Як позбутися від героїнової залежності. Лікування в наркологічному центрі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Самим найбільш відомим наркотичним засобом є героїн. Він має відмінні кольорові гами, від білого до коричневого відтінку і служить похідним від наркотику Морфін. Героїн робить на людину знеболювальну дію і викликає сильне ейфоричний стан, залежність. Має розмовні вуличні назви:

 • Гарік.
 • Білий.
 • Герасим.
 • Ліки.
 • Перець.

При вживанні даного наркотичного засобу розвивається сильна героиновая залежність, що при виникненні абстиненції «синдром відмови» створює лікування в домашніх умовах неможливо. Надаючи згубний вплив на організм, він повністю руйнує психічний стан хворого і усуває роботу імунної системи людини, при цьому виникають ознаки і сильні симптоми його вживання.

Героїн — залежність вживання

Героїн - залежністьСпробувавши один раз вжити наркотик, Героїн та отримавши обіцяний кайф, наркомани не в силах більше відмовитися від вживання, що при повторних прийомах призводить до виникнення сильної залежності. Тим часом вживання приносить величезні руйнівні наслідки для організму в цілому. Особливість його вживання має широку форму, що дає зручність для наркоманів, даний препарат вдихають, додають в курильну суміш, вживають внутрішньовенно. Вже після 2-3 прийомів, розвивається повна фізична і психічна залежність від наркотика Героїн, що збільшує кількість залежних наркоманів.

Ефект від вживання

Ефект від вживання наркотику для кожного індивідуальний, тому не існує точного визначення станів залежної людини. Основні ознаки це отримання ейфорії (оргазму), знімає напругу з психіки, створює зречення від життєвих проблем. Все це триває 5-6 годин, але створює умови неможливого відмови від вживання. У медичних цілях при прийомі даного препарату відбувається повне купірування больових відчуттів і зняття нервово-психологічного виснаження.

Ефект і стадії розвивається залежно

У цього наркотичного препарату з точки зору офіційної медицини існують певні побічні ефекти, що створює хороші показники для використання наркоманами. Які побічні дії препарату в медичному розумінні:

 • поява ейфорійного стану;
 • підняття настрою;
 • збільшення розумової активності після прийому;
 • гарне спокій нервової системи;
 • розслабленість м'язових тканин;
 • оманливе стан комфорту;
 • повну байдужість до навколишнього наркомана світу.

Як говорилося вище, препарат Героїн викликає сильну залежність і має свої етапи розвитку. Героиновая залежність її етапи і симптоми:

Перший етап розвитку залежності

залежністьНа даному розвитку етапу у наркомана відбувається сильне потяг і бажання отримати ейфоричний стан. Якщо знайти дозу не представляється можливим, у залежного на цій стадії спостерігається психоемоційний агресивна поведінка, він не сидить на місці, постійно пересувається, що створює один з ознак вживання.

Другий етап виникнення залежності

За час вживання наркотичного засобу героїну організм наркомана виробив звикання до наркотику, що вживання в колишній дозі не викликає очікуваних результатів. У зв'язку з цим відбувається істотне збільшення споживаної дози, що може привести до передозування препаратом. Прийом наркотику набуває постійний вид.

Порушене психічний стан вимагає постійного отримання ейфорії, тому в голові залежного наркомана з'являється одна зациклена думка — доза. Вся його життя починає крутитися навколо даної героїнової залежності. Такий розвиток подій і постійний брак коштів на придбання дози штовхає залежного на вчинення злочину, де метою є пошук коштів. Так само при відсутності наркотичного препарату у наркомана проявляється абстинентний синдром.

Третій етап розвитку — ломка

При розвитку даного етапу стану нестачі наркотику викликає ломку. У такій ситуації мета вживання полягає не в отриманні ейфорії і наступних до неї симптомів, а усунення больових відчуттів, що з часом викликає психічні проблеми — невроз наркотичний. Навіть знайшовши дозу, втрачається повний її контроль, що призводить до виникнення серйозних проблем, летального результату.

Як зрозуміти що наркоман сидить на героїні

При постійному або періодичному вживанні героїну, залежний наркоман має свої ознаки і симптоми. Проявилася героиновая залежність і її ознаки:

 • емоційна нестабільність, різкі переходи в настрої від пасивного до активного стану;
 • почервоніння лицьовій частині голови (гіперемія);
 • охриплий голос;
 • зіниці мають незвичайний стан при фізичному їх роботі (суджені, розширені);
 • відсутність бажання є;
 • безсоння;
 • постійне виправдання, злодійство.

Наслідки вживання наркотику героїн

Наслідки вживання наркотику героїнНаслідки вживання наркотиків бувають різні і несуть за собою в кінцевому підсумку смерть, вчинення злочину. Постараємося більш докладно про це розповісти. Виникла героиновая залежність, її наслідки:

 • так як при ін'єкціях багато наркомани використовують спільні шприци, це призводить до захворювання СНІД, ВІЛ, гепатит В, С;
 • постійне негативний вплив синтетичних і органічних наркотичних засобів на людину викликають розвиток хронічних захворювань печінки, нирок, серця;
 • руйнування ЦНС;
 • в пошуках чергової дози вчинення злочинів.

В основному від початку вживання і кінцевого результату, термін життя наркомана становить не більше 5-9 років. Ці дані взяті зі звітів Міжнародного центру боротьби з наркоманією. Тому питання як позбутися від героїнової залежності гостро стоїть на порядку денному.

Героиновая залежність — лікування в домашніх умовах

Героиновая залежність серйозна патологія, як від неї позбутися в домашніх умовах? В умовах домашнього лікування звільнитися від лап пороку маючи залежність, не вийде. Причиною тому служить ряд причин:

 • залежність від наркотиків вимагає комплексного підходу до лікування;
 • виявляється абстинентний синдром без допомоги фахівців наркологів та психологів подолати не вийде;
 • використання медикаментів для допомоги в купировании симптоматики вимагають спеціальних дозволів та досвіду застосування.

Метою будь-якого лікування від наркотичної залежності є купірування симптомів, психологічної допомоги потерпілому, перехід порогу абстиненції. Всі ці моменти вирішуються тільки в спеціалізованих наркологічних реабілітаційних центрах. Тому при сильному бажанні до лікування Вам необхідно звернутися до них за допомогою.

Самолікування даної патології не тільки не принесе позитивні плоди, але і сильні побічні дії, можливо смерть.

Лікування в наркологічному центрі «Снайпер»

При надходженні в наш центр реабілітації до кожного підопічного наркоману буде застосований індивідуальний метод терапії. В першу чергу протягом 23-27 днів проходить карантинна зона. На цьому етапі наш пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом, що дає можливість швидкого прийняття рішення і допомоги при появі абстинентного синдрому. Так само перебуваючи в карантині, наш пацієнт отримує спеціальні препарати для купірування виникли симптомів і проходить курс психологічної допомоги.

Психічні розлади, пов'язані з відсутністю дози, створюють багато неприємних моментів для пацієнта, але з нашою допомогою вони проходять в рази легше, ніж при спробі самолікування в домашніх умовах. Наші співробітники, маючи величезний досвід підтримки підопічних, здійснять неможливе, повне зняття абстиненції і пробудять в наркозалежної людини бажання жити без зілля. Наступним етапом після карантину є переклад на стаціонарне лікування.

Cтаціонарна терапія

Стаціонарне лікування після карантинного сектора служить закріплює кроком лікування і включає в себе закріплення досягнутих кроків нашим пацієнтом. Які методи лікування, діагностичні заходи, проводяться на цьому етапі відновлення здоров'я:

 • після карантинного боксу наш підопічний проходить повне обстеження організму на предмет виявлення відхилень в роботі внутрішніх органів;
 • після отримання результатів обстеження згідно з отриманими даними і виявленим відхиленням в роботі органів проводиться комплексна терапія із застосуванням фізіопроцедур, застосування сорбентів і протекторів для очищення і відновлення внутрішніх органів підопічного;
 • в нашій практиці активно використовуються методи Східної терапії і застосування народних засобів лікування;
  застосовуються психологічні курси підтримки для повного неприйняття наркотичного зілля за методом «12 кроків», даний метод лікування широко застосовується в Європейських країнах, і зарекомендував себе з найкращого боку;
 • терапевтичні заходи при необхідності таких;
 • фізичне оздоровлення за допомогою сучасного спортивного комплексу;
 • масажні процедури;
 • гіпноз.

Проживання

Для проживання наш центр надає сучасні і комфортні умови. У кожному окремому номері на 2-4 людини, знаходиться сучасна імпортна меблі, душові кабіни, що створює умови для хорошого проживання. Багато пацієнтів, потрапляючи в кімнати для проживання, відчувають себе як вдома, а в деяких випадках навіть краще.

На території центру створено жорсткий розпорядок дня, де прописано час на прийом їжі, проведення процедур, вільного часу. Постійно перебуваючи під наглядом, наші підопічні відчувають повну підтримку і розуміння з боку наших співробітників, що приносить істотні плоди в терапії.

Ми з радістю повернемо втратив надію на одужання наркомана в нормальне середовище життя і соціального благополуччя. Не бійтеся звернутися в наш центр реабілітації «Снайпер». Ми створені допомагати Вам.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.