важливо для всієї родини!

лікування наркоманіїНе секрет, наркоман, потребує чергової дози, готовий зробити все для отримання хімії. Людина не може контролювати свої дії. Чого тільки не бачили в сім'ї хворого: крики, лайка, розбитий посуд, поламані меблі. Потребує наркотику готовий піти на злочин — обікрасти, вбити, і все заради отримання заповітної дози.

Зрозумівши, що це хвороба, прийшовши в клініку, пройшовши лікування, людина знову повертається додому, до сім'ї, що бачила його в гіршому стані. І цей період найскладніший і для колишнього наркомана, і для його близьких. Не завжди сім'я в змозі повірити, що людина вилікуваний, і їх недовіру боляче ранить, чому падає впевненість в собі, своїх силах — і реабілітаційна програма зазнає краху. Старі образи, біль, що накопичилася за період хвороби, знаходять вихід в колючих фразах, поддевках. Контролювати це складно, але важливо. Успіх наркологічного лікування безпосередньо залежить від здатності сім'ї згуртуватися перед обличчям хвороби. Якщо повернення колишнього наркомана додому призводить до важкої обстановці, необхідно запросити психолога. Фахівці центру «Снайпер» прийдуть на допомогу в будь-який час дня і ночі.

Якщо про проблеми з наркотиками було відомо за межами сім'ї — на роботі, навчанні — життя людини після повернення з реабілітаційного центру ускладнюється ще більше. Родичі повинні пам'ятати, саме вони — найсильніша підтримка одужав. Підтримати, зрозуміти, допомогти — означає назавжди залишити хвороба в минулому.

Краще перебдеть, ніж недобдеть

Якщо виникла підозра, що в родині є наркоман, необхідно звернутися до психологів реабілітаційного центру «Снайпер» якомога швидше. Можливо, побоювання безпідставні, але якщо це не так, чим раніше буде розпочато боротьбу з залежністю, тим краще. Процеси, що відбуваються в організмі хворого, не мають зворотного ходу.

Дитина почав поводитися дивно? З будинку пропадають гроші, цінні речі? Рідна людина все частіше не приходить ночувати, чи не знайомить зі своїми друзями або впадає в вічі в сумнівній компанії? Бути пильним по відношенню до близької — обов'язок кожної людини. Найчастіше саме байдужість веде до того, що люди намагаються знайти життя в наркотичному трансі, тікаючи від проблем взаємин. Чим раніше вдасться виявити біду, тим ефективніше вийде впоратися з нею.

Сучасні наркологічні реабілітаційні центри — це не стаціонари з наручниками і не холодні камери, як то було десятиліття тому. Умови клініки «Снайпер» комфортні, що застосовуються технології сучасні, а результат ефективний. При необхідності реабілітаційну програму можна доповнити перебуванням в санаторії. Свіжий вітер, природна краса, відсутність проблем зі спілкуванням відновлюють як тіло, так і психіку колишнього наркомана, вселяють віру в себе і дарують надію на краще життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.