Центр реабілітації для наркозалежних в Україні

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія — скільки проблем і нещастя принесла дана патологія в будинку звичайних людей. Вони жили і НЕ припускали, що коли-небудь в їх будинок прийде справжня катастрофа, що руйнує сім'ї, побут. Проблема цього, погана економічна ситуація в стане і бажання заробити достатню кількість грошей для нормального існування сім'ї. У гонитві за примарним матеріальним щастям, дорослі перестають надавати увагу своїм родичам, дітям. Недолік уваги з боку дорослих починає компенсуватися пошуком пригод і прийомом алкогольної і Наркотичне продукції.

Маючи змогу діяти самостійно вони роблять фатальну помилку — починають вживати наркотичні засоби і стають залежними від цієї вади. Така проблема, за даними авторитетних дослідницьких центрів, осягає одну з чотирьох сімей. У зв'язку з цим, для запобігання поширенню наркоманії та її лікування, створюються центри реабілітації наркозалежних в великих обласних центрах України.

Наркотичні препарати і їх вплив на організм людини

Наркотичні препаратиНаркотичні препарати вражають центральну нервову систему людини, ламають психологічні і моральні норми життя, впливають на внутрішні органи людини. Це повністю руйнує соціальний статус вживає і викреслює наркомана з соціальної сфери життя. Крім цього, наркотики мають негативний вплив на організм людини. Викликавши у наркомана залежність, Наркотичний засіб підштовхує наркомана на пошук коштів для наступної дози, що створює умови для вчинення злочину.

У минулі часи наркотики використовувалися для хірургічних операцій, отримання ейфорійного стану, використовувалися в якості анальгетиків для усунення больових симптомів. Після прийому таких засобів, ці препарати роблять сильний вплив на головний мозок наркозалежної людини і внутрішні органи. Наркоман повністю втрачає психологічну та фізичну орієнтацію, почуття волі. Все залежить від найменування препарату, яким залежна людина викликає необхідне йому ейфоричний стан.

Кожен наркотик має своє індивідуальне вплив, тому дуже важливо при здійснення терапії для наркозалежних пацієнтів, знати, що і який вид препаратів він вживає. Це дасть можливість точкової лікування від пороку. Існують і загальні симптоми від вживання наркотиків:

 • недовгою підвищення енергетичного тонусу;
 • відсутність сну;
 • нервозність, дратівливість;
 • почуття вседозволеності;
 • ейфоричний стан;
 • викликається вживанням наркотичних засобів — галюцинація.

Ці зовнішні симптоми несуть небезпеку Не тільки для наркомана, але і для його оточення. Адже при ламкі або під станом «кайфу», наркоман НЕ усвідомлює значення своїх дій та може нашкодити навколишньому соціумі. Таким підопічним потрібна термінова реабілітація наркозалежних людей в спеціалізованих центрах допомоги наркоманам.

Багато хто думає, що їм може допомогти лікування в домашніх умовах. Відразу попередити, що у разі відмови від професійних послуг лікування наркозалежних в Україні, Ви можете зіткнутися з сильним опором патології залежно та самого хворого, а це може привести до плачевних результатів.

Центр реабілітації наркозалежних «Снайпер», зможе допомогти подолати поріг наркоманії і повністю Исцели недуг з подальшим супроводом підопічного по соціальному житті.

У лікуванні вдома

Реабілітація наркозалежних людей вдомаРеабілітація наркозалежних людей, в домашній обстановці, можлива тільки при НЕ пройдений порозі залежності від наркотиків. Це звичайно стосується одноразового вживання, так як воно НЕ приносить в організм сильної залежності від наркотичного засобу. Правда, є випадки, що пацієнти після першого разу стають повністю залежними від психотропної наркотичного зілля, але це вже залежить від індивідуальних здібностей кожного організму.

За твердженням багатьох наркологів, реабілітація наркозалежних повинна проходить в стаціонарно спокої, так як виникнення абстиненції в домашніх умовах побороти НЕ вийде. При невдалої спроби вилікувати цю патологію на дому, підопічний в кращому випадку повертається до вживання наркотиків в інших збільшених дозах, а в гіршому призведе до повної втрати розуму і можливо смерті.

Лікування без звернення до центру реабілітації для наркозалежних пацієнтів можливо тільки при вживанні легких видів наркотичних засобів, в яких слабо виражена залежність від вживання. Але, навіть почавши лікувати родича, необхідна повна консультативна робота наркологів та психологів реабілітаційних центрів терапії наркозалежності.

Лікування залежності в Центрі реабілітації «Снайпер»

Центр реабілітації наркозалежних «Снайпер», має хороші відгуки в своїй діяльності. Родичі наркоманів і самі колишні підопічні, пацієнти, залишають хороші відгуки про лікування і методах терапевтичних заходів. Наш Центр допомоги наркоманам «Снайпер», при лікуванні застосовують такі методи лікування:

 • карантинне лікування і купірування абстинентного синдрому;
 • детоксикація пошкодженого токсинами і шкідливими речовинами організму;
 • зняття бажання вживання наркотичних засобів;
 • психологічне розвантаження нервової системи людини;
 • поліпшення імунної системи людини за допомогою апаратних видів фізіотерапії;
 • повне зняття абстиненції з підопічного;
 • застосування різних розробок психологічного впливу на пацієнта;
 • відновлюємо роботу уражених органів людського організму;
 • проводимо адаптаційні заходи з підопічним при одужанні в середовищі соціуму.

НЕ будемо приховувати, що найважчий час для пацієнта — час карантинного лікування. Залежно від наркотичного препарату завдав шкоди організму наркозалежного пацієнта, терапія в карантині йде до повного усунення абстинентного синдрому. Час, яке підопічний проводить в карантині приблизно до 25-35 днів. У цей період пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом, так як абстиненція може принести сильні ускладнення для організму хворого наркомана.

центр реабілітаціїВсі методи проходять з призначенням індивідуальних способів терапії, що суттєво скорочує час загального стаціонарного лікування. Основний упор при відновлювальних заходах робиться на психічне і фізіологічне здоров'я. Для цього проводяться спеціальні курси «12 кроків», які мають хорошу репутацію в Європейському світі і фізичне відновлення за допомогою Східних способів лікування і фізичних розроблених програм.

Для цього проводиться групове вивчення психологічних кроків відмови від наркотиків і заняття в нашому сучасному спортивному комплексі. Заняття фізичною терапією проводяться професійними інструкторами і за програмою індивідуального лікування, що дає можливість уникнути непередбачених наслідків.

Широко застосовуються методи Східної медицини, які ж протягом 2000 років успішно себе зарекомендували. Для цього існують на території нашого центру реабілітації спеціальні комплекси використання масажів, акупунктуру, психологічного відпочинку під спеціально розроблену програму медитацій.

Центр реабілітації «Снайпер», для наркозалежних використовує дієтичне харчування з високоякісних продуктів без вмісту ГМО і токсинів. Цьому сприяє власні тепличні господарства та якісно перевіряються продукти. Харчування також має індивідуальне призначення, що приносить дієтичне лікування організму підопічного.

Центр реабілітації наркозалежних «Снайпер» в Україні, показав за останній рік хорошу статистику зцілення наркоманів від пороку, що для багатьох таких центрів є тільки межею прагнень. Для лікування використовується жорсткий розпорядок дня, за яким стежать відповідальні за це медичні працівники.

Що стосується програми «12 кроків», то дана система — другий шанс почати нормальне життя, без вживання наркотиків і інших шкідливих звичок. Дана система спеціально доповнена новими видами терапевтичного впливу на людину і повністю підходить під наш рівень життя.

Допомога після пройденого лікування від наркозалежності

Оступившись один раз, підопічний отримав клеймо наркомана на все життя, тому ми допомагаємо йому акліматизуватися в соціумі після повного курсу лікування в реабілітаційному центрі «Снайпер». Для цього, ми можемо за бажанням підопічного знайти йому роботу, що в нашому центрі як волонтером, також і в інших організаціях за його бажанням. Наш центр допомоги і реабілітації «Снайпер», які втратили надію людям дає їм другий шанс. Дуже приємно дивитися на сльози щастя пацієнта, який вирвався з шляху небезпечного пороку і став на правильний шлях життя.

Наше завдання як центру реабілітації

Наркоманія — смертельна недуга нашого життя. Тому надаючи допомогу втратили надію на зцілення наркоманам, наш центр рятує життя і повертає в лоно сім'ї дітей. Ми беремо участь у Державних програмах профілактики від наркоманії, що дає правильне поняття для підлітків даної патології.

Проводячи семінари, ми надаємо документальне підтвердження про шкоду наркотиків, що також приносить позитивні плоди для молоді. Використовую сучасні методи, ми захищаємо від наркоманії підлітків і дітей, а це в цілому, в масштабах країни, має суттєві цифри. Ми створені, щоб зупинити чуму 21 століття і зцілити потрапили під неї людей.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.