Лікування наркоманії примусово

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Дивлячись на проблему наркоманії з боку, багато хто не розуміє, навіщо потрібно вживати наркотики, якщо вони шкодять організму і цілеспрямовано ведуть хворого до смерті. Просто на тлі епідемічної ситуації та важке життя, спробував один раз прийняти психостимулятор гарного настрою, коли не потрібно спеціальних заходів для зростання гормону щастя, вони вже не в силах зупиниться.

Організм людини складний механізм, що виробляється потрібні для життя гормони, корисні речовини. При цьому він несе певні витрати енергії, а отримуючи ейфорію не обтяжуючи, швидко звикає, починає вимагати повторення. Так зароджується фаза наркотичної залежності. Про наслідки такого моменту багато хто не думають, але проходять дні, збільшується доза, і питання про лікування перед наркозалежними хворими, виникає тільки тоді, коли при легкій перепочинку від наркотичного зілля виникає серйозна проблема — абстиненція.

Життя батьків залежного наркомана

Ви навіть уявити собі не можете, скільки сімей поглинула дана проблема наркоманії. Адже батьки багатьох залежних, бачачи, як страждає їхня дитина, неодноразово намагалися вирішити їх проблему, але натикалися на нерозуміння і осуд з боку «уявних докторів».

Інтернет джерела багаті різного роду інформацією про методи лікування, але де істина в цих оповіданнях? Адже багато пишуть для створення реклами нового препарату, який нібито здатний повністю вилікувати даний порок. Але не раз обпалюючись, батьки залежного підлітка вже вибилися з сил, а деякі навіть змирилися з гіркою долею своїх нащадків. Тому наш НРЦ «Снайпер», спробує пояснити, що таке наркоманія устами самих залежних пацієнтів, які пройшли повні курси реабілітації в нашому центрі допомоги, через примусове лікування наркоманії в Харкові.

Боязнь покинути вживання наркотичних препаратів

Примусове лікування наркоманії в ХарковіМозок наркозалежного не сприймає симптоми абстиненції як проблеми зі здоров'ям, тому живучи в своїх ейфорійного станах вважає, що все під контролем і при необхідності він може кинути згубну звичку. Сильне розчарування приходить, коли зіткнувшись з відсутністю чергової дози або пообіцявши рідним зав'язати вживання наркотиків, він стикається з розумінням, що дану проблему він самостійно вирішити не зможе. Отримавши сильний психологічний удар по моральному стану, наркоман повністю скочується в прірву пороку, де закінчує своє життя від передозування або суїциду.

Крім даної проблеми, існує ще маса інших, завдяки яким багато наркомани боятися кинути вживати наркотичні засоби. Основна з них — боязнь лікування і виникли з цим труднощів. Тому рідні беруть на себе відповідальність за лікування, так як хворий на наркоманію осіб, не здатний прийняти правильного рішення. Тому відбувається поступове примус до терапії в реабілітаційному центрі.

Способи примусової терапії наркозалежності

При лікуванні наркоманії, примусові заходи для лікування заборонені законодавчою базою країни. Тому для таких дій необхідне рішення судових органів або створити для підопічного мотивацію до лікування. Одна справа закон, а інше жалість до своєї дитини. Так народжується впевненість в правильних діях з порятунку наркозалежної людини. Думаючи, що методом заборон і обмежень багато хто зможе домогтися результатів, відразу розставимо всі крапки над «і». Даними методами Ви не зможете вилікувати залежного від наркотиків, а тільки принесете йому сильні страждання, а можливо і втрату розуму, шизофренію.

Багато випадків, коли свій дозвіл на лікування наркоман не давав і, пройшовши домашні «тортури» відразу вийшовши на вулицю, збільшував дозу до стану передозування. Тому необхідно повністю викинути ці методи з голови і звернутися в наш Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер».

Ефективність терапії в нашому центрі допомоги «Снайпер»

Наркозалежність — хвороба потрапив в полон пороку людини. Але не варто відмежуватися від його проблем, адже по суті це повністю стає проблемою всієї сім'ї. Перші кроки необхідні для початку лікування це зайняти правильну позицію до хворого родича, але не ставити його в рамки заборон. Адже відчувши зневага до себе, він повністю поставить на собі хрест і закриється в своїй проблемі. Тому в нашому центрі наркологічної допомоги існує послуга «нарколог на будинок».

При виклику нарколога, він огляне стан пацієнта і зробить правильний висновок про його стан, проведе детоксикацію організму хворого і підкаже, що робити далі. Необхідно розуміти, що дана послуга не врятує Вас від можливих проблем в подальшому, так як дана послуга призначена для зняття гострих нападів абстиненції. Тому основне завдання створити умови, при яких сам хворий попросить допомогти у виборі місця лікування. Тільки так можна правильно направити наркозалежного в русло повного одужання від свого пороку.

Етапи надання допомоги наркозалежним пацієнтам в НРЦ «Снайпер»

 1. Перший крок заснований на повній детоксикації організму від шкідливих токсинів, зняття абстинентного синдрому. На даному етапі залежний з нашою допомогою пройде даний синдром, але відразу скажемо, що це буде найважчий період в лікуванні. Адже це позбавлення від нападів психічної і фізичної залежності.
 2. Другим кроком буде з'ясування причини, що спонукали на початок вживання. Це можуть бути проблеми в особистому житті, на роботі, в сім'ї, несправедливість соціумной середовища оточення хворого. З'ясувавши причину, необхідно постаратися від неї позбутися, що дасть можливість розпочати нове життя без вживання. Розробити індивідуальні методи протидії цим чинникам, призначити лікування.
 3. Нарешті приступаємо до реабілітаційних заходів. На цьому етапі відбувається закріплення отриманих навичок, що дасть можливість хворому сказати категоричне, ні наркотикам.
 4. Останнє і найважливіше навчити підопічного жити в середовищі соціуму, встановити нові цінності в житті, знайти улюблене хобі, що дасть можливість відволіктися від бажання вживати зілля.

Програма психічної реабілітації залежного наркомана

 1. Після проходження курсів реабілітації, пацієнт отримує можливість, використовуючи телефони довіри нашого центру, безкоштовно мати можливість отримати необхідну консультацію та допомогу від наших фахівців.
 2. Вироблення мотивації, не починати вживати наркотики.
 3. Проходження автотренінгів, які зможуть налагодити відносини в сім'ї, на роботі, соціальній сфері життя.
 4. Повне усунення причин викликали вживання і залежність.
 5. Використання програми «12 кроків» дасть можливість подивитися на свої помилки з боку і провести аналіз, для протидії повторення.
 6. Заняття лікувальною фізкультурою сприяє поліпшенню імунної системи людини і зміцненню психологічного стану підопічного.
 7. Індивідуальні методи лікування залежності від стану хворого, що прискорює процес повернення в нормальне середовище життя.

Наші методи вже отримали визнання колишніх залежних наркоманів і позитивні відгуки їхніх рідних і близьких. Звертаючись в НРЦ «Снайпер», Ви отримуєте хорошого наставника на нормальне життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.