Як довго в організмі залишається амфетамін, після його використання

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Амфетамін, або фен (сленгове назва) є дуже популярним наркотиком серед наркоманів, а також корисною речовиною в медицині, яке здатне рятувати людей з різними проблемами. На сьогоднішній день цей наркотик не вивчений досконально, через що дати точні дані про те, скільки виводиться амфетамін з організму майже неможливо, здебільшого через індивідуальності організмів людей, а також складових різних сортів і видів наркотику. Фен знаменитий своєю безпекою і відсутністю залежності, однак це брехня, роздута продавцями наркотиків. Мало хто знає, на що йде, погодившись «занюхати» або «вмазатися» феном.

Мова йде далеко не тільки про багато імовірною психологічної залежності. Як і будь-якого наркотику, у амфетаміну є підводні камені, про які не здогадуються майбутні наркомани.

Що таке амфетамін

Що таке амфетамін

Повна назва наркотику, про який ми сьогодні з вами поговоримо — бета-метілфенілетіламін. На багатьох ресурсах сказано, що дія фена схоже з гормонами стресу, проте спільного не так вже й багато. Після прийняття швидкостей (ще одне сленгове назва) всередину будь-яким способів, найчастіше назально, в організмі починає вироблятися дофамін, а також, що передує адреналіну — норадреналін.

Не завжди можна точно сказати скільки може тримати амфетамін, багато що залежить від самого вживає, але зазвичай це період від 2 до 10 годин. Під час дії людина відчуває прилив сил і відволікається від різних чинників, таких як:

 • Голод
 • Втома
 • Виснаження
 • Пригнічений нас
  трій або депресія

Крім різкого появи енергії і життєвих сил, у людини вкрай сильно піднімається настрій і стираються будь-які комплекси і звичні скутості в поведінці. Тому більше схильні до залежності найменш соціально розвинені люди, під дією наркотику вони стають вільними від своїх страхів.

Проте одним з побічних ефектів після виведення амфетаміну з організму є депресія і загальна втома. Фен буквально кажучи висмоктує всі соки і залишає людину одного наодинці з собою і порожнечею. Амфетамін широко використовується як стимулятор для людей з депресією, звичайно, видають його в невеликих дозах. У порівнянні з дозою наркомана, доктора виписують в 3-4 рази менше. Однак, навіть в такій невеликій кількості ця речовина здатна викликати психологічну залежність, тому лікарі виписують комбіновані ліки. Частий питання про те, скільки виходить амфетамін з організму наркомана в порівнянні з лікуючим людьми не завжди може бути точним. Варто зауважити, що назва «фен» дано не просто так, це речовини в прямому сенсі слова висушує і виснажує організм.

Справа в тому, що амфетамін повністю затупляє голод в період дії, і поступово послаблює його з накопиченням наркотику в організмі в залишковому вигляді. Через це наркомани, які сидять на швидкостях не перший рік, завжди худі, з жалюгідним станом шкіри і вираженими мішками під очима. Це може виражатися неоднозначним дією на органи людини, так як при частому використанні будь-якого з наркотиків весь організм починає часткову перебудову, через що може виробитися як фізична залежність, так і психологічна залежність.

Виведення з організму

Як писалося вище, скільки виводиться амфетамін з (сечі) організму залежить в першу чергу від наркомана. Особливість наркотиків полягає в їх накопиченні в організмі, вони з кожним разом відкладаються, погіршуючи загальний стан. У наркоманів зі стажем фен може виходить з організму в рази і десятки разів довше, ніж у ще не загиджених наркотиком людей. Звичайно існують і загальні фактори, що впливають на виведення, такі як:Виведення амфетаміну з організму

 1. Величина дози — вживана доза грає ключову роль як у дії речовини, так і в наслідках. Чим менше наркоман вживає за раз, тим слабкіше ефект, але також і слабкіше залежність і негативний вплив на організм.
 2. Стан метаболізму — не дивно, але здатність засвоюваності організму впливає і на виведення токсинів від наркотиків. Ще й через це у наркоманів з зіпсованим наркотиками метаболізмом виведення відбувається куди важче.
 3. Якість — від якості фена залежить дуже багато, в тому числі і час виведення. Через різних домішок питання про те скільки виводиться амфетамін з організму може стати справжнісінькою загадкою.

Проте навіть через місяці після прийому, речовина не зовсім повністю виходить, як і безліч різних шлаків і токсинів, відкладених глибоко в організмі людини. Всім відомі процедури очищення шлунково-кишкового тракту, або оздоровчі голодування, в процесі яких організм самоочищається від накопиченого роками сміття. Тому щоб повністю очиститися і більше ніколи не стати рабом свого тіла, потрібно неодмінно співпрацювати з наркологічним центром.

Одним з найкращих реабілітаційних центрів є «Снайпер». Ми працюємо по всій Україні і врятували безліч людей, відновили величезною кількість життів і дали шанси на майбутнє. У нас є сайт, на якому можна дізнатися, як врятувати свою близьку людину, якщо він стає або став наркоманом. Ми використовуємо тільки самі передові способи лікування, які відповідають європейським стандартам.

Наслідки вживання фена

Особливу увагу варто приділити темі передозування цією речовиною. Справа в тому, що через свого дії, тіло людини як би розганяється, через що і з'являється нібито енергія. Через більш прискореного серцебиття, пульс може подвоїтися мало не в два рази, особливо це помітно при спаді тріп. Такі симптоми можуть виявитися смертельними навіть в малих кількостях наркотику для людей з серцево-судинними хворобами. Або ж якщо загальна маса людини мала, як у випадках з анорексією, фен може довести до лікарні.

Якщо ж все-таки ніяких проблем зі здоров'ям немає, це ще не означає, що від вживання швидкостей нічого не буде. Унаслідок спричиненої наркотиком тахікардії нерідкі випадки інсультів, які, як усім відомо, смертельні.

Також є один нюанс — амфетамін легко проникає не тільки в кров, найрізноманітніші тканини органів і нервову систему, але і в молоко матері-годувальниці жінки, тому вживання фена в такому випадку може надати дуже негативний наслідок для здоров'я дитини.

Дія на психіку

Думаючи, що амфетамін — це тільки психологічна залежність, люди роблять величезну помилку, не тільки ті, хто вживає наркотики, але і знайомі з наркоманами. Часто ситуація доходить до того ступеня, де у залежного порушена вся нервова система і психічне здоров'я. Нерідкі випадки, коли навіть при недовгому вживанні фена у людини розвивалися важкі психічні стани, з симптомами, що нагадують шизофренію або інші тяжкі відхилення:

 • Тремор
 • Нав'язлива біль голові
 • Галюцинації (частіше візуальні або уявні)
 • Депресія
 • Агресія і легка дратівливість
 • Стан схоже з суїцидні
 • Аномалії мислення і емоцій
 • Різні розлади сну

Позбутися залежності — легко

Безперечно, наркотики руйнують людські життя, гублять таланти, зводять будь-які світлі бажання і мрії нанівець. Наркотики здатні погубити відносини з сім'єю, позбавити роботи, перетворити в свою ж тьмяну тінь, і, якщо нічого не робити, нічого доброго не відбудеться. Однак, з будь-якої ситуації є вихід, як би низько людина не занепав, як би темно в його душі не стало, завжди залишається клаптик теплоти, за який можна вхопитися, який здатний витягти з прірви відчаю і переродити, дати нове тіло і свідомість.

Наш наркологічний центр надає комплексне лікування, здатне дарувати спасіння навіть в самих запущених випадках. До того ж, ми готові проконсультувати вас і пояснити, як умовити людини захотіти вилікуватися і звернутися до нас. Не варто ставити хрест, навіть якщо здається, що виходу немає. Ви, з нашою допомогою і вашої рішучістю зможете врятувати не тільки себе, але і застерегти в майбутньому інших людей.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.